Zavrieť

Porady

Určenie otcovstva

Pekný den, zaujmalo by ma, ak neuvediem otca dietata v nemocnici a nasledne na matrike, ci sa to povazuje za uzavrete, alebo ma este predvolaju na sud kde tak isto nechcem uviest meno otca. A dalsia vec ci sa da po takom kroku a do kolkych rokov uskutocnit opätovne zapis otca. Dakujem vopred.
Usporiadat
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Rada staršej-je len jediný prípad,kedy by som poradila dcére,aby neuviedla otca dieťaťa a to vtedy,ak by otec bol z arabských krajín.V každom inom prípade je absolutna hlúposť vziať všetko bremeno na seba alebo uveriť sľubom typu nepovedz,ja budem bla bla bla.....Veľa šťastia.
1 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Budúcnosť dieťaťa by ti mala dať istotu v rozhodovaní. S tebou bude vyrastať a ty budeš jeho jedinou istotou. Nepripravuj dobrovoľne seba a ani svoje dieťa o práva, aké máte. V živote prídu chvíle, kedy budeš chcieť pre svoje dieťa urobiť čokoľvek a toto tvoje rozhodnutie bude začiatkom nešťastia. Ver mi, ak nemáš naozaj veľmi vážny dôvod, nerob to, viem o čom hovorím.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Alexandra01 Pozri príspevok
,,2009,, ja zistujem skutocnosti, aby som ich mohla podat dalej,nakolko ma ,,otec,, dietata postavil pred takuto vec a ja si ,,vobec,, niesom ista...
Vieš presne toto som si myslela. Že to nie je z Tvojej hlavy ale otec Ťa do toho tlačí pod dosť pochybnou zámienkou. Je otec tak ho ako otca uveď. Pokojne mu vysvetli, že nechceš aby dieťa malo v rodnom liste otec neznámy. A nedaj sa presvedčiť, že sa to dodatočne dá.

Mne sa tam niečo nepáči Môžem sa mýliť ale... Otca by som neuviedla iba ak by bol násilník alebo ťažký alkoholik. Ak by v budúcnosti hrozili problémy, že ohrozí dieťa.
P.s. Držím Ti palčeky. Nedaj so sebou manipulovať. Už nie si sama máš zodpovednosť za to maličké
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

2009 Pozri príspevok
http://www.porada.sk/t157749-hypoteka.html

Ak nechceš uviesť meno otca pre toto tak to nie je dobrý nápad.
Ak obe témy naozaj úzko súvisia, to by vysvetľovalo, prečo zadávateľka najprv chce zatajiť meno otca dieťaťa, no vzápätí sa pýta, do koľkých rokov je možné zápis urobiť.

Takže je tu matka, otec, dieťa.
Matka neuvedie otca do rodného listu.
Otec neprizná otcovstvo. Ako slobodný a "bez záväzkov" požiada o hypotéku.
Po čase /po splatení hypotéky?/ dá matka zapísať otca do rodného listu dieťaťa.

Je to normálne? Alebo nie som normálna ja?
Naposledy upravil Oliwa : 27.01.11 at 16:26
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať