Zavrieť

Porady

babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Keď je tu o autách. Tatru 603 si pamätáte? Boli to autá pre papalášov a riaditeľov podnikov. A viete, čo značí číslo 603?
6 - auto určené pre 6 osôb
0 - nikto si ho nemôže kúpiť ani požičať
3 - vozia sa v ňom 3 osoby: riaditeľ so sekretárkou a ich šofér
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj ja som sa v ňom viezla ako decko.... revala som v tábore-pionierskom.....mama pre mňa prišla...šef povedal Helena chod ju zobrať nemože tam revať
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som mala ďaleko od papaláša, ale direktor sa neženíroval, ak bolo treba, iné boli rozobraté, tak ho prepustil v pohode.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lapejko
Škoda 1202
Škoda 1202 bol model osobného alebo ľahkého úžitkového automobilu, ktorý sa vyrábal počas rokov 1961 až 1973. Celkovo sa v podniku vo Vrchlabí vyrobilo 60 141 kusov.
Radový, vodou chladený štvorvalec s rozvodom OHV a objemom 1221 cm³ dosahoval výkon 34,6 kW pri obrátkach 4500 1/min. Maximálna rýchlosť bola 100 km/h, spotreba 9,4 l/100 km.
Iné projekty[upraviť | upraviť zdroj]

Spolupracuj na Commons Commons ponúka multimediálne súbory na tému Škoda 1202
Automobile stub.svg Tento článok týkajúci sa automobilov je zatiaľ „výhonok“. Pomôž Wikipédii tým, že ho doplníš a rozšíriš.
My sme mali toto žihadielko http://sk.wikipedia.org/wiki/Fiat_850 Spotreba asi 6l..
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
babka - ježibabka
Keď je tu o autách. Tatru 603 si pamätáte? Boli to autá pre papalášov a riaditeľov podnikov. A viete, čo značí číslo 603?
6 - auto určené pre 6 osôb
0 - nikto si ho nemôže kúpiť ani požičať
3 - vozia sa v ňom 3 osoby: riaditeľ so sekretárkou a ich šofér
Však sa tomu aj hovorilo gulaválošpapaláštátoš
Naposledy upravil Excise Duty : 03.03.14 at 04:54
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
babka - ježibabka
Keď je tu o autách. Tatru 603 si pamätáte? Boli to autá pre papalášov a riaditeľov podnikov. A viete, čo značí číslo 603?
6 - auto určené pre 6 osôb
0 - nikto si ho nemôže kúpiť ani požičať
3 - vozia sa v ňom 3 osoby: riaditeľ so sekretárkou a ich šofér
Na takom (svetlomodrá metalíza) som sa viezla na sobáš (1974) a boli sme v aute len dvaja;môj budúci muž si to aj odšoféroval...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak to musela byt krasa.... aj teraz by to bola špica....lebo bmw ma kazdy blbec
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
Tak to musela byt krasa.... aj teraz by to bola špica....lebo bmw ma kazdy blbec
No,dal tomu aktu punc...Nechcel dať obrúčky úradníčke na tácku ,že ju nepozná,ona sa zbalí a on sa neožení,chichi.Ešte dlhé roky si to pamätala...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lapejko
Škoda 1202
Škoda 1202 bol model osobného alebo ľahkého úžitkového automobilu, ktorý sa vyrábal počas rokov 1961 až 1973. Celkovo sa v podniku vo Vrchlabí vyrobilo 60 141 kusov.
Radový, vodou chladený štvorvalec s rozvodom OHV a objemom 1221 cm³ dosahoval výkon 34,6 kW pri obrátkach 4500 1/min. Maximálna rýchlosť bola 100 km/h, spotreba 9,4 l/100 km.
Iné projekty[upraviť | upraviť zdroj]

Spolupracuj na Commons Commons ponúka multimediálne súbory na tému Škoda 1202
Automobile stub.svg Tento článok týkajúci sa automobilov je zatiaľ „výhonok“. Pomôž Wikipédii tým, že ho doplníš a rozšíriš.
A zvláštnosťou bolo to, že okrem zadných dverí mala vpravo dvoje dverí, ale vľavo len jedny - pre vodiča - už vtedy "mysleli" na bezpečnosť - žiadne vystupovanie do vozovky.


0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
babka - ježibabka
Na takom (svetlomodrá metalíza) som sa viezla na sobáš (1974) a boli sme v aute len dvaja;môj budúci muž si to aj odšoféroval...
A malo i pertinaxový karburátor z pódniko Katóda Olomóc?

0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

K cestovaniu aj v minulosti patrili kufre a slnečné okuliare, napríklad pred cca 55-60 rokmi aj takéto.
DSC00416.JPG  
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Peggynka
babka - ježibabka
Na takom (svetlomodrá metalíza) som sa viezla na sobáš (1974) a boli sme v aute len dvaja;môj budúci muž si to aj odšoféroval...
A malo i pertinaxový karburátor z pódniko Katóda Olomóc?

Mňa vtedy zaujímal iný karburátor,hehe...Čo teba zaujímalo,keď si mal dvadsať ?
A nevolalo sa to Katóda Holomóc?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Peggynka
misoft
Peggynka
babka - ježibabka
Na takom (svetlomodrá metalíza) som sa viezla na sobáš (1974) a boli sme v aute len dvaja;môj budúci muž si to aj odšoféroval...
A malo i pertinaxový karburátor z pódniko Katóda Olomóc?

Mňa vtedy zaujímal iný karburátor,hehe...Čo teba zaujímalo,keď si mal dvadsať ?
A nevolalo sa to Katóda Holomóc?
>24
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Mňa vtedy zaujímal iný karburátor,hehe...Čo teba zaujímalo,keď si mal dvadsať ?
A nevolalo sa to Katóda Holomóc?
Olomóc - Holomóc - furt je to eném Morava A čo ma zaujímalo? Jáááj - E.Hemingway by napísal Zelené pahorky africké....
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Evi rozkaz - pridávam
Váha.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

2009
Posielam trochu spomienok na staré časy. Evika


-
[/LIST]
K tomu len toto: http://dikobraz.mikroforum.cz/ - netreba vypisovať celé ročníky..... kto chce, ten nájde.....
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
korela
lapejko
Škoda 1202
Škoda 1202 bol model osobného alebo ľahkého úžitkového automobilu, ktorý sa vyrábal počas rokov 1961 až 1973. Celkovo sa v podniku vo Vrchlabí vyrobilo 60 141 kusov.
Radový, vodou chladený štvorvalec s rozvodom OHV a objemom 1221 cm³ dosahoval výkon 34,6 kW pri obrátkach 4500 1/min. Maximálna rýchlosť bola 100 km/h, spotreba 9,4 l/100 km.
Iné projekty[upraviť | upraviť zdroj]

Spolupracuj na Commons Commons ponúka multimediálne súbory na tému Škoda 1202
Automobile stub.svg Tento článok týkajúci sa automobilov je zatiaľ „výhonok“. Pomôž Wikipédii tým, že ho doplníš a rozšíriš.
My sme mali toto žihadielko http://sk.wikipedia.org/wiki/Fiat_850 Spotreba asi 6l..
Nejako mi zlyháva pamäť,toto si vôbec nepamätám,ale pekné boli;
https://www.google.sk/search?q=Fiat+...w=1262&bih=591
A pamätám už toho dosť,ešte časy,kedy miesto blinkrov boli vyskakovacie smerovky,to ma vždy fascinovalo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
A pamätám už toho dosť,ešte časy,kedy miesto blinkrov boli vyskakovacie smerovky,to ma vždy fascinovalo.
Hen také? Pri okienku vodiča - kuk -


0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Peggynka
A pamätám už toho dosť,ešte časy,kedy miesto blinkrov boli vyskakovacie smerovky,to ma vždy fascinovalo.
Hen také? Pri okienku vodiča - kuk -


No,ešte sa mi marí,že aj autobusy to mali.Stála som na križovatke a čakala,či to vyskočí.A to ani neviem,koľko som mala rokov.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať