Zavrieť

Porady

Cenná rada

Deti boli minulý týždeň od stredy doma marod s manželom.Dnes majú nastúpiť do školy no mladší syn dostal teplotu teraz nad ránom.A čo teraz? Ja robím v robote kde teraz pn,paragraf a ani dovolenka neprichádza do úvahy, manžel tiež nemôže ostať dalej doma s babkami nemôžeme počítať.Situácia ktorú neprajem nikomu.Ja som bezradná .
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Nemas v okoli nejaku nezamestnanu pani,alebo susedku na dochodku? Mozno by pomohli...

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

verkaz
Ak máš uvedený dátum, tak je platná len ten deň. Dalo by sa to napadnúť. Urob si radšej zmluvu bez dátumu len s predmetom zmluvy.

heja3 je offline (nepripojený) heja3

heja3
Na rôzne otázky sú tu rôzne témy. Porada je celá cenná rada.

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

bubkoch
rozum Pozri príspevok
Deti boli minulý týždeň od stredy doma marod s manželom.Dnes majú nastúpiť do školy no mladší syn dostal teplotu teraz nad ránom.A čo teraz? Ja robím v robote kde teraz pn,paragraf a ani dovolenka neprichádza do úvahy, manžel tiež nemôže ostať dalej doma s babkami nemôžeme počítať.Situácia ktorú neprajem nikomu.Ja som bezradná .
nenahraditelnych su plne cintoriny ...
neexistuje nieco take ze "pn,paragraf a ani dovolenka neprichádza do úvahy" ... ked treba, tak treba

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
Aj ja by som potrebovala cennu radu.
Ak je s pravnikom spisana zmluva o pravnom zastupovani v danej veci, ktora sa stala urcity den a to zastupovanie sa tyka toho datumu a na zmluve je iny datum, ako skutocny realny datum, kedy sa vec stala, je tato zmluva platna k danej veci?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.