Zavrieť

Porady

super pausal internet

dobry den ,potrebujem poradit.pred nedavnom som si predlzovala zmluvu a menila som si iny pausal na internete ako som mala.podmienky boli take zevraj zlava 35% vyhodny internet za velmi dobru rychlost.nic ine mi nepovedali .len to ze tpo budem mat za tych istych podmienok.dobre tak som si ho dala.len za desat dni mi vsak prisla velka faktura a za december ani nehovorit.tak sm sla k tomu panovi co mi to predal ,ponukol sam nevedel myslel si ze je to za minule obdobie ak som nieco stahovala.lenze ja som mala stale cele dva roky rovnaku fakturu a teraz totio? volala som tam a tam mi povedali ze vlastne mam obmedzeny net a za kazdye stiahnutie nad ramec sa plati .tak toto som nevedela .ako moze este v dbesnej dobe byt obmedzeny internet za supervyhodnu cenu a potom pride faktura nad 35 tisic?,,,,,,,,,lenze mam problem som samamatka s detmi ak som si ho aj davalabolo to preto ze som potrebovala znizit naklady na domacnost a byt aj tak troska s dobou, kvoli detom..... ale mam pracu len nejakych 5 mesiacov ,rok aj pol som bola nezamestnana .za toto obdobie mi narastli ine dlhy ked som nemala peniazky a teraz ich pomalicky splacam aj ked to nejde az tak oki. ako si mam teraz pomoct, nemam peniaze navyse.platim hypoteku byt ,vyplacam aj exmanzela a ine vydavky kt. mam s detmi nemam navyse ako sa mam s nimi dohodnut ide to vobec? a co robit v mojom pripade .dakujem
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

len tak pre zaujímavosť:
cez nainštalovaný Connection Meter 8.2.6 za 2,5 hodiny na nete prenosy spolu down+up 440 MB a to nesťahujem filmy, muziku - bežné používanie netu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

srska Pozri príspevok
len tak pre zaujímavosť:
cez nainštalovaný Connection Meter 8.2.6 za 2,5 hodiny na nete prenosy spolu down+up 440 MB a to nesťahujem filmy, muziku - bežné používanie netu.
Tak potom pri takomto používaní netu by človek musel surfovať 432 hodín, aby preniesol spolu 75 GB dát..., t.j. denne 14 hodín.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Chobot Pozri príspevok
Tak potom pri takomto používaní netu by človek musel surfovať 432 hodín, aby preniesol spolu 75 GB dát..., t.j. denne 14 hodín.
tak treba zobrať do úvahy aj automatické aktualizácie ako win, java, doplnky do FF, stormware, ..... to tiež nie je málo.
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 21:35
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať