Zavrieť

Porady

Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
http://www.zlatasedesata.com/
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

trisestri Pozri príspevok
a pamätate na pioniera?-nie toho zo šatkou,ale takého ktorý sa štartoval a dobre sa na nom jazdilo.
A dala sa na ňom odviezť aj frajerka. Dedko ma za oného času tak vozil. , ale nás nesmeli vidieť šandári.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

My sme ako 10-12 ročný hrávali "matky". Pozná to niekto?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niečo sa mi marí, že som to hrával - najmä cez prestávky v škole.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo Pozri príspevok
My sme ako 10-12 ročný hrávali "matky". Pozná to niekto?
...poznám ...aj som niekde už pravidlá dával , no nespomínam si , že v ktorej téme ..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a na ruský bycikel Ukrajina satuším volál,pamätate?/šlapalo sa do pedálov ako keby vzpierač nohy posilnoval a išlo to rýchlostou kolobežky, predajné to bolo tam kde iné bicykle dávno vypredali/
Už vtedy som teda vedel prečo Rusi majú takých dobrých cyklistov-po treningu na takom bycikly sa potom na iných šlapalo jedná basen
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
a na ruský bycikel Ukrajina satuším volál,pamätate?/šlapalo sa do pedálov ako keby vzpierač nohy posilnoval a išlo to rýchlostou kolobežky, predajné to bolo tam kde iné bicykle dávno vypredali/
Už vtedy som teda vedel prečo Rusi majú takých dobrých cyklistov-po treningu na takom bycikly sa potom na iných šlapalo jedná basen
potom ešte dovážali aj vietnamské
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
a pamätate na pioniera?-nie toho zo šatkou,ale takého ktorý sa štartoval a dobre sa na nom jazdilo.
ja pamätám aj moped "stadion"

zdroj foto: internet
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

alebo cigy zn. lipa
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
trisestri Pozri príspevok
a na ruský bycikel Ukrajina satuším volál,pamätate?/šlapalo sa do pedálov ako keby vzpierač nohy posilnoval a išlo to rýchlostou kolobežky, predajné to bolo tam kde iné bicykle dávno vypredali/
Už vtedy som teda vedel prečo Rusi majú takých dobrých cyklistov-po treningu na takom bycikly sa potom na iných šlapalo jedná basen
Niekedy leteli také reklamné heslá, ktoré končili zvolaním Buď fit! (bolo to z nejakej reklamy). A na tento bicykel bolo heslo:
-Ak chceš vedieť čo je drina, kúp si kolo Ukrajina. Buď fit!
Ale poznám aj jedno, ktoré sa tu nedá zverejniť:
-Miesto rannej rozcvičky, strč......... Buď fit!
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..v takomto sportaku som sa vozila pred ?? rokmi..
DSC00536.jpg  
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a keď sme chodili do 2-3 triedy zdš, každý chcel mať "potápača". to bola taká 4-5 cm plastová figúrka potápača, ktorého keď ste dali do fľašky s vodou a prstom ste zapchali otvor fľaše, tak potápač klesal ku dnu a keď ste prst vytiahli, potápač išiel hore.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Tak takéto bolo naše prvé autíčko. Otec si preň šiel osobne až do Mladej Boleslavi. Bolože to radosti, keď dorazil domov. Ja, ako malý špunt som s otcom každú sobotu poobede toto autíčko poctivo umýval, aby sme sa potom s ním v nedeľu vyviezli niekam na lúku.
(Že nám ho potom šlohol jeden zlodej a "zrámoval" - no čo už. Servis to opravil )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Niekedy leteli také reklamné heslá, ktoré končili zvolaním Buď fit! (bolo to z nejakej reklamy). A na tento bicykel bolo heslo:
-Ak chceš vedieť čo je drina, kúp si kolo Ukrajina. Buď fit!
Ale poznám aj jedno, ktoré sa tu nedá zverejniť:
-Miesto rannej rozcvičky, strč......... Buď fit!
Každé ráno liter mliečka , bude ti stáť jako .........
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

..... PAL


0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

trisestri Pozri príspevok
a pamätate na pioniera?-nie toho zo šatkou,ale takého ktorý sa štartoval a dobre sa na nom jazdilo.
Áno, pamätám sa, strýko ho tuším doteraz zaparkovaný v garáží. Keď som bola malá, tak nás na ňom občas vozil. (Neviem prečo, ale tu na okolí sa Pionier ľudovo označuje ako "pekáč".)
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Llívia Pozri príspevok
Áno, pamätám sa, strýko ho tuším doteraz zaparkovaný v garáží. Keď som bola malá, tak nás na ňom občas vozil. (Neviem prečo, ale tu na okolí sa Pionier ľudovo označuje ako "pekáč".)
V našom kraji sme mu hovoroli "pinďúr"
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

u nás "kozí dych" ale lepšie to znie po záhorácky: "kozí dech"
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja si pamätám, že pred 06.00 hod. stáli pri Potravinách na chodníkoch prepravky s pečivom, chlebom, mliekom, smotanou, jogurtom. A kto sa ponáhľal a nemal čas čakať až otvoria predajňu, tak jednoducho hodil do prepravky peniaze a vzal si tovar. To isté bolo okolo novinových stánkov PNS: škatula a v nej boli peniaze za noviny. Ako to že sa vtedy nekradlo? Viete si to predstaviť dnes ?
0 0
janka1710 janka1710

janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

Môj manžel doposiaľ jazdí na Ukrajine a nechce ho vymeniť za žiaden iný... stále ho len opravuje... raz to je defekt... teraz menil nové gumy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať