Zavrieť

Porady

Digi TV alebo Skylink?

Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Potreboval by som poradiť od niekoho skúsenejšieho,chcem si vybrať satelitnú TV a neviem, čo je lepšie Digi TV alebo Skylink?
Usporiadat
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

deane7 Pozri príspevok
Ano, to je pravda. No zase ten konventor stojí nejakých 12€ a pri viazanosti máš celé zariadenie zadarmo. Ako som už písal, kolegovi dal lepší konventor aj prijímač a on nemá nikdy problém.
U skylinku mi chýbajú v základe práve tie programy ktoré teraz najradšej pozeráme, Spektrum, Discovery ... Ja kašlem na nejaké filmové programy, to u nás moc nejde. U káblovky čo máme mi chýbajú zase Nacional Geographic programy.
Záleží čo kto najviac pozerá.
Konvertor alebo aj LNB stojí od 4€,drahý malinko pomôže pri príjme pre nás "exotických" družíc. Pre príjem SK staníc je ten za 4€ super dobrí.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Len tak ak viete poradiť, na akej družici sa dajú sledovať nejaké voľné talianske programy?
0 0
slnečná kvetina slnečná kvetina
Hot Bird - 13.0°E
- talianskych programov celá kopa
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

dík.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Šlo by zapojiť zdieľanie na 3 prijímače Opticum HD X402p? Ako?
0 0
postarik postarik

postarik je offline (nepripojený) postarik

ahoj jednoznacne skylink odhliadnuc od toho ze digi sa sprava ako sa sprava skylink raz vyplatis a mas ho na cely zivot free myslim ze prve dva mesiace mas aj premiove kanaly zdarma.my mame doma skylink,vsetky slovenske,ceske volne, madarske volne,fura zahranicnych volnych,ajtak to clovek nie je v stave odsledovat.stal nas 140 aj s kartou klasicky nie HD, HD je drahsi ale stoji za to.ale zase musis mat Full HD telku.
0 0
mirocl mirocl

mirocl je offline (nepripojený) mirocl

Zdravím. Zaujímala by ma jedna vec. Mám doma Skylink. Keď som pozeral niektoré kanály (Viasat N/E/H, Nat.Geo...) na starom tv, mali klasicky čierny pás hore a dole. Myslel som, že kvôli tomu, že sú 16:9. Ale na novej plazme k nim pribudli čierne pásy aj po bokoch. Čiže sú vysielané v nejakom zúženom 4:3. Ako je to pri iných poskytovateľoch?

A už keď sa pýtam: Keď sa 4:3 obraz roztiahne na celú obrazovku, tak sa zdeformuje (a pri niektorých aj tak zostáva čierny pruh hore a dole), čo mi vadí, ale na druhej strane aj v návode ku plazme uvádzajú, že pri 4:3 sa môže vypáliť obraz, tak by ma zaujímalo, že po akej dobe sledovania programu v 4:3 sa to môže stať (5;10;30 min, celovečerný film, viac dní vkuse len 4:3)? Dík.
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

postarik Pozri príspevok
ahoj jednoznacne skylink odhliadnuc od toho ze digi sa sprava ako sa sprava skylink raz vyplatis a mas ho na cely zivot free myslim ze prve dva mesiace mas aj premiove kanaly zdarma.my mame doma skylink,vsetky slovenske,ceske volne, madarske volne,fura zahranicnych volnych,ajtak to clovek nie je v stave odsledovat.stal nas 140 aj s kartou klasicky nie HD, HD je drahsi ale stoji za to.ale zase musis mat Full HD telku.
Satelitné hd vysielanie nie je full ale redy tak nepotrebuješ full hd tv.SKYLINK chce staré karty vymeniť za Irdeto a nevie ako preniesť časť nákladoví na užívateľov.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

postarik Pozri príspevok
ahojskylink raz vyplatis a mas ho na cely zivot free
Ale to je blbosť, prepáč, ja chcem práve tie platené, takže nič zadarmo. Ak by som chcel len tie zadarmo tak to si môžem nechať rovno káblovku. A že na celý život? Myslíš že kúpiš jeden prijímač a koniec? Nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne. Pokrok nezastavíš. Nemysli si že oni Ti budú dávať signál naveky zadarmo, že si raz kúpiš jednu kartu. Niečo si už vymyslia, neboj. Inak včera som vyskúšal terestriál digitálne, anténu som si urobil podľa návodu z internetu, nevyšla ma ani 1€ a obraz jak víno. Ešte počkať až začnú česi vysielať 2 a 3 multipak a nič nepotrebujem, stejne pozerám len F1. Aspoň nebude žena ničiť ovládač večným prepínaním. (Vraj posilňuje prsty)
0 0
lužkin lužkin

lužkin je offline (nepripojený) lužkin

deane7 Pozri príspevok
Šlo by zapojiť zdieľanie na 3 prijímače Opticum HD X402p? Ako?
Odpoveď nájdeš na forach zaoberajúcich sa satelitnou technikou
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

http://en.shematic.net/page-279.html
Neviem či by toto fungovalo, spýtam sa kamaráta či by mi to urobil, myslím že pre neho by to nemal byť problém.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Taserda Pozri príspevok
Satelitné hd vysielanie nie je full ale redy tak nepotrebuješ full hd tv.SKYLINK chce staré karty vymeniť za Irdeto a nevie ako preniesť časť nákladoví na užívateľov.
http://www.parabola.cz/tahaky/nova-hd/
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Zaregistruj sa na parabole a v diskusii sa spýtaj na full hd vysielanie Novy. Alebo tu v odkaze klikni na chobotov odkaz http://www.porada.sk/t162679-full-hd...vs-lcd-tv.html
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Však mne je to jedno.
0 0
lužkin lužkin

lužkin je offline (nepripojený) lužkin

[QUOTE=Taserda;1683843]Zaregistruj sa na parabole a v diskusii sa spýtaj na full hd vysielanie Novy.


Televizia nevysiela full HD
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

[QUOTE=lužkin;1686070]
Taserda Pozri príspevok
Zaregistruj sa na parabole a v diskusii sa spýtaj na full hd vysielanie Novy.


Televizia nevysiela full HD
Čítaj pár príspevkov vyššie.
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Ale sa nedaju u nás pozerať!Len office kartou.
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Take zapojenie som robil pred mesiacom.Nie je to nič vážne.Len nepopliecť server s klientom!
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Taserda Pozri príspevok
Zaregistruj sa na parabole a v diskusii sa spýtaj na full hd vysielanie Novy. Alebo tu v odkaze klikni na chobotov odkaz http://www.porada.sk/t162679-full-hd...vs-lcd-tv.html
Ten článok je z 8. 1. 2008, teda vyše troch rokov.

Pozri sa čo je napísané na monoskope STV3, ja tam vidím 1920x1080.
Naposledy upravil deane7 : 24.03.11 at 15:52
0 0
devinbez devinbez

devinbez je offline (nepripojený) devinbez

stačí NET a máš to grátis
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať