Zavrieť

Porady

Vyhodnotenie ankety- neofic. poraďákmi roka 2010 sa stali- VERONIKASAD a MELNICK

Tak a je to- ďakujem za Všetky Vaše ohlasy ( i keď v drvivej vačšine negatívne), ale nevadí, ja som sa troška pohral a zabavil ,a splnil som aj ďalší cieľ, troška dať do pozornosti ľudí, ktorí si našu pozornosť zaslúžia, bohužial nie všetci ktorých som chcel dať do ankety sa tam zmestili a niektoré mená som musel i keď z bolesťou v srdci zoškrtať.
Aj napriek tomu, že ma za moj počin nikto nepochválil( pravdupovediac ani som to neočakával ), myslím, že takéto niečo malo opodstatnenie a niečo takéto by sa malo organizovať tu na porade- najlepšie keby sa to robilo na mesačnej báze- by bol poraďák príslušného mesiaca a na konci roka,by sa z 12 mesačných víťazov vybral konečný víťaz...- ak by sa na to niekto dal, bol by som rád, ja to už robiť nebudem, stačí mi,že som ukázal cestu ako to robiť...
Bohužial, ceny som nezohnal žiadne- nezohnal som sponzorov,takže pre tento rok to je bez cien( ale na druhú stranu, žiadna cena- žiadna daň...)

Takže ešte raz ďakujem hlasujúcim a teším sa, že sa mi niečo takéto podarilo zorganizovať...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Ja mam dojem, ze ak pride clovek do Bratislavy z ktorehokolvek kuta Slovenska, velmi rychlo sa nauci ten ich sposob reci a ani si neuvedomi, ze len prednedavnom bol aj on SEDLAK.
No však bratislava tiež nieje nejaké velkomesto- mal som tu raz kamoša z Ňú Jorku" a pýtal sa ma že kde je bratislava, keď sme ešte len na nejakom predmestí...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale viamenej to nieje celodolniacky pravopis- vačšiou je to v okolí trnavy, serede a troška to ešte chytá Pezinok, ale tam už je ten zlom... a pod.-to nie,ako u nás v bratislave,kde sa rozpráva tak krásne makko, néééééééééééééé?
To je normálne umelecký alebo divadelný jazyk. Radošiná. Pani Kolníková, keby tu bola, tak by vám to vysvetlila.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
To je normálne umelecký alebo divadelný jazyk. Radošiná. Pani Kolníková, keby tu bola, tak by vám to vysvetlila.
Za toto máš bod- Radošinci sú u mňa celebrity...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Za toto máš bod- Radošinci sú u mňa celebrity...
Neblázni. To je tuším už druhý

A nenadávaj im. Nedávaj ich na jednu úroveň s "rosničkami"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Neblázni. To je tuším už druhý

A nenadávaj im. Nedávaj ich na jednu úroveň s "rosničkami"
možno bude niekedy aj 3-tí...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ze v Pezinku zlom v nareci, to kto povedal, to bud vsetci machruju alebo nie su z PK)))))))))
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína


Stanislav 1975 Pozri príspevok
Re: Veľká výročná anketa- Poraďák roka 2010, kategória účtovník roka vo vedľajšej úlohe

No nič, musím to asi pre Majku a marínu vysvetliť, lebo veľmi zle si to vysvetlili, resp. nevenovali čas zadaniu témy,kde je to vysvetlené- treba si to prečítať poriadne a potom sa urážať, kritizovať a hádzať o zem...- Takže vysvetlím vám to úplne po lopate ako pre bábatká- v ankete 1- tam sú ľudia, inak fakt treba čítať, ktorí sa viacmenej čiste venujú na porade účtu a menej sa zapájajú do iných diskusií a druhá kategoria bola viacmenej pre ľudí,ktorí okrem účta sa zapájajú aj do roznych iných diskusií- panebože ja ledva s maturitou to viem pochopiť a vy nie? Je to v zadaní temy jednoznačne napísané.-tak treba čítať poriadne nabudúce...a potom vypisovať capiny...
Stanislav 1975, plesnutie dverami a zamknutie v tejto téme bolo počuť na všetky strany a nedal si čas ani na vetranie. Už skoro tradične, svoje si povedať a zutekať?!
Čas na zadanie témy som si našla, len mi voľajako nekorešponduje s názvom témy. Tebe snáď áno? Čo viac brať do úvahy?

Čas si si mal nájsť predovšetkým ty sám, aby to malo úroveň, urobiť predkolá, semifinále a nakoniec finále a nie niečo na spôsob „Farmár hľadá ženu“ alebo „Kapor na torte“.
Tie capiny, patrili tvojmu, či nebodaj môjmu príspevku? Slovenčina je bohatá, skús inokedy, prosím, nájsť vhodnejší výraz a bez príčiny sa neurážať lebo všetko nevyšlo tak, ako si si ty predstavoval.
Pekný deň želám.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marína Pozri príspevok

Stanislav 1975, plesnutie dverami a zamknutie v tejto téme bolo počuť na všetky strany a nedal si čas ani na vetranie. Už skoro tradične, svoje si povedať a zutekať?!
Čas na zadanie témy som si našla, len mi voľajako nekorešponduje s názvom témy. Tebe snáď áno? Čo viac brať do úvahy?

Čas si si mal nájsť predovšetkým ty sám, aby to malo úroveň, urobiť predkolá, semifinále a nakoniec finále a nie niečo na spôsob „Farmár hľadá ženu“ alebo „Kapor na torte“.
Tie capiny, patrili tvojmu, či nebodaj môjmu príspevku? Slovenčina je bohatá, skús inokedy, prosím, nájsť vhodnejší výraz a bez príčiny sa neurážať lebo všetko nevyšlo tak, ako si si ty predstavoval.
Pekný deň želám.
Marínka, nabudúce treba lepšie čítať zadanie témy...a ja sa neurážam-ja som spokojný, počítal som okolo 100 hlasujúcich a bolo ich skoro 3 krát tolko- a ja nikam neutekám- anketa ukončená, výsledky vyhlásené,tak neviem prečo by som mal zutekať...Ja viem, si urazená a viem aj kvoli čomu, bohužiaľ nedalo sa inak...-bohužial, to je tak keď si neprečíta niekto zadanie a potom sa hrá na urazeného...
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať