Zavrieť

Porady

KTORÝ OPERÁTOR JE VLASTNE NAJLEPŠÍ?

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

Anketa: Ktorý operátor je naj???

Počet hlasujúcich
90. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • T-Mobile (ružový)

    8 8.89%
  • Telefonica O2 (modrý)

    69 76.67%
  • Orange (oranžový)

    11 12.22%
  • Pevná linka

    2 2.22%
Ktorý operátor je najlepší? Nie ste spokojní so svojím operátorom, ale neviete sa rozhodnúť kam prejsť? Viete s určitosťou povedať, že modrý operátor je lacnejší, pomarančový drahší, ružový lepší ako pomarančový. Existuje najlepší operátor? Komu dáte hlas?
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Áno, dneska mi to došlo.- je to podla seba 7 s 50% zľavou- 7 krát 40 min.do všetkých sietí a bonusový balíček dáta...- Xperia fičí, len tam neviem nájsť kde sa nastavuje aby telefon rozprával kto mi volá...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alla66 Pozri príspevok
Stando, rátaj
Mesačný poplatok 20,16 € (tipujem, že budeš platiť rovnako ako iní zákazníci pri programe Podľa seba 3)mínus 5,03 € (cena za web’n’walk) ...výslednú sumu vydeliť 280 min. = 0,0540 € /min.

v prepočte na koruny to robí 1,62 Sk
Ale aj tak ma teta dobre obtiahla...-dohodli sme sa na 20 eur a nie na 20,16...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale aj tak ma teta dobre obtiahla...-dohodli sme sa na 20 eur a nie na 20,16...
A čo si mal v úmysle tú tetu "obtiahnuť" ty?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Áno, dneska mi to došlo.- je to podla seba 7 s 50% zľavou- 7 krát 40 min.do všetkých sietí a bonusový balíček dáta...- Xperia fičí, len tam neviem nájsť kde sa nastavuje aby telefon rozprával kto mi volá...
Mrkni profil a nastavenie profilu...... malo by tam byť ohlásiť volajúceho. (aspoň tak je to u Nokie)
Naposledy upravil alla66 : 15.01.11 at 23:51
3 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Keby tuto funkciu aj nemal, stale je tu plan B. Xperia ma Andoid a urcite uz nejaky dobrak stihol nieco podobne naprogramovat a dat na net zdarma alebo za par eciek.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja som s jedným číslom prešla od ružového k modrému a som nadmieru spokojná. Doma mám ešte jeden ružový, lebo deti majú akcie, tak mi volajú na tento.
Služobný pre spoločenstvo mám oranžový a som veľmi spokojná, pretože najviac oranžové majú podnikatelia a nešla som sa doplatiť, keď som volávala so svojho ružového.
Keď som prešla s jedným číslom k modrému, tak sa neviem vynačudovať nad faktúrami (za rok som nemala vyššiu ako 2,86 Eura a volávam tak, ako keď som bola u ružového a platievala som priemerne 16,00 Eur).
Keď chceš teraz prejsť od ružového k modrému, tak ružoví ponúkajú tie isté podmienky ako modrí. Tá konkurencia je na niečo dobrá.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
marjankaj Pozri príspevok
A čo si mal v úmysle tú tetu "obtiahnuť" ty?
Tety sa neobťahujú,ale preťahujú.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Zaujímavé.Ešte niekto používa pevnú linku?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

220870 Pozri príspevok
Zaujímavé.Ešte niekto používa pevnú linku?
Vieš, že áno. V práci bežne.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Už si to fakt neviem ani predstaviť.Kedysi dávno ešte za komančov sme ju chceli všetci mať doma.My sme nemali tak sme museli používať verejný telefónny automat.Koľko že to bolo slávy ,keď nám ho v našej dedinke namontovali pred miestnou "krčmou".Som od tade po večeroch chodil telefonovať frajerke .Za pár minút volania padlo aj 10-20 korún.To bol vtedy celý majland ,týždenný lístok na prímestkú autobusovú dopravu do práce ma stál 4,50,obed v jedálni 2,50.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

220870 Pozri príspevok
Už si to fakt neviem ani predstaviť.Kedysi dávno ešte za komančov sme ju chceli všetci mať doma.My sme nemali tak sme museli používať verejný telefónny automat.Koľko že to bolo slávy ,keď nám ho v našej dedinke namontovali pred miestnou "krčmou".Som od tade po večeroch chodil telefonovať frajerke .Za pár minút volania padlo aj 10-20 korún.To bol vtedy celý majland ,týždenný lístok na prímestkú autobusovú dopravu do práce ma stál 4,50,obed v jedálni 2,50.
-ty si platil automatu? U nás boli také žlté,poľské a tam ked si buchol, ked to druhá strana zdvihla slúchadlom pod mincovník-tak si mal free volanie...-nechcelo to peniaze...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
...- Xperia fičí, len tam neviem nájsť kde sa nastavuje aby telefon rozprával kto mi volá...
nastavil si? Nie že by som ťa do niečoho nútila, iba som zvedavá. Má Xperia túto funkciu?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem to tam nájsť,ale niečo stiahnem z netu,hm- na tom markete-inak, áno, ma to android 2,1- mimochodom na fonoch.sk je na xperiu dosť kritiky,ale mne sa celkom páči- neviem za euráč je to celkom dobrý fon...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
-ty si platil automatu? U nás boli také žlté,poľské a tam ked si buchol, ked to druhá strana zdvihla slúchadlom pod mincovník-tak si mal free volanie...-nechcelo to peniaze...
Boli na to triky,na tom našom tušim bolo treba držať po vytočení čísla klapku na ktorú sa vešalo slúchadlo,prevŕtanú korunu na šnúrke mal snáď každý,keď tak si požičal.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

220870 Pozri príspevok
Boli na to triky,na tom našom tušim bolo treba držať po vytočení čísla klapku na ktorú sa vešalo slúchadlo,prevŕtanú korunu na šnúrke mal snáď každý,keď tak si požičal.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

alla66 Pozri príspevok
Ktorý operátor je najlepší? Nie ste spokojní so svojím operátorom, ale neviete sa rozhodnúť kam prejsť? Viete s určitosťou povedať, že modrý operátor je lacnejší, pomarančový drahší, ružový lepší ako pomarančový. Existuje najlepší operátor? Komu dáte hlas?
Nechce sa mi cítat vsetky príspevky, tak iba vyjadrim svoj nazor:

Pre mna je najlepsi ten operator, ktory je najlacnejsi, a nemam s nim ziaden technicky problem. Nemam nijake citove vazby k mobilnemu operatorovi, tak ako kedysi sa viedli vojny medzi Globtel a Eurotel ludmi.

A takisto je pre mna najlepsi ten, ktory ma ceny volania do ostatnych operatorov za rovnaku cenu. nezaujima ma ma ze volanie za 2 centy, kedze je to iba na konkretneho operatora a v case od 18:00 - 18:30h. Chcem zdvihnut, volat, dovolat sa, a neriesit kto ma akeho operatora.

Pre mna - Telefonica O2.
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Vie mi niekto povedať, na základe čoho musím zaplatiť poplatok za ukončenie služby, ktorý odo mňa bude žiadať T-mobile pri odchode k inému operátorovi, keď mám službu "bez záväzkov", tj. nie paušál a nie som nijako viazaná?
...a ešte aj telefón bloknutý....,
Je to vôbec legálne? Platila som poplatok pri zmene - prechod z paušálu na "bez záväzkov"... jasné že až po uplynutí doby viazanosti.....a teraz zase, keď chcem od nich načisto odísť?
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 31.01.11 at 09:58
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Vie mi niekto povedať, na základe čoho musím zaplatiť poplatok za ukončenie služby, ktorý odo mňa bude žiadať T-mobile pri odchode k inému operátorovi, keď mám službu "bez záväzkov", tj. nie paušál a nie som nijako viazaná?
...a ešte aj telefón bloknutý....,
Je to vôbec legálne? Platila som poplatok pri zmene - prechod z paušálu na "bez záväzkov"... jasné že až po uplynutí doby viazanosti.....a teraz zase, keď chcem od nich načisto odísť?

Myslim ze poplatok som platila T-mobilu, ale nie za ukoncenie sluzby, ale za prenos cisla. Ze ich cislo bude pouzivat iny operator. O2 to v tej dobe ale prefinancovavala, neviem ako je to teraz. T-mobile dal pokutu cca 500 skk v tej dobe, a O2 mi odpocitaval zlavu 500 skk z faktur zas...
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ak neprenasas telefonne cislo, nevidim dovod na poplatok. Aspon nebol ked som ja uplne rusila t-mobile davno /nie prechodom k inemu operatorovi, ale nadobro rusila jedno cislo/
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

aha, ďakujem za vysvetlenie...neuvedomila som si, že vlastne v prvom rade prenášam číslo - a to je ten poplatok, čo pýtajú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať