Zavrieť

Porady

Veštec (Anjel) z Rače

Anketa: Máte tiež negatívne skúsenosti s "veštcami"?

Počet hlasujúcich
1. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno

    1 100.00%
  • Nie

    0 0%
Ahojte,
potreboval by som pomoc a vypátrať nejakého kvázi "anjela" či veštca, ako ho nazývajú.
Môj problém: začal k nemu chodiť jeden známy, ten stiahol ešte zopár našich spoločných známych. Tento "anjel" radí svojim klientom takým spôsobom, že oni mu len povedia meno blízkej osoby a on začne o nej rozprávať, ako jej pomôcť, ako sa o ňu postarať, ako rozmýšľa, čo urobila a pod. Nakoľko sa to bytostne týka aj mňa, nadristal o mne také bludy, nezmysly a hlúposti, že to považujem za trestný čin ohovárania a poškodzovanie mojej osoby a dobrého mena. V živote som ho nevidel, ani sa s ním nebavil, tak akým právom sa o mne vyjadruje? To že tieto osoby, ktoré k nemu chodia, mu veria je už iná vec, ale on ich zrejme natoľko zmanipuluje, že Vás začnú podľa toho súdiť. Podľa mňa je tento človek vydávajúci sa za anjela strážneho či koho, pre spoločnosť nebezpečný.
Preto Vás prosím poraďáci, ak máte nejaký kontakt na tú osobu, pomôžte mi ju vypátrať.
ĎAKUJEM
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Aj jedna moja znama dlhy cas zarabala iba na nejaku expertku z Ciech, ktora jej co tyzden postou posielela jej čakru - teda načarbane na papieri, ako ked 1,5 rocne decko 2 minuty kresli perom.

To bolo stale: - od minule vidno pokrok, uz sa vam tie čakry zacinaju tocit, - potom - joj zasa sa vam tato cakra zastavila, minule to bolo lepsie, teraz to mate slusne, ale musime na tom este dohodobo pracovat, - joj - muselo sa vo vasom okoli prihodit nieco hrozne, hoci mozno o tom ani neviete. Zasa sme tam, kde sme boli....

A to si znama stazovala, ze nema peniaze - vraj asi preto, ze sa jej spravne netocia čakry. To vedia niektori ludia zarobit prachy co?
Naposledy upravil misomiso : 10.01.11 at 20:24
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Pokial budu ludia ochotni platit za taketo hluposti, podvodnici sa budu mat dobre.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pikoška Pozri príspevok
Pre pepsíkovú:
Zúfalostsama potrebuje urýchlenú odbornú pomoc lebo nevie či je chlap alebo ženská. Občas sa tu potuluje Psychológ, keby si ho stretla, ponúkni mu džop.
Pikoška, Ty moc nezabŕdaj, lebo Ty si si mal dať tiež nick Pikoš , lebo píšeš o sebe v mužskom rode
Ja som Melnick iba preto, že v anglickom jazyku nemôžem mať priezvisko Melnicková.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Melnick Pozri príspevok
Pikoška, Ty moc nezabŕdaj, lebo Ty si si mal dať tiež nick Pikoš , lebo píšeš o sebe v mužskom rode
Ja som Melnick iba preto, že v anglickom jazyku nemôžem mať priezvisko Melnicková.
Mozes mat Melnick's.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Melnick Pozri príspevok
Pikoška, Ty moc nezabŕdaj, lebo Ty si si mal dať tiež nick Pikoš , lebo píšeš o sebe v mužskom rode
Ja som Melnick iba preto, že v anglickom jazyku nemôžem mať priezvisko Melnicková.
Ja som Pikoška od Piko-škaredý. V ženskom rode by som bol pika-škaredá, urobíš jeden preklep, a ideš do polepšovne.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

durisovad Pozri príspevok
Pokial budu ludia ochotni platit za taketo hluposti, podvodnici sa budu mat dobre.
Pán Boh nám nedal rozum na parádu, ale na to, aby sme ho v rámci možností aj používali. Hoci sa čoraz častejšie zdá, že viacerí, akoby tých možností ani nemali.
Naposledy upravil Tweety : 11.01.11 at 14:35 Dôvod: s za z
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misomiso Pozri príspevok
Mozes mat Melnick's.
..

..nemôže...bolo by to ako "niečo jej"..teda Melnickovej "účes, káva,hrable- napr...alebo Melnickovej banda...vieš?..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pikoška Pozri príspevok
Ja som Pikoška od Piko-škaredý. V ženskom rode by som bol pika-škaredá, urobíš jeden preklep, a ideš do polepšovne.
Môj psík si pri hre ublížil a kríva. Ale len na jednu labku.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Petra Nová Pozri príspevok
Môj psík si pri hre ublížil a kríva. Ale len na jednu labku.
Tvoj psík teda bude nešikovná psinka. Uhádol som aj bez Anjela z Rače?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Tweety Pozri príspevok
Pán Boh nám nedal rozum na parádu, ale na to, aby sme ho v rámci možností aj používali. Hoci sa čoras častejšie zdá, že viacerí, akoby tých možností ani nemali.
To sa zdá len tebe, že nemajú možnosti. Dôležité je prispôsobiť si ten rámec.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pikoška Pozri príspevok
Tvoj psík teda bude nešikovná psinka. Uhádol som aj bez Anjela z Rače?
Nielen nešikovná. Tiež rozmarná, hlúpučká, zlostná, urážlivá, ale aj krásna, milá, prítulná ... havka, nie psinka. Hádať vieš lepšie, ako ten z Rače.
Naposledy upravil Petra Nová : 11.01.11 at 13:26
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zufalostsama Pozri príspevok
Inak presne sa títo ľudia vyjadrovali, že kontakt dávajú len veľmi zriedka a len vo výnimočných situáciách. Tak vážení, ak ten "anjel" tak veľmi pomáha, tak prečo nemôže pomôcť aj ostatným a prečo sa tak zatajuje? Nieje to podozrivé?

Ďakujem marleau za podržanie
Slovensko je malá krajina, každý je vzdialený len na 3 telefonáty.
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

Rozalka Pozri príspevok
Slovensko je malá krajina, každý je vzdialený len na 3 telefonáty.
Tak verím, že ty si tá druhá osoba a máš na neho číslo ;-)
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

Zufalostsama Pozri príspevok
Ahojte,
potreboval by som pomoc a vypátrať nejakého kvázi "anjela" či veštca, ako ho nazývajú.
Môj problém: začal k nemu chodiť jeden známy, ten stiahol ešte zopár našich spoločných známych. Tento "anjel" radí svojim klientom takým spôsobom, že oni mu len povedia meno blízkej osoby a on začne o nej rozprávať, ako jej pomôcť, ako sa o ňu postarať, ako rozmýšľa, čo urobila a pod. Nakoľko sa to bytostne týka aj mňa, nadristal o mne také bludy, nezmysly a hlúposti, že to považujem za trestný čin ohovárania a poškodzovanie mojej osoby a dobrého mena. V živote som ho nevidel, ani sa s ním nebavil, tak akým právom sa o mne vyjadruje? To že tieto osoby, ktoré k nemu chodia, mu veria je už iná vec, ale on ich zrejme natoľko zmanipuluje, že Vás začnú podľa toho súdiť. Podľa mňa je tento človek vydávajúci sa za anjela strážneho či koho, pre spoločnosť nebezpečný.
Preto Vás prosím poraďáci, ak máte nejaký kontakt na tú osobu, pomôžte mi ju vypátrať.
ĎAKUJEM
Takže nič nové? Nik o ňom nič neviete?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Ja som čosi o ňom počul. Jedna zúfalka prezradila, že je v Rači. A tuším som to čítal na Porade.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať