Zavrieť

Porady

zablokovali mi facebook

dobry vecer,
na facebooku fungujem uz dlho a dnes som asi dofungovala... poobede mi isiel uplne v pohode, pisem s kamaratkou cez chat,, a zrazu ma to odhlasilo.. chcem sa prihlasit a moj ucet je zablokovany. Stalo sa to niekomu<<<???
Samozrejme pisala som na stranku podpory, posielala som udaje ktore chceli,, kopec toho som si precitala aj na nete v googli som ponachadzala kadeco.. mal niekto tiez takyto problem<<<??
na svojom ucte mam tak akurat svoje fotky, fotky svojich deti a nic viac... fungujem tak ako bezny pouzivatel.. nechapem to...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Toto ako fakt nechapem. Naco od teba pytali obcanak? Kopa ludi tam nie je registrovana pod svojimi pravymi menami. Ja napr. ano, ale poznam kopu co si mena povymyslali. A co ti odpisali z toho helpdesku. Si tam robia anarchiu. Ak mne raz zrusia ucet tak sa na nich vy...iem, su aj ine socialne siete.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Teda takto sa nechat nachytat, ze obciansky... a zaciernit udaje. predpokladam ze na disku mas este aj original, ktory nieje zacierneny ked sa prihlasujes na FB pravdepodobne, ked zadas prihlasovacie udaje tak ta sice prihlasi na FB len ty o tom nevies a nejaky iny softik co mas v pc ktory sa o toto vsetko postara ta presmeruje na inu stranku, ktora sa napadito podoba FB a tam uz ti napisu cokolvek, aby ziskali od teba udaje. Osobne si myslim, ak mas na disku nezaciernenu obcianku (tak uz ju ma aj dotycny - velmi lacny trik, ludia vacinou v rovnakom adresary maju aj zaciernene aj nezacierne verzie (alebo nazvy su podobne pod ktorymi to posielaju a maju ulozene na disku)). Predovsetkym by som si skontroloval PC ci nemas najeky vir, trojan a co ja viem aku haved. Skus sa pripojit na tvoje konto z ineho PC - kaviaren, robota , kamaratka ci ti to pojde - predpoklad ze ano. Lebo ked sa to rovnako sprava aj na tvoje aj na muzove konto.

PS: este ze necheli fotokopiu tvojej kreditky lebo aj s tym som sa stretol, ze ludia poslali a povedali mi vsak co aj tak nemaju pin kod ...
Naposledy upravil sfinks : 20.04.11 at 07:18
0 0
ladon ladon

ladon je offline (nepripojený) ladon

to mi chcete povedat ze teto slecna/pani poslala niekomu kopiu OP?

to neverim ze moze byt niekto tak naivny a s prepacenim dovercivy a este ked sa jedna o taku kakanicu ako je FB

NE VE RIM!
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

tak tomu ver a takych su na FB mraky! Viac ma serie, ze ked im vysvetlujes, ze tie aplikacie a podobne veci su podvod, kukaju na teba jak na debila a paranoika.
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Ako neviem ci som pribrzdena, ale nechapem, ako moze niekto zneuzit kopiu obcianskeho? Ved cislo obcianskeho davas vselikde, ked dostanes postu, kurierovi, atd., ti poznaju aj tvoje meno a adresu cize vlastne cely obsah obcianskeho. Ja som posielala kopiu pasu agenturam sprostredkujucim pracu v zahranici. Ved predsa nikto si nemoze zobrat pozicku alebo nieco na tvoje meno, ak ma len kopiu tvojho OP ale nie orginal.
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

myslis? neboj sa, najdu sa vselijaky spekulanti. Preto nerad davam obciansky alebo cislo OP.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Katka01 Pozri príspevok
Ako neviem ci som pribrzdena, ale nechapem, ako moze niekto zneuzit kopiu obcianskeho? Ved cislo obcianskeho davas vselikde, ked dostanes postu, kurierovi, atd., ti poznaju aj tvoje meno a adresu cize vlastne cely obsah obcianskeho. Ja som posielala kopiu pasu agenturam sprostredkujucim pracu v zahranici. Ved predsa nikto si nemoze zobrat pozicku alebo nieco na tvoje meno, ak ma len kopiu tvojho OP ale nie orginal.
tak s tymto si nebudte ista, moznoze na Slovensku potrebuju ludia orginal ale co ostatne staty EU, ale vynaliezavi a presvedcivi ludia sa vsade najdu a predsa vsade kde ides su to seriozne spolocnosti, ale co ked pride troska viac neseriozna, a nemate proti tomu ziadnu sancu, fotokopiu obcianskeho maju, povedia ze spravili z originalu. a uz je na svete pozicka....alebo nakup elektroniky v obchode (toto sa jednemu stalo ze si neikto kupil na jeho doklady televizor) skusali ste z ineho pc ako som povedal sa prihlasit/?
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
sfinks Pozri príspevok
skusali ste z ineho pc ako som povedal sa prihlasit/?
tak skoro Ti zadávateľ témy neodpovie posledné prihlásenie je zo 14.januára 2011
0 0
ladon ladon

ladon je offline (nepripojený) ladon

Katka01 Pozri príspevok
Ako neviem ci som pribrzdena, ale nechapem, ako moze niekto zneuzit kopiu obcianskeho? Ved cislo obcianskeho davas vselikde, ked dostanes postu, kurierovi, atd., ti poznaju aj tvoje meno a adresu cize vlastne cely obsah obcianskeho. Ja som posielala kopiu pasu agenturam sprostredkujucim pracu v zahranici. Ved predsa nikto si nemoze zobrat pozicku alebo nieco na tvoje meno, ak ma len kopiu tvojho OP ale nie orginal.
-a aky ma FB podla Teba dovod pytat si OP? ja som na FB cca 2 roky a zatial odomna nic take nepytal a keby pytal tak zarucene nenapisem ziadne prave udaje. uvedom si ze kopec udajov sa da skolektovat roznymi cestami, dnes cislo OP, zajtra rodne cislo, pozajtra adresa, popozajtra cislo karty a o tyzden sa nebudes stacit cudovat co sa deje ... osobne si myslim ze tato slecna/pani by bola ochotna vlozit akekolvek osobne udaje ak by to od nej ziadala nejaka internetova stranka ktorej doveruje ... ludia neblbnite a nepiste vsade po nete pravdu o sebe, dnes sa to da skaredo zneuzit
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Tak to by som chcela vidiet aka spolocnost by bola tak blba, zeby dali niekomu pozicku kto sa preukaze len kopiou OP a nie orginalom (este buhvi, ci by sa podobal na fotke). OP sa tak lahko zneuzit neda, aj keby ho hned ukradli, majitel ho da hned zablokovat na policii a potom ak by chcel nan niekto brat pozicky, tak kazda firma ma moznost ist na stranku policie, zadat cislo OP do ich vyhladavaca a tam im napise, ci je ten OP ukradnuty, strateny. Ak je ta firma tak blba, ze to neurobi, narobi si sama sebe skodu, lebo kto nahlasi kradez/stratu OP je od tej chvile chraneny proti akemukolvek zneuzitiu tohto dokladu. Ale inak suhlasim s tym, ze osobne informacie o sebe netreba zbytocne zverejnovat na nete ani posielat kdekomu.
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

povedz to tym, ktorych OP bol zneuzity. A je kopec firiem kde staci kopia OP. A oni si problem nenarobia, hlavne ak su to vsakovake nebankove pozicovne, proste ta daju exekutorovi a hotovo.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Katka01 Pozri príspevok
Tak to by som chcela vidiet aka spolocnost by bola tak blba, zeby dali niekomu pozicku kto sa preukaze len kopiou OP a nie orginalom (este buhvi, ci by sa podobal na fotke). OP sa tak lahko zneuzit neda, aj keby ho hned ukradli, majitel ho da hned zablokovat na policii a potom ak by chcel nan niekto brat pozicky, tak kazda firma ma moznost ist na stranku policie, zadat cislo OP do ich vyhladavaca a tam im napise, ci je ten OP ukradnuty, strateny. Ak je ta firma tak blba, ze to neurobi, narobi si sama sebe skodu, lebo kto nahlasi kradez/stratu OP je od tej chvile chraneny proti akemukolvek zneuzitiu tohto dokladu. Ale inak suhlasim s tym, ze osobne informacie o sebe netreba zbytocne zverejnovat na nete ani posielat kdekomu.
Nebankove slopocnosti a ktora kolvek, im je jedno mas doklad mas. pozicaju ... maju zaruku toho ze ten doklad maju fotokopiu fotokopie, nikomu nemas sancu vysvetlit ze si to nebola ty ale ze pouzili tvoju fotokopiu. A robia to preto aby mohli vymahat od teba penaize aj sudnou cestou .. oni predsa doklad o tom ze si brala pozicku maju .. ty nemas nic v rukach ... oni ano. Co sa tyka foto na odcianke to je otazka 2 minut zmenit Inac dotycna osoba si necita pripevky starsie po prestudovani, je lepsie reagovat nepiseme reakciu na kradnuty alebo stranety obciansky, ale na to ze niekomu posialt mailom obciansky ...
0 0
Michal-majkl Michal-majkl

Michal-majkl je offline (nepripojený) Michal-majkl

prosim vas pomožete mi normalne som hral hru na facebooku a zrazu mi ma odhlasilo a ked som sa chcel prihlasit tak mi vipisalo ze vas ucet je zablokovany prosim odblokujte mi ho ja vam dam heslo na facebook aj na email
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Tak sa vyprdni na tu hru a chod von, rob nejaky sport, stretni sa s kamaratmi. Pred par rokmi ziaden facebook neexistoval a nikomu nechybal, dnes nevidis deti vonku hrat sa, vsetko sa to hra len na pocitaci
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

//ja vam dam heslo na facebook aj na email

To snáď nemyslíš vážne A číslo kreditnej karty nám nedáš? Naozaj sa hoď hrať/športovať radšej von.
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

To mas tak ked klikas na hocijake priblble stranky, povolujes pristup roznych aplikacii (hier a pod.) a tak dopadnes ...
Otvor novy ucet a hraj dalej co budes v takej kose vonku robit? ani sneh nie je ...
0 0
pity+ pity+

pity+ je offline (nepripojený) pity+

dobry den mam problem kamaratka mi posielala podla azetu na FB ziadost o priatelstvo len ked som ju potvrdil jej ucet zmizol nechapem tomu moze to byt chyba na fb ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niekedy môže. Skús sa odhlásiť a znova prihlásiť. Prípadne počkaj deň a uvidíš.
0 0
sajlo sajlo

sajlo je offline (nepripojený) sajlo

nemala si tam fotku polonahého dieťata lebo aj zato je blok ... a moc nechápem mamičky ako si tam môžu dávať fotky svojich nahých detí ....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať