Zavrieť

Porady

OLYMP - Tlač výkazu - Všeob.zdr.poisťovňa

ahojte,
neviem prečo, ale nefunguje mi tlač mesačného výkazu pre všeob.zdravotnú poisťovňu, výkaz vytlačí, ale nevyplní mi tam číselné údaje, dokonca ani počet zamestnancov nahlásených v zdrav.poisťovni

je mi trošku čudné, že v DOKUMENTY - odvod poistného Zdrav.poistenie - je kód všeob.zdrav.poisťovne 01, keď jej kód je 25 ... nie je to nejaká chyba a preto mi to nefunguje? nestretli ste sa s tým už niekto?

tento mesiac mám prvýkrát zamestnanca, ktorý patrí do Všeob.zdrav.poisťovne, doteraz som teda túto poisťovňu nepoužívala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    Paula
    Vytlačí ti s novým kódom, ak si dáš tlačiť "univerzálny výkaz".
    skúšala som to, ale nevytlačí ... dokonca mi nedá ani prednú stranu výkazu, ale iba čistú bielu stranu ... v bankových účtoch mám zadaný kód poisťovne 25

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Luckasari
    skúšala som to, ale nevytlačí ... dokonca mi nedá ani prednú stranu výkazu, ale iba čistú bielu stranu ... v bankových účtoch mám zadaný kód poisťovne 25
    Je mi ľúto, že ti neviem pomôcť, asi máš zradu niekde.... počkaj do zajtra, keď prídu skúsenejší odo mňa užívatelia OLYMPu. Pozri ešte, či zamestnanec má zadanú správnu poisťovnu.
    Naposledy upravil Paula : 04.12.05 at 18:25

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    mne zase v krose tlačí o jedného zamestnanca menej,možno preto,že majú rovnakú mzdu,tiež som musela dať kód 01-inak to nezobralo. V krose mi povedali,že to nechápu-volala som tam piatok.

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    Paula
    Je mi ľúto, že ti neviem pomôcť, asi máš zradu niekde.... počkaj do zajtra, keď prídu skúsenejší odo mňa užívatelia OLYMPu. Pozri ešte, či zamestnanec má zadanú správnu poisťovnu.
    Pauli, ty si poklad ... presne toto bola moja chyba, neviem ako sa to stalo, ale som zabudla zadať zdrav.poisťovňu pri zamestnancovi ... a tak som všetko po sebe kontrolovala

    DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM

    OLYMP - Tlač výkazu - Všeob.zdr.poisťovňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.