Zavrieť

Porady

Najdu sa aj pravnici?

Wes Wes

Wes je offline (nepripojený) Wes

Sú tu na porade registrovaní aj kvalifikovaní právnici.
Chodia vôbec oni na takéto fóra?
Usporiadat
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

....nechápem, prečo tí dvaja na seba útočia :-( nechceš odpovedať, neodpovedaj...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

adam, chlapi neplačú.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Tak neplač...ja môžem, som žena...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Milá žena adam, zariskujem od teba ešte jedno mimotémy. Tvoj nick ma trošku zmiatol, prepáč mi to. Ja mám ku všetkým ženám hlbokú úctu, tak ti odpúšťam tvoje mimotémy a posielam pekný, hrejivý pozdrav. Ja som si myslel, že adam môže byť len chlap. A ja hlupák starý som až teraz pochopil, že aj Eva môže byť adamom. Usmej sa trošku na mňa, nemrač sa.
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pikoška Pozri príspevok
Milá žena adam, zariskujem od teba ešte jedno mimotémy. Tvoj nick ma trošku zmiatol, prepáč mi to. Ja mám ku všetkým ženám hlbokú úctu, tak ti odpúšťam tvoje mimotémy a posielam pekný, hrejivý pozdrav. Ja som si myslel, že adam môže byť len chlap. A ja hlupák starý som až teraz pochopil, že aj Eva môže byť adamom. Usmej sa trošku na mňa, nemrač sa.
A Pikoška je ten? Tiež by som povedala, že tá.
3 1
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Zase som sa raz na Porade pobavila, aspoň ten deň nie je taký šedivý :-).
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Mária27 Pozri príspevok
A Pikoška je ten? Tiež by som povedala, že tá.
Ďakujem, ďakujem za záujem. Ešte chvíľku sa tu zdržím a bude zo mňa hermafrodit. Ale keď už som ťa tu objavil, odpovedal som Wesovi v pôvodnej téme o prolongácii zmenky, neskúsiš to právne posúdiť, prosím ťa? Možno som napísal kravinu, ale verím v tvoju ochotu, tak som ti tam nechal moju rukavičku. Skús ju zodvihnúť a pomôcť nášmu Wesovi. Ďakujem.
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pikoška Pozri príspevok
Ďakujem, ďakujem za záujem. Ešte chvíľku sa tu zdržím a bude zo mňa hermafrodit. Ale keď už som ťa tu objavil, odpovedal som Wesovi v pôvodnej téme o prolongácii zmenky, neskúsiš to právne posúdiť, prosím ťa? Možno som napísal kravinu, ale verím v tvoju ochotu, tak som ti tam nechal moju rukavičku. Skús ju zodvihnúť a pomôcť nášmu Wesovi. Ďakujem.
No, ja som bola tá obeť, čo mi položil otázku cez ss. Takže odpoveď už má. Je to priam vzorová vlastná zmenka.
Prolongácia sa ale hovorí dodatočnému predĺženiu termínu splatnosti - vystavením novej zmenky alebo prečiarknutím pôvodnej splatnosti a uvedením novej splatnosti.

A nevyhováraj sa na poradu, ak si náhodou iný
Naposledy upravil Mária27 : 19.01.11 at 17:01
10 1
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Wes Pozri príspevok
Sú tu na porade registrovaní aj kvalifikovaní právnici.
Chodia vôbec oni na takéto fóra?
Áno sú tu aj kvalifikovaní právnici a chodia, radia a dobre, a ak ti poradili v tvojom probléme, a myslíš že ich rada ti pomohla, tak im zaďakuj, zaslúžia si to.
4 0
Wes Wes

Wes je offline (nepripojený) Wes

Ešte raz vďaka Mária

Aj ostatným poraďakom.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tak to čítam ako puk, že cez 4 strany sa dohaduje či sú alebo nie sú tu právnici. Načo vôbec bola téma založená????
1 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

... náhodou zaujímavá téma.
Dozvedela som sa že nick adam je žena a nick pikoška je muž.
A samozrejme ako vždy perfektná odpoveď od Mária27.
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Tak to čítam ako puk, že cez 4 strany sa dohaduje či sú alebo nie sú tu právnici. Načo vôbec bola téma založená????
A ty tu čohľadáš? Nerobíš dépeháčku, že máš času na štyri strany nedohadovania?
0 0
MAIKY27 MAIKY27

MAIKY27 je offline (nepripojený) MAIKY27

advokát
a co konkretne potrebujes vediet ? :-)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať