Zavrieť

Porady

ZVYSENIE VYZIVNEHO

Som matka skolopovinneho dietata na ktore jeho otec neplati vizivne uz 12-rokov .Tak by som chcela vediet ci mozem podat ziadost o zvysenie kedze sme vedeni ako rodina v hmotnej nudzi a zo 150 eur mame problem existovat.
Naposledy upravil arizona : 26.01.11 at 12:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    bublifuk MiroslavV PF TU
    V prvom rade nie ziadat o zvysenei vyzivného ale podať [B]trestne oznámenie[/ za zanedbanie povinnej výživyB] a nielenže milovaný ocinko bude mať obrovský problém ale bude musiť zaplatit penize aj spatne a nasledne ziadat o zvysenie vyzivneho.

    No a vzhladom na to ze ste rodina v hmotnej nudzi je tu pre vas centrum pravnej pomoci zadaj si to do googlu a hned prvy odkaz
    tak sup zdvihnut telefon vyplnit ziadost treba sa ich na to popytat


    S pozdravom MiroslavV student prava

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    NEFERTYTY Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved .Zabudla som napisat ze trestne oznamenie bolo uz podane uz pred jedenastimi rokmi uz prebehla aj exekucia.
    a s akým výsledkom prebehla? Úspešne? V tom prípade exekútor mohol vymáhať aj priebežné výživné. Čo polícia... a odvtedy neplatí a čo sa s tým deje?
    Ak si sadneš do kúta a budeš tam plakať, nič sa nezmení.
    Polícia, exekútor, náhradné výživné...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    NEFERTYTY Pozri príspevok
    Som matka skolopovinneho dietata na ktore jeho otec neplati vizivne uz 12-rokov .Tak by som chcela vediet ci mozem podat ziadost o zvysenie kedze sme vedeni ako rodina v hmotnej nudzi a zo 150 eur mame problem existovat.
    Rozmýšľam, či vôbec má zmysel žiadať o zvýšenie výživného, ak otec neplatí vôbec. či ti pomôže, ak ti neplatí 200 miesto 150. Ale pre budúcnosť možno áno - budeš môcť od neho vymáhať vyššiu sumu.

    V prvom rade by som sa na tvojom mieste snažil dostať z neho aspoň to, čo má platiť. Až potom by som zvyšoval.
    Dakujem za odpoved .Zabudla som napisat ze trestne oznamenie bolo uz podane uz pred jedenastimi rokmi uz prebehla aj exekucia.
    Policia patra,exekucia skoncila s tym ze nema zadny majetok ani nic ine a kedze ho nemozu chytit vyzivne pre syna plati stat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.