Zavrieť

Porady

Vianočná kapustnica

Vedel by mi niekto napísať dobrý recept na vianočnú kapustnicu ?Ja robievam len klasickú už dlhé roky a to tam dám len kyslú kapustu a susené hríby, chcela by som vyskúšať nejakú inú.
Usporiadat
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Už sa teším na tú silvestrovskú, komplet so všetkým. Vždy jej navarím za kotol, hádam sa mi ujde aspoň jedna porcia.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Tohoročná sa vydarila a dúfam že takisto sa vydarí aj silvestrovská,aj ked tam pojde menej údeneho.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Moja NOVOROČNÁ kapustnica
Túto kapustnicu ozaj varím len raz do roka, našala som kedysi veľmi dávno tento recept v nejakom časopise, je to postup úplne podrobný, výsledok je vynikajúci Obľubujem takýto typ tradičných receptov, tak sa dnes chcem s vami oň podeliť.
Suroviny:
1 kg kyslej kapusty, 0,5 l kapustnice, 1,5 l vody, 5 ks sušené slivky, 1 jablko, kúsok šupky z citróna, 20 zrniek čierneho korenia, 10 zrniek nového korenia, 6 zrniek jalovca /borievky/, 2 kocky cukru, trošku soli, trošku mletého čierneho korenia, 2 voňavé klinčeky, 2 bobkové listy, 3 ks stredne veľkej cibule, štipku strúhaného muškátového orieška, za hrsť sušených hríbov, 6 strúčikov cesnaku, 300 - 400 g bravčovej krkovičky, 1-2 nožičky domácej klobásky, 1 PL mletej sladkej papriky, 1 ČL mletej štipľavej papriky, trošku octu, 0,5 l kyslej smotany /ja nedávam/, 1 PL hladkej múky, 2 PL bravčovej masti.
Postup:
Vodu, kapustu a kapustnicu dáme variť. Pridáme jablko a dve cibule rozrezané na plovičky, čierne korenie, nové korenie, jalovec, 2 strúčiky cesnaku, slivky, šupku z citróna, voňavé klinčeky, bobkový list, postrúhaný mušk. oriešok, horúcou vodou sparené hríby a varíme.
Krkovičku pokrájame na kocky, ktoré potrieme zvyšným prelisovaným cesnakom /4 strúčiky/ posolíme a usmažíme na masti s jednou cibuľou. Zaprášime paprikou a zmes vlejeme do kapusty.
Varíme 1 hodinu.
Potom pridáme klobásku pokrájanú na kolieska a varíme ešte 30 minút.
Kapustnicu dochutíme soľou, cukrom, octom a kyslou smotanou /kto má rád/. V smotane alebo troške vody rozmiešame zvyšok korenia a múku. Krátko povaríme a máme hotovo.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Pre Zdenku 0705

Do kapustnice múku vobec nedávam, ale zahust'ujem naškrabaným zemiakom. Takto zahust'ujem aj guláš.
A silvestrovskú kapustnicu varievam podl'a Vlada Müllera. Kapustu varím len 30 minút, je mekká a pritom zostane chrumkavá. Je vynikajúca.
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ďakujem, len dodávam, že aj tá moja je vynikajúca .... a nastrúhaným zemiakom zahusťujem dusenú kapustu... ale samozrejme, každý si varíme podľa svojho, nič proti gustu
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zdenka prepáč, nechcela som T'a urazit', len sa mi to zdá strašne zdl'havé. Ja ju totižto varím v jednom hrnci.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

.. neurazila si ma, nič to
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať