Zavrieť

Porady

HACCP plan - SÚRNE

Zdravím,

potrebovala by som poradiť. Chcem sa opýtať, informovať.
Budem mať prevádzku s čajmi, žiadna výroba iba predaj čajov. Potrebujem aj do takej prevádzky HACCP plán a prevádzkový poriadok?? Ak áno neporadil by mi niekto ako by to malo vyzerať alebo nejaké konkrétne vzory, lebo na nete sa nemôžem k tomu dopátrať, všade len okolo toho píšu, ale neviem si to predstaviť ako to ma vyzerať.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    To budeš balené čaje predávať?..tam nepotrebuješ HACCP...teda píšeš že žiadna výroba

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ak to už budeš brať balené od dodávateľa, tak nepotrebuješ nič, ale ak si trebárs kúpiš kilo v sáčku a budeš to vážiť a predávať trebárs po 100g, tak na to už musíš mať povolenie, lebo sa jedná o voľne sypané potraviny (či niečo také)

    Marikal je offline (nepripojený) Marikal

    Predaj nábytku na mieru. Marikal
    HACCP nie je potrebný, ale potrebuješ prevádzkový poriadok.

    ivca255 je offline (nepripojený) ivca255

    ivca255
    Zdravím,

    budem predávať aj balené sypané čaje, ale budú sa predávať aj na váhu po 50g a viac ako už bude zákazník chcieť. A neviete mi poslať na e-mail ako taký HACCP plán má vyzerať pre takúto prevádzku a aj ako má vyzerať prevádzkový poriadok???? Ďakjem Vám veľmi pekne

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    no veď od hygieny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.