Zavrieť

Porady

Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
hubatá Pozri príspevok
Rozalka - oblátky Kolonáda som videla v našej mini samoobsluhe CBA ešte pred Vianocami. Sú naozaj výborné: chrumkavé, voňajú kakom, sladené cukrom a nie bohviečím. Napíš mi e-mail, kúpim ti aby si mohla poslať bratovi do Ameriky.
Ale pozor: výrobca už začal inovovať (samozrejme k horšiemu) a namiesto kvalitnej kakaovej plnky sa zjavili s akousi tvrdou nazvime to čokoládovou plnkou v tmavohnedom obale. Tie pôvodné mali modrý obal a boli naozaj mňam, mňam.
http://ke.potraviny.eu/sladkosti/oblatky/oblatky-kolonada-oriesok-cokolada-opavia-1ks-140g.html
t
ieto som mala na mysli, a keď brat príde, vždy mu ich nakúpim za vagón, ale tam mu nič posielať nebudem. Ak má chuť, nech príde a keď nie, nech si dá gofre s javorovým sirupom (blééé).
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Pravdu máš Rozalka: mal s nami dožiť v socializme, budovať po roku 89 prvotnopospolnú spoločnosť a jesť pritom horalky, lázeňské oplatky, tresku, piť kofolu a rum. Hrdinovia sme my čo sme tu zostali a teraz jeme milky, pangasiusa, pijeme coca-colu a whisky.
Holáá, hollá hop!
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hrdinovia sme my čo sme tu zostali a teraz jeme milky, pangasiusa, pijeme coca-colu a whisky.
- hééééj? Tak potom som asi trochu iný - Milku bléééé, pangasius - aj tak je tam 60% vody - to skôr pstruha (zo slovenských vôd), Coca-Cola - bléééé, whisky - nemusím, nechýba mi.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
http://spravy.pravda.sk/pribeh-o-tom..._ekonomika_p01
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Noc v archive - Ako sme vyrabali (STV, 29.1.2012)
- nafukovacka, lyze, babeta, elektricka, cukriky, chemicke cistenie

http://www.stv.sk/online/archiv/noc-...01-29&id=47741
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

a ešte tam bola reportáž zo ZDA Partizánske ... dnes neexistujúce...tunelári urobili svoju prácu na výbornú...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

chýba mi tam 3 Kčs minca
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pamätam ked som mal 12-13 rokov,ta sme chodili oblievat a nas nukali pijatikou,ta ved ste nejaky chlapy tak vypite,nuz my slusne vychovanynauceny starsich posluchat tak sme vypili,lenze to aj na chlapa vela by bolo tu rum, slivka, barackovica, vodka, hruskovica, liker,cervene vino,biele vino,pivo a do toho salat,vajicka,udene,plnene a potom po ceste tie nasledky a v case ked vsetky klebetnice postavali vonku,lebo bolo pekne-ej veru nechcelo sa dalsie roky oblievat,vsak vtedy boli vacsinou vajcia ako vysluzka a nie cokoladove ale take akych aj doma bolo dost,vtedy ani kinderka nebuli a tych cokoladovych usiakov raz dva pokupili za bony a to neboli iba tak ze pre kupacov
ale na zabave bolo veselsi,pred polnocou sme obliali my dievcata a po polnoci nam to vratili alebo sa snazili vratit,skoda ze som par takych zabav zmeskal,teraz neviem ja ci mlady miesto oblievacek a zabav nefacebokuju a potom su depresivny a znudeny,vsak pomaly z izby do izby si skypuju ,esmeskuju,mobiluju /internet aj mobil nie zla vec,ale ked sa vyuziva z mierou a z rozumom/
3 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Pamätáte sa?
Tešili sme sa, dnes sa vytešujeme. Problémy sa riešili, dnes sa ošetrujú. Nevedeli sme, dnes netušíme. Boli sme v poriadku, dnes sme v pohode. Boli klubové karty, dnes Clubcarts. Boli sme usmiaty, dnes sme vysmiaty. Tovar bol na sklade, dnes je skladom. Neviem kto bol pred tým, ale dnes je týpek. Nie všetci sme trendy. Nevieme sa "nastailovať". Basketbalové družstvo z Košíc bolo Dobrí anjeli, dnes Good Angels. Nie som cool, keď nemám rád takéto novotvary.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a štrikujeme
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A boli aj také - moderné (s dobou )
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a masírujeme pomaranč
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a dačo pre buchyho (možno má na povale)
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Za mlada môj fotrík kúpil takéto a u t o
, neskôr, keď nám ho ukradli a "zrámovali" zlodeji, tak po oprave bola táto kastľa:

a napokon toto:
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
a dačo pre buchyho (možno má na povale)
...prešiel som modernizáciou ....


http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...C4%BEada%C5%A5
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať