Zavrieť

Porady

Daň z MV pre rok 2011

Prikladám sadzby Dane z MV pre r. 2011 - Trnavský kraj
Naposledy upravil Manual : 02.01.11 at 10:24
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som s explorerom nemala nikdy problem. Deklarovali to ako technicku podmienku pri instalacii, tak som ine ani nikdy neskusala. Iba viem ze v Opere to nejde
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Inak je to des, že v dnešnej dobe drsrs síce napíše, že podporuje okrem IE aj Firefox Mozilu, ale aj tak to tam nefunguje Zase si asi niekto prihrieva polievočku, či ako? No to je pre nás jedno, aspoň že cez IE to ide, aj ked je mi nesympatický
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

jáj, prečo to nejde otvoriť?!
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Nie nadarmo koluje statistika ze
"Otázka:za akým ucelom bol najviac využivaný IE?"
"Odpoved: Na vyhladanie a stiahnutie iného prehliadaca"

0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

nejde a nejde ani na x-tý pokus otvoriť formulár, iné stránky idú v pohode a rýchlo ..... to všetci teraz vypisujú dp k dmv?
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

toto mi vyhadzuje už po neviemkolký krát


Nastala chyba v komunikácii medzi klientom a servrom. Momentálne nie je možné dokončiť požadovanú operáciu.
Operáciu je možné opätovne zopakovať stlačením klávesy F5, alebo kliknutím na ikonu obnov.

a pritom pred hodinkou to išlo docela dobre
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

začína nátresk - sv + dzmv + dp dph
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

tak asi zas čakť do večera.....

áno, ani súhrňák ani dph nejde otvoriť
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

len nechápem, že to musí byť každoročne, to už je doslova lahostajnosť voči ludom...šak ked sa nestihne podať, tak zaplatia pokutu, no problem, namiesto toho,a by to nejako posilnili. Keby sa to stalo raz, nič nepoviem, ale je to už niekolký rok po sebe.. Chvalabohu že vela vecí ide robiť mimo v edane. Niečo aj priamo v účt.SW. Keby nie, asi by ma už piclo....
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

trpezlivosť ruže prináša ...už načítalo
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Veru nátresk, ide to cez IE, ale krúti a krúti, skúsim večer ... mám aj inú prácu ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a v nových dohodách garantujú prevádzku: 08:00 - 16:30
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Odporúčam privstať si ráno o tretej a podávať
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Vypĺňala som DP k DzMV cez aplikáciu eDane. Ide iba o jedno auto, kde je ročná daň 81,32 eura podľa platného VZN - riadok 08. Keď si pustím kontrolu stále mi opravuje riadok 13 na sumu 81,31 eura. Ktorá suma je správna?
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

No teda, že takéto rozdiely sú ? Ja som vyplnila priamo na portáli a dúfam teda, že sumy sú správne
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

Dobry den,
vcera som poslala elektronicky DzMV. No a dnes som si vsimla ze som zabudla vyplnit riadok c.52 cize predpokladana dan na dalsi rok.
teraz platime dan za dve auta v kategorii N a to v sume 233,68€. co mi odporucite? poslat opravne DP, alebo...............
vypisujem toto tlacivo asi styri roky dozadu. a este sa mi to nestalo, zblblo ma ze to nebolo v papierovej forme a proste ten riadok som si neuvedomila ze musim vypisat az dnes :-))
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Nie je to katastrofálna chyba, ak máš vypočítanú a odvedenú daň v správnej výške a nemáš povinnosť preddavkov. Môže však byť zavádzajúce pre DÚ, že nie je uvedená predpokladaná daň na zdaňovacie obdobie 2012, ale na druhej strane si ani neoznámila zánik daňovej povinnosti a je predpoklad, že predmetné vozidlo bude naďalej využívať.
Pošli opravné DP s uvedenou predpokladanou sumou.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať