Zavrieť

Porady

Inventarizácia

Ahojte,

chcem Vás poprosiť o radu. Posielate odsúhlasenie záväzkov aj dodávateľom, alebo to považujete za absolútnu hlúposť? Odberatelia sú normálka, to chápem, ale tí dodávatelia sa mi nezdajú, ale nútia nás do toho... minulý rok sme to spravili, a bol tu z toho chaos, lebo veľa dodávateľov to zmiatlo ))

Ďakujem všetkým.
Usporiadat
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Musí sa odsúhlasovať k 31.12.????

Alebo je možné odsúhlasiť pohadávky a záväzky ak k 30.11. a potom už nie?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

plavčík
Musí sa odsúhlasovať k 31.12.????

Alebo je možné odsúhlasiť pohadávky a záväzky ak k 30.11. a potom už nie?
Dokladová inventúra pohľadávok a záväzkov, VI a ost. majetku, pri ktorom nemožno vykonať fyzickú inventúru sa vykonáva k poslednému dňu účtov. obdobia.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Trochu som zaspala dobu s inventarizáciou. Môžem pokladať za dokladovú inventúru pohľadávok zaslanie inventarizácie aj mailom? Čo sa považuje za dokladovú inventúru? Papierová forma originál podpísaná?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03
Trochu som zaspala dobu s inventarizáciou. Môžem pokladať za dokladovú inventúru pohľadávok zaslanie inventarizácie aj mailom? Čo sa považuje za dokladovú inventúru? Papierová forma originál podpísaná?
posúvam...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Zákon neurčuje formu inventarizácie pohľadávok a záväzkov. Môžeš im aj len zavolať... Ale v takom prípade to nemáš samozrejme na papieri v prípade vymáhania a pod.
0 0
Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
V tom odsúhlasení majú byť pohľadávky, ktoré majú splatnosť až v januári, niekde na porade som čítala, že tie pohľadávky sa k odsúhlaseniu nemajú dávať, len tie so splatnosťou do 31.12..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať