Zavrieť

Porady

Veľká výročná anketa- Poraďák roka 2010, kategória účtovník roka vo vedľajšej úlohe..

Anketa: Poráďákom roka v kategorii účtovník vo vedľajšej role by sa mal stať...

Počet hlasujúcich
206. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Melnick

    34 16.50%
  • hnedoočka

    16 7.77%
  • drobeceva

    25 12.14%
  • alla66

    25 12.14%
  • sito

    19 9.22%
  • verkaz

    16 7.77%
  • kazu

    17 8.25%
  • búchač

    19 9.22%
  • marjankaj

    19 9.22%
  • oliwa

    16 7.77%
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.

Fakt by bolo dobré si aspoň takto uctiť ľudí ktorí na úkor svojho času, zadarmo ponúkajú dobré rady a pomáhajú nám všetkým...

Ja skúsim u Richarda vybaviť pre troch najlepších nejaký diplom a nejakú "mini-cenu", čo ja viem draka zadarmo, alebo niečo také...

Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Chcela by som poďakovať agentúre Stanislav1975 Production za zorganizovanie historicky prvého ročníka tejto ankety. Dúfam, že vojde do análov /rozumej histórie / Porady ako priekopnícky čin a budúce generácie poraďákov /dnešných bábätiek/ naňho budú spomínať ako na barda netových volieb. Zároveň vyslovujem uznanie všetkým 206 /slovom dvestošiestim/ voličom, ktorí sa do hlasovania zapojili a okrem vianočného leňošenia a prežierania sa klikli myšou...
Dúfam, že víťazka /víťazky/ tejto súťaže nesklamú dôveru svojich voličov a nepomýlia si ich s volmi.
Na záver chcem poďakovať za prínos k celosvetovému mieru na Porade, za šetrenie dažďových pralesov, nakoľko sa hlasovalo výlučne elektronicky a za pobavenie. Thank You!
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Zita5 Pozri príspevok
A čo by obsahovala moja pracovná náplň pri funkcii cleaner logistic manager?
čistiť logiku manažéra...
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...až som sa zapýrila... čo som si ako prvé pod tým predstavila......
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Prečo si sa zapýrila Ajuška? Ja som sa potešil. Som manager, už viem, že sa to volá logika, čo treba leštiť....a keď nepomôže, obrúsiť. Dám rovno inzeráty dva. Prijmem leštičku a brusičku. Porada je samá dobrá rada.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

časť citátu:
Melnick Pozri príspevok
.............
Tak som ako druhoradá vsadila na hľadanie kanálov, po ktorých by som sa mohla bezpečne pohybovať a kde určite nestretnem vynikajúcich účtovníkov, ktorí síce na Porade fungujú, ale akosi sa vraj " nevmestili"....
Majka, tak to teda nie! Ja priznávam, nehlasovala som, teba si totiž v žiadnej vedľajšej úlohe neviem predstaviť, tobôž v oblasti účtovníctva. Beriem to, no ............ asi takto, akoby som ja vyhlásila anketu o druhoradého poisťovateľa aj keď som nikoho v živote nepoistila. Takže asi tak.
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marína Pozri príspevok
časť citátu:

Majka, tak to teda nie! Ja priznávam, nehlasovala som, teba si totiž v žiadnej vedľajšej úlohe neviem predstaviť, tobôž v oblasti účtovníctva. Beriem to, no ............ asi takto, akoby som ja vyhlásila anketu o druhoradého poisťovateľa aj keď som nikoho v živote nepoistila. Takže asi tak.
No nič, musím to asi pre Majku a marínu vysvetliť, lebo veľmi zle si to vysvetlili, resp. nevenovali čas zadaniu témy,kde je to vysvetlené- treba si to prečítať poriadne a potom sa urážať, kritizovať a hádzať o zem...- Takže vysvetlím vám to úplne po lopate ako pre bábatká- v ankete 1- tam sú ľudia, inak fakt treba čítať, ktorí sa viacmenej čiste venujú na porade účtu a menej sa zapájajú do iných diskusií a druhá kategoria bola viacmenej pre ľudí,ktorí okrem účta sa zapájajú aj do roznych iných diskusií- panebože ja ledva s maturitou to viem pochopiť a vy nie? Je to v zadaní temy jednoznačne napísané.-tak treba čítať poriadne nabudúce...a potom vypisovať capiny...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tému uzatváram...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať