Zavrieť

Porady

Veštec (Anjel) z Rače

Anketa: Máte tiež negatívne skúsenosti s "veštcami"?

Počet hlasujúcich
1. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno

    1 100.00%
  • Nie

    0 0%
Ahojte,
potreboval by som pomoc a vypátrať nejakého kvázi "anjela" či veštca, ako ho nazývajú.
Môj problém: začal k nemu chodiť jeden známy, ten stiahol ešte zopár našich spoločných známych. Tento "anjel" radí svojim klientom takým spôsobom, že oni mu len povedia meno blízkej osoby a on začne o nej rozprávať, ako jej pomôcť, ako sa o ňu postarať, ako rozmýšľa, čo urobila a pod. Nakoľko sa to bytostne týka aj mňa, nadristal o mne také bludy, nezmysly a hlúposti, že to považujem za trestný čin ohovárania a poškodzovanie mojej osoby a dobrého mena. V živote som ho nevidel, ani sa s ním nebavil, tak akým právom sa o mne vyjadruje? To že tieto osoby, ktoré k nemu chodia, mu veria je už iná vec, ale on ich zrejme natoľko zmanipuluje, že Vás začnú podľa toho súdiť. Podľa mňa je tento človek vydávajúci sa za anjela strážneho či koho, pre spoločnosť nebezpečný.
Preto Vás prosím poraďáci, ak máte nejaký kontakt na tú osobu, pomôžte mi ju vypátrať.
ĎAKUJEM
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No neviem, ako chces vypatrat toho konkretneho, ked takychto podnikavcov su stovky - a navyse tu na Porade maju mnohi aj oddanu klientelu - staci popozerat vsetky temy o vesteni. Cloveku sa az rozum zastavuje nad tou vsetkou ludskou hlupostou...
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

misomiso Pozri príspevok
No neviem, ako chces vypatrat toho konkretneho, ked takychto podnikavcov su stovky - a navyse tu na Porade maju mnohi aj oddanu klientelu - staci popozerat vsetky temy o vesteni. Cloveku sa az rozum zastavuje nad tou vsetkou ludskou hlupostou...
Tak ja som si myslel, že takýchto podnikavcov veľa nebude, ale zrejme som bol naivný. Nechápem kam až siaha primitivizmus niektorých ľudí, že dokážu spáliť mosty s dlhoročnými priateľmi len na základe nejakej bludnej prognózy takýchto "podnikateľov". Inak myslím, že sa občianskym menom volá Mišo.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja si myslím,že aj veštec musí mať o danej osobe viac info ako len meno.Ak takémuto veštcovi niekto verí,tak je naivný a nechá sa okrádať ako sa len dá.

Skús sa nechať dať k nemu zaviesť,akože máš tiež záujem.
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

marleau Pozri príspevok
Ja si myslím,že aj veštec musí mať o danej osobe viac info ako len meno.Ak takémuto veštcovi niekto verí,tak je naivný a nechá sa okrádať ako sa len dá.

Skús sa nechať dať k nemu zaviesť,akože máš tiež záujem.
Presne to som aj chcel, ale keďže všetci poznajú môj názor na tieto veci, tak mi nik neveril a nedostal som sa ku kontaktu na neho. Preto skúšam pátrať takto.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Nastrč inú osobu.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Zufalostsama Pozri príspevok
Presne to som aj chcel, ale keďže všetci poznajú môj názor na tieto veci, tak mi nik neveril a nedostal som sa ku kontaktu na neho. Preto skúšam pátrať takto.
tak co sa tyka nazoru na tieto veci sme na tom rovnako -tiez som tazky skeptik,ale skus to urobit ako ja - presvedcila som kamosku,ktora tiez ospevovala nejaku vesticu,ze sice tomu neverim,ale mozno ma prave ona presvedci o opaku a veru som aj bola a nepresvedcila ale aspon som to zazila v praxi.
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

magno Pozri príspevok
tak co sa tyka nazoru na tieto veci sme na tom rovnako -tiez som tazky skeptik,ale skus to urobit ako ja - presvedcila som kamosku,ktora tiez ospevovala nejaku vesticu,ze sice tomu neverim,ale mozno ma prave ona presvedci o opaku a veru som aj bola a nepresvedcila ale aspon som to zazila v praxi.

Ako veľmi rád by som to urobil, lenže na základe "veštenia" toho svetca, sa so mnou už tí ľudia nebavia, takže sa nemám ako k nemu dostať... to je ten problém. Keby som aj ja uveril tomu, čo o mne nakydal, tak sa prestanem baviť aj ja sám so sebou ale inak je to smutné a ja si toho človeka nájdem
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

............odhliadnuc od vsetkych skutocnosti je pre mna trosku zahadou,ze ludia ktory ta poznali asi dost dlho sa s tebou prestali bavit na zaklade nejakeho "anjela" .......mozno to neboli az taky skvely kamarati
1 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

magno Pozri príspevok
tak co sa tyka nazoru na tieto veci sme na tom rovnako -tiez som tazky skeptik,ale skus to urobit ako ja - presvedcila som kamosku,ktora tiez ospevovala nejaku vesticu,ze sice tomu neverim,ale mozno ma prave ona presvedci o opaku a veru som aj bola a nepresvedcila ale aspon som to zazila v praxi.
magno Pozri príspevok
............odhliadnuc od vsetkych skutocnosti je pre mna trosku zahadou,ze ludia ktory ta poznali asi dost dlho sa s tebou prestali bavit na zaklade nejakeho "anjela" .......mozno to neboli az taky skvely kamarati
Veru neboli, ale ja som veľmi naivný človek, ktorý verí každému, ktorého stretne na ulici a letí na pomoc... (aj skromný som ) ale vážne: nechápem ako ten "anjel" mohol takto ovplyvniť zmýšľanie ľudí, priateľstvo s tými ľuďmi už je pasé, lebo sa ukázali aké hodnoty vo vzťahoch presadzujú, ale ide mi o poškodenie môjho mena.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

magno Pozri príspevok
............odhliadnuc od vsetkych skutocnosti je pre mna trosku zahadou,ze ludia ktory ta poznali asi dost dlho sa s tebou prestali bavit na zaklade nejakeho "anjela" .......mozno to neboli az taky skvely kamarati
Presne tak,otázka znie:Stoja ti takí kamaráti za to,aby nimi ostali?
Mňa by to chvíľu mrzelo,ale po čase by som bol rád,lebo sa ukázali ako falošní a o takých by som nestál.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Zufalostsama Pozri príspevok
Veru neboli, ale ja som veľmi naivný človek, ktorý verí každému, ktorého stretne na ulici a letí na pomoc... (aj skromný som ) ale vážne: nechápem ako ten "anjel" mohol takto ovplyvniť zmýšľanie ľudí, priateľstvo s tými ľuďmi už je pasé, lebo sa ukázali aké hodnoty vo vzťahoch presadzujú, ale ide mi o poškodenie môjho mena.
........ano ta skromnost je ocividna a to vytoćenie chapem,treba sa pokusit ist na to nejakou oklukou-cez znamych tych exkamaratov...mozno
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

magno Pozri príspevok
........ano ta skromnost je ocividna a to vytoćenie chapem,treba sa pokusit ist na to nejakou oklukou-cez znamych tych exkamaratov...mozno
aj to ma napadlo, ale zase nechcem vyzerať ako nediskrétny podliak, ktorý sa teraz chce pomstiť a zneužijem to, že mi o tých "veštbách" povedali a budem o tom rozprávať ďalej, aj keď možno by bolo namieste varovať ďalších známych, keďže aj ich mená tam boli pošpinené
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Ved nie hned podat hlasenie,ale ze si zvedavy a chces ist tiez pozriet "anjela" lebo ze by si sa ho tiez rad na niekoho opytal a az ked sa k nemu dostanes,tak dostan do obrazu aj tych ostatnych.Inak sa k nemu asi nemas sancu dostat,lebo mam taky tichy dojem,ze takych "anjelov" je viac nez dost.
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

marleau Pozri príspevok
Presne tak,otázka znie:Stoja ti takí kamaráti za to,aby nimi ostali?
Mňa by to chvíľu mrzelo,ale po čase by som bol rád,lebo sa ukázali ako falošní a o takých by som nestál.
Ako som sa už vyjadril vyššie, takéto kamarátstvo je mi už ukradnuté, je to samá faloš. Človeka len zaráža ozaj to, ako sa nechajú slabomyseľní ľudia ovplyvniť. A to by ste vážení pozerali, že jedna z nich je vysoko postavená osoba na dôležitom mieste!
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

magno Pozri príspevok
Ved nie hned podat hlasenie,ale ze si zvedavy a chces ist tiez pozriet "anjela" lebo ze by si sa ho tiez rad na niekoho opytal a az ked sa k nemu dostanes,tak dostan do obrazu aj tych ostatnych.Inak sa k nemu asi nemas sancu dostat,lebo mam taky tichy dojem,ze takych "anjelov" je viac nez dost.
Už som písal, že sa so mnou odmietajú baviť títo "priatelia" na základe jeho veštby, takže od nich ten kontakt nezískam, už som sa o to pokúšal.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Zufalostsama Pozri príspevok
Už som písal, že sa so mnou odmietajú baviť títo "priatelia" na základe jeho veštby, takže od nich ten kontakt nezískam, už som sa o to pokúšal.
Ved cez znamych tych kamosov.....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Napokon ti ten "anjel-zloduch" aj čiastočne pomohol,keď ťa zbavil falošných kamarátov,ale tie jeho výroky na teba sú iste neospravedlniteľné.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Zufalostsama Pozri príspevok
Tak ja som si myslel, že takýchto podnikavcov veľa nebude, ale zrejme som bol naivný. Nechápem kam až siaha primitivizmus niektorých ľudí, že dokážu spáliť mosty s dlhoročnými priateľmi len na základe nejakej bludnej prognózy takýchto "podnikateľov". Inak myslím, že sa občianskym menom volá Mišo.
No to su nahody - nakoniec sa este zisti, ze som to ja.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misomiso Pozri príspevok
No to su nahody - nakoniec sa este zisti, ze som to ja.
A nie si?
0 0
Zufalostsama Zufalostsama

Zufalostsama je offline (nepripojený) Zufalostsama

misomiso Pozri príspevok
No to su nahody - nakoniec sa este zisti, ze som to ja.
Priznaj sa bez mučenia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať