Zavrieť

Porady

PREDVIANOČNÁ STRETÁVKA - hlasovanie

Anketa: Termín stretávky

Počet hlasujúcich
36. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 14,12,2005

    11 30.56%
  • 15,12,2005

    5 13.89%
  • 16,12,2005

    10 27.78%
  • 19,12,2005

    6 16.67%
  • 20,12,2005

    8 22.22%
  • 21,12,2005

    26 72.22%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Tak ako som písala v tejto téme http://www.porada.sk/t15583-predvianoena-stretavka.html

Prosím , aby ste hlasovali za termín "Predvianočnej stretávky" v Bratislave, ktorý Vám najlepšie vyhovuje.

Dúfam, že sa uvedenej stretávky zúčastnia poraďáci z celej SR.

Súhlas môžete dať na akýkoľvek počet termínov, čiže aj na všetky

Ak chcete vedieť kto je prihlásený - stačí kliknúť na číslo /podčiarknuté/ a zobrazia sa Vám mená.

Ak ste už hlasovali a chcete to zmeniť - tak to iba pridajte do témy ako "rýchla odpoveď"
Naposledy upravil Muška : 05.12.05 at 15:13
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Všetci sú vítaní,ani sa nemusia pýtať len zahlásiť.Lida navrhla miesto oproti Ikei-volá sa to RCS,neviem či to niekto pozná,ja to pôjdem omrknúť ale mám návrh na U Zlatého vodníka na Zlatých pieskoch,to nájde každý,príjemný interiér,dobré jedlo len tam to treba nabetón rezervovať lebo každý deň je narváno príp niečo iné len čas sa kráti tak friško.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Jozef Mihál
Hurá, Dáška príde na stretko!
To neni take iste, zalezi o terminu...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Všade narváno, ale keď na to príde, 21.12. v Pravda café máme rezervovaný celý podnik aj s majiteľom len pre seba.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
novomestská mafia !!! Geniálny podnik je u Kohútika - len je to v (pardon za výraz) prdeli daleko v Záhorskej Bystrici - výborne varia, prijateľné ceny majú, parking pred domom - je to v takom rodinnom dome. Taký mňammňam podnik s kockatými obrusmi - holt ako doma, trochu štrajchnuté nemeckým štýlom, pokiaľ viem tam chodí celý volkswagen. ale ja prídem na poradu hocikam aj na tie krahule
0 0
JuTu JuTu

JuTu je offline (nepripojený) JuTu

Po prečítaní týchto nadšených riadkov mám aj ja veľkú chuť prísť a spoznať super ľudí. Pokúsim sa toho 21. decembra prísť. (Neviem to však určite.) Teším sa na Vás.
Judka
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

luebchenko
novomestská mafia !!! Geniálny podnik je u Kohútika - len je to v (pardon za výraz) prdeli daleko v Záhorskej Bystrici -
Lubi,mne je to jedno kde to bude,navrhoval som reštiku s vlastnými rybníkami pri Senci,môže to byť v pezinskej Záhradnej,na Zlatých pieskoch,v Čiernej vode -hocikde kde sa spája príjemné prostredie,dobré jedlo a nepremrštené ceny,nie v hocakej ďúre /týmto neoznačujem Kohútika za ďúru/
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Milí poraďáci,
bude nás asi 30. Na Zlatých pieskoch, je to pekné /ale nie je to v zime malé?/ . U Zlatého orla sa dá objednať tá miestnosť na poschodí , kde by sme boli úplne sólo a mohli by sme tam byť aj hlučnejší a nerušili by sme hostí okolo. Pred reštikou sa dá aj celkom slušne parkovať. Len už niekto rozhodnite, aby sme to mohli objednať.
Ja som za osvedčeného Zlatého orla.

Alebo dajte nejaké návrhy, ale berte do úvahy:
- počet poraďákov
- "súkromie"
- prijateľné ceny
- zatváracie hodiny
Naposledy upravil Muška : 07.12.05 at 12:22
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Musím priznať, že Kohútik -párkrát som tam bola, je veľmi príjemný, aj jedlo, prostredie- pre cca 30 ľudí trušku tesné, alebo byť vo dvoch miestnostiach. Myslím si, že je to predsa trošku ďaleko nielen pre Ba ale aj tých, ktorí prídu z iných kútikov Slovenska - museli by sme ich tam podovážať ak by prišli vlakom alebo tak podobne. Ja som za aj za toho ,,Vtáka Ohniváka,,nie je zlý.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Muška
Milí poraďáci, bude nás asi 30...
Pri takejto účasti treba rátať s 10 a viac vozidlami, a tie u Kohútika nebudú mať kde zaparkovať. Tiež to tam poznám, je tam príjemne a výborná kuchyňa, ale pre nás nevhodné (malé).
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

No ja ešte že aj na Patronke pri tenisových kurtoch je reštika a obrovské porcie pre hladošov,
ale inak som za poschodie u Zlatého Orla, (nech sa to nemotá)
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ružena
Musím priznať, že Kohútik -párkrát som tam bola, je veľmi príjemný, aj jedlo, prostredie- pre cca 30 ľudí trušku tesné, alebo byť vo dvoch miestnostiach. Myslím si, že je to predsa trošku ďaleko nielen pre Ba ale aj tých, ktorí prídu z iných kútikov Slovenska - museli by sme ich tam podovážať ak by prišli vlakom alebo tak podobne. Ja som za aj za toho ,,Vtáka Ohniváka,,nie je zlý.

Dala som súhlas "Vtáka ohniváka"teda Orla Ruženka tak aj kohútika sa Ti žiada?
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

,,Kohútika jarabého,, si necháme v zálohe.Ktorí ho nepoznajú,odporúčam.Juj,už sa teším na stretko
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Už dajte súradnice, nech sa aj my čo nepoznáme BA, nejako zariadime. Ja by som rada prišla, ale musím dopredu zabezpečiť odvoz.A ešte budem potrebovať poradiť v orientácii po BA.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

účtovník 007
Už dajte súradnice, nech sa aj my čo nepoznáme BA, nejako zariadime. Ja by som rada prišla, ale musím dopredu zabezpečiť odvoz.A ešte budem potrebovať poradiť v orientácii po BA.
Spoľahni sa , pošli potom SS .
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

luebchenko
Geniálny podnik je u Kohútika - len je to v (pardon za výraz) prdeli daleko v Záhorskej Bystrici - výborne varia, prijateľné ceny majú, parking pred domom - je to v takom rodinnom dome. Taký mňammňam podnik s kockatými obrusmi - holt ako doma, trochu štrajchnuté nemeckým štýlom, pokiaľ viem tam chodí celý volkswagen.
Ľubi ten podnik poznám. Súhlasím s Tvojim hodnotením. Mávam tam tiež občas stretká s jednou partiou kamarátov

Myslím si však, že ten podnik je skutočne dosť malý pre väčšie stretko.
Naposledy upravil endrju : 08.12.05 at 11:12
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
endrju
Ľubi ten podnik poznám. Súhlasím s Tvojim hodnotením. Mávam tam tiež občas stretká s jednou partiou kamarátov

Myslím si však, že ten podnik je skutočne dosť malý pre väčšie stretko.
No doooobre asi musím žiaľ aj ja súhlasiť (ale keby ste vedeli, aký tam majú dobrý uvítací trúnok ) - a tam hore u toho chráneného vtáka už to niekto videl, koľko je tam miesta a tak? a hlavne by to asi bolo treba zarezervovať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zlatý orol je rezervovaný na 21.12. 2005 o 17.00 h. Samostatná miestnosť na poschodí.
www.uzlatehoorla.sk

Ešte doplním - z Vajnorskej odbočiť na Kutuzovovu a na konci ulice po ľavej strane je "OROL"
Naposledy upravil Muška : 08.12.05 at 19:58
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Nadka si šikovnica. cmuuuuuk
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
eviketa
Nadka si šikovnica. cmuuuuuk
ešte jej to povedz zo dvakrát a kto to má potom s ňou vydržať?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nie celkom som pochopil prečo sa nejde na Vianočné trhy?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať