Zavrieť

Porady

platové triedy po 1.1.2011

niekedy mám pocit, že som úplne blbá... preto sa obraciam na Vás :-)))) ...viac
Ahojte Poraďáci

nikde som nenašla nové tabuľky tarifných platov pedagogických a nepedagogických zamestnancov platné po 1.1.2011. Vie mi niekto povedať, či sa budú meniť platy podľa avizovaného "pedagógom 1% pridať - nepedagógom 10% zobrať"? Budem rada ak mi pošlete odkaz na nové tabuľky :-)))

Díky...

P.s.: do nového roku 2011 veľa zdravia (je vzácne) a šťastia (tí na Titanicu ho nemali), ostatné príde aj samé :-))))
Usporiadat
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Dobrý deň

(1) Zamestnávateľ zaradí pedagogického zamestnanca a odborného zamestnanca do pracovnej triedy jeden alebo pracovnej triedy dva. Pracovná trieda vyjadruje stupeň náročnosti vykonávanej pracovnej činnosti pedagogickým zamestnancom a odborným zamestnancom v príslušnom druhu školy alebo školského zariadenia, v zariadení sociálnych služieb, v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a v zariadení pre pracovnú rehabilitáciu a splnenia kvalifikačných predpokladov potrebných na jej vykonávanie ustanovených osobitným predpisom.11ab)

(2) Zamestnávateľ zaradí do pracovnej triedy dva pedagogického zamestnanca, ktorý vykonáva pedagogickú činnosť v špeciálnej škole, špeciálnej triede, špeciálnom výchovnom zariadení alebo v školskom výchovno-vzdelávacom zariadení pre deti so zdravotným znevýhodnením a pedagogického zamestnanca, ktorý vykonáva pedagogickú činnosť v zariadení sociálnych služieb, v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a v zariadení pre pracovnú rehabilitáciu.

(3) Zamestnávateľ zaradí do pracovnej triedy dva odborného zamestnanca, ktorý vykonáva odbornú činnosť podľa osobitného predpisu.11ac)

Ostatní pedag. zamestnanci sú v pracovnej triede jeden.
Naposledy upravil zdenka131 : 15.06.11 at 21:47
4 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

čiže ak máme samostatného odborného zamestnanca ,ktorý k 01.07.2011 dosiahne prax 2 roky tak sa mu zvyšuje až od 01.01.2012 o 1% podľa prílohy o odmeňovaní?
lebosom z toho blbá už
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
timejka200 Pozri príspevok
čiže ak máme samostatného odborného zamestnanca ,ktorý k 01.07.2011 dosiahne prax 2 roky tak sa mu zvyšuje až od 01.01.2012 o 1% podľa prílohy o odmeňovaní?
lebosom z toho blbá už
Ano plat pedagogického a odborného zamestnanca sa za odpracované celé roky upravuje vždy k 1. januáru kalendárneho roku. Teda ak k 01.7.2011 dosiahne prax 2 celé roky, zvýšenie tarifného platu o ďalšie 1% mu patrí od 1.1.2012.
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

aha rozumiem. A ak nastupi napr. v auguste tohto roka tak este od januára 2012 mu nebude patriť navýšenie 1%?
0 0
dani.b dani.b

dani.b je offline (nepripojený) dani.b

niekedy mám pocit, že som úplne blbá... preto sa obraciam na Vás :-)))) ...viac
Je jedno kedy nastúpi... podstatné je, akú má k 1.1. dosiahnutú prax!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať