Zavrieť

Porady

Digi TV alebo Skylink?

Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Potreboval by som poradiť od niekoho skúsenejšieho,chcem si vybrať satelitnú TV a neviem, čo je lepšie Digi TV alebo Skylink?
Usporiadat
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

Myslím že asi pred rokom Nova avizovala, že prestane dávať signál niektorým SK spoločnostiam a to z dôvodu, že oni sú spoločnosť čo dáva signál zdarma a niektoré spoločnosti na slovensku na ňom zarábajú tým, že si zaň účtujú. Nova žije z reklám a chcú aby ich sledoval čo najväčší počet divákov. Preto je logické že chcú dávať signál zdarma.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ked chce nova, aby ich sledovalo co najviac ludi, tak by to asi nerusili pre SK skylink karty. Myslim si, ze tam je ina politika so sestrou markiza ale to je len moj osobny nazor
0 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

Ja teda SK skylink mam a pozeram ho každý den. a mozem ti povedať že Nova aj cinema mi ide a neviem že by ich chcely rusiť. ani na stránke som žiadne upozornenie nevidel.
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Keď už UPC zrušilo NOVU a Cinemu a máme viazanosť, môžeme požadovať nejakú komenzáciu, kedže nás nikto dopredu neupozornil že nám tieto programy vypadnú ? Myslím že je nás takých veľa.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nepouzivam box od upc ale mam svoj vlastny box a vcera mi nesla nova cinema a pozrel som na zapisy a videl som, ze uz na novu cinemu zapis nieje, tak som zrusil bloker a cuduj sa svete, zapis na novu cinemu prisiel (teraz som radsej bloker zapol, pre istotu ).
Mne zatial nova cinema a nova ide.
pavlinka, urcite ziadnej kompenzacii nevyhoveju, zrusit zmluvu nemozes, lebo budes platit pokutu (co je asi cela ciastka viazanosti).
UPC je v tomto bezmocne, ze nova s nimi ukoncila spolupracu.
T.j. ako keby si si kupila auto a na ziadnej pumpe by ti nepredali benzin (resp. len na dojazd domov) a ty by si chcela kompenzaciu od predajcu auta
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

my máme UPC, Nova, Nova Cine..., TV Barandov všetko mi zatiaľ ide
0 0
tvr25 tvr25

tvr25 je offline (nepripojený) tvr25

ja som sa rozhodoval ešte dávnejšie k sebe do bytu, vtedy som kúpil vlastné zariadenie a kartu Skylink, vtedy to stálo aj s montážou cca. 200 euro. Teraz už rodičom aj bratovi som odporúčal CS link. Je to aktuálne najlepšia voľba. Za lacno sa teraz budú dať zohnať od ruky prijímače s čítačkou cryptoworks, nakoľko Skylink zmení kódovanie. Keď si človek za 20 euro zoženie takýto prijímač, tak karta CS link sa dá zohnať za 47.50 euro. najmä na internete, v kamenných obchodoch stojí viac. treba posurfovať, lebo ceny sa menia, ale v čase písania tohto príspevku som našiel túto cenu. napríklad na leopard.sk prípadne treba popozerať aj ďalšie. pozor na poštovné, niekde pýtajú 6 euro, niekde 1.70 eura. Čiže aktuálne si do 80 euro dokáže človek zohnať technické zariadenie a môže bez poplatkov sledovať 24 slovenských a českých programov. Kvalita je výborná, lebo satelit je primárny zdroj signálu. Problém je, že keď máme viac TV doma, treba riešiť buď zdieľanie, alebo ku každému TV ďalší prijímač a karta. Pri káblovke z jedného pripojenia máme signál do viac TV, ale podľa mňa je hlúposť platiť 10 a viac euro mesačne. To dá za rok 120 euro a viac. Za tú cenu mám vlastný satelit, ktorý má dva roky záruku a aj potom funguje bežne ďalšie 4 roky v pohode...
0 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

Aktuálne... mám skylink a Nova a aj Cinema mi bez problémov ide. Ani na ich stránke som nič nenašiel o tom že by to malo byť inak. Jediná zmena čo ma mrzí je že zdvihli poplatok za príplatkový balíček, ktorý som si z času na čas aktivoval z 9€ na 11,9€.
0 0
Matasias Matasias

Matasias je offline (nepripojený) Matasias

Študent :)
yoyo3333 Pozri príspevok
Aktuálne... mám skylink a Nova a aj Cinema mi bez problémov ide. Ani na ich stránke som nič nenašiel o tom že by to malo byť inak. Jediná zmena čo ma mrzí je že zdvihli poplatok za príplatkový balíček, ktorý som si z času na čas aktivoval z 9€ na 11,9€.
Zvysenie ceny balika je myslim opravnene V poslednych rokoch pribudlo dost programov a cena balika ostavala stale rovnaka. A uz je ohlasene dalsie rozsirovanie balikov (SD aj HD).
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Nechcem robiť reklamu ani tvrdiť že niečo iné je lepšie ale ja som sa rozhodol pre CS-link. Tie isté programy zadara, tuším ešte jeden český HD naviac, zaregistroval som si cz lokalizáciu, teda pre prípad ak by tie s hviezdičkami prestali na Sk vysielať. Sk programy idú v super kvalite aj terestriálne. Pre niekoho bohato stačí aj terestriál.
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Asi lepšia voľba dnes,ale karta sa kupuje aj pre budúcnosť a možno sa to otočí a nie iba raz,ale terestriál si treba spojazdniť keď už tu je a platíme si ho a pribudnú v ňom malé miestne televízie.
0 0
slnečná kvetina slnečná kvetina
Pre tých čo sa rozhodujú medzi poskytovateľmi sat vysielania:
Spoločnosť Media Vision, prevádzkovateľ satelitnej služby CS Link, zahájila technické testy nového kódovacieho systému Irdeto.
Testované kanály sú v rámci simulcryptu kódované pôvodným systémom CryptoWorks (CAID 0D0F) a tiež systémem Irdeto s CAID 0666, čo patrí novým kartám Irdeto, ktoré začne CS Link dodávať na trh v tomto mesiaci (jún 2011).Nové karty budú funkčné len v moduloch s certifikáciou Irdeto a prijímačoch so zabudovaným systémom Irdeto. ICE karty, ktoré by umožnili využiť karty Irdeto aj v starších prijímačoch s dekódermi CryptoWorks operátor nepripravuje. Prevádzkovateľ služby ponechá súbežne so systémom Irdeto i pôvodný systém CryptoWorks aj po roku 2012, pokiaľ bude zabezpečená jeho bezproblémová prevádzka.
0 0
ikosk ikosk

ikosk je offline (nepripojený) ikosk

Od 15.6.2011 ma Skylink letnú akciu pre súčasných zákazníkov

http://www.satelitnatv.sk/2011/06/17...ie-v-skylinku/
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Ma trafí. Ránno mi na CS-linku lokalizovannom v ČR nejdú Sk programy, neskôr už idú.
0 0
michaaal michaaal

michaaal je offline (nepripojený) michaaal

Zdravim,
mam jednu otazku - ak som to spravne pochopil, tak ak chcem Skylink a mam 2 TV, na ktorych chcem pozerat v jednom case rozdielne programy, tak si musim kupit dvojity kovertor, 2 prijmace a k tomu 2 karty Skylink?
Cize zaplatim dvojmo???? V pripade 3 TV trojmo???
Thanks
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať