Zavrieť

Porady

Hurá do Egypta!

Z úžasom sledujem postup naších cestovných kancelarii s akou drzosťou dezinformujú klientov o situacii v Egypte a s chladnou tvárou(ziskuchtivostou) tam posielajú slovenských turistov a to ešte pod morálnou podporou MZV.To už fakt namajú chrbtovú kosť!
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Oficiálna forma výpalného
0 0
kaymo kaymo

kaymo je offline (nepripojený) kaymo

foresterbig
Z úžasom sledujem postup naších cestovných kancelarii s akou drzosťou dezinformujú klientov o situacii v Egypte a s chladnou tvárou(ziskuchtivostou) tam posielajú slovenských turistov a to ešte pod morálnou podporou MZV.To už fakt namajú chrbtovú kosť!
Toto je zvláštny postoj. Naozaj zvláštny. Zrejme nepoznáte nikoho čo do Egypta naozaj ide a vracia sa odtiaľ. Asi by ste mali osobne navštíviť toto miesto, aby ste poznali pravdu. Novinári v Egypte nikdy neboli a myslia si že vedia o ňom písať. Tak potom vyzerajú aj informácie.
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Ale "kaymo" vy ste skopírovali správu z januára 2011,pred tým ako niekoho budete poučovať čo máme navštíviť aby sme spoznali pravdu,tak si treba najprv pozrieť aktuálnosť príspevku!
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

nezabúdaj, že takmer v každej krajine riziko existuje a výber dovolenkovej destinácie je každého súkromná záležitosť. ja osobne neodporúčam za dovolenkovú destináciu Afganistan a Irak a aj tak tam Slováci chodia. Mám informácie aj z tejto sezóny, že dovolenka v Egypte je bezpečná.
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Tak ako agenti z cestoviek a delegáti stále nám odporúčate vycestovať do Egypta?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....no pre mňa tam nemusí byť ani vojnový stav ...nešla by som tam...100ludí 100chutí....
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

všetky cestovky zrušili zájazdy.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

arabskí šejkovia by sa mali zamyšĺať nad vystavbou super-mega dovolenkového centra s vlastným letiskom,najlepšie izolovaného na nejakom ostrove

a chudoba nech si na uliciach miest demonštruje a hluší jeden-druhého koľko chce...
0 0
Leske Leske

Leske je offline (nepripojený) Leske

škoda, že sa zhoršila situácia v Egypte... chceli sme ísť tam na dovolenku v septembri :/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mne stačilo pozrieť si tie zábery na TA 3 ...mám dosť ...
Dnes sa už aj do Hurgady preniesli nepokoje .
Komu nestačí výstraha ministerstva zahraničia , je puk ...

Zvyšok je myslení , zodpovednosti a predvídania situácie každého jednotlivca ...
Ale určite sa dá povedať , že zvyčajne je už potom neskoro plakať nad tým rozliatým mliekom...
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak ako píše lujza , ten smradľavý Egypt s cigošmi čo v kuse otravujú ľudí bakšišom ani zadarmo. Stačilo mi to absolvovať 4x ,ale dovod bol potápanie. To jediné tam stojí za to utrpenie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko
Tak ako píše lujza , ten smradľavý Egypt s cigošmi čo v kuse otravujú ľudí bakšišom ani zadarmo. Stačilo mi to absolvovať 4x ,ale dovod bol potápanie. To jediné tam stojí za to utrpenie.
nebola som tam nikdy ale mám voči týmto krajinám antipatiu....ísť tam s vedomím samo-poškodzovania vo forme sračky...nehrozí ak by sa dalo iba ..... že by som sa zlanila do mora kukla by som si podmorskú krásu ...a čago-bello
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

To je irónia egypťanka sa bojí ísť domov do Egypta a slováci ktorí si kúpili dovolenky vo first momet kedy ešte ani netušili čo sa tam bude diať nǎdalej cestujú do Egypta aj s požehnaním CK,výnimočný stav v krajine
im asi nič nehovorí.
http://www.cas.sk/clanok/258242/egyp...-tam-ludi.html
Naposledy upravil foresterbig : 18.08.13 at 10:08
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Agentúry 18.8.2013 o 12 hod vydali túto správu.

Letoviská v ohrození

Okrem Káhiry a veľkých miest sa demonštrácie presunuli aj do letovísk, prívrženci Moslimského bratstva protestovali aj v Hurgade, kde dovolenkujú v tomto čase desiatky Slovákov. V Egypte bol vyhlásený výnimočný stav, v noci je zákaz vychádzania a turisti boli vyzvaní, aby v žiadnom prípade neopúšťali dovolenkové rezorty, za múrmi ktorých je naďalej bezpečne. To sa však môže kedykoľvek zmeniť.

„Ministerstvo v tejto súvislosti odporúča občanom SR, aby do Egypta necestovali. Odporúčanie sa vzťahuje aj na dovolenkové pobyty na pobreží Červeného mora, kde je zatiaľ situácia pokojná. Nedá sa však vylúčiť, že nepokoje, nestabilnosť a zásobovacie problémy sa prenesú aj do tejto časti Egypta. Občania SR, ktorí sa už v Egypte nachádzajú, by mali prejavovať maximálnu opatrnosť, vyhýbať sa demonštráciám alebo miestam s väčšími skupinami ľudí, vrátane tých, ktoré sa zdajú byť pokojnými,“ uviedlo ministerstvo zahraničných vecí.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

som v Rakúsku a stránku mi zapľňajú ich reklamy, ponúkajú Egypt s 90% rabatom... je to choré aj tu

http://www.ab-in-den-urlaub-deals.de...FSTKtAodTkIAiA
Naposledy upravil pmajap : 18.08.13 at 12:06
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pmajap
som v Rakúsku a stránku mi zapľňajú ich reklamy, ponúkajú Egypt s 90% rabatom... je to choré aj tu
link chýba.......
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Nemecké,Belgické,Holandské CK urgentne sťahujú svojích občanov z Egypta lebo by sa neskôr vôbec nemuseli odtial dostať,ich nedobrovolný pobyt by sa môhol predĺžiť aj na mesiace.To isté robia aj česi ale akosi slov. CK to stále nedochádza asi čakajú kedy sa stane velký prúser a zahynie prvý turista.Mosilmské bratstvo sa určite nebude štítiť ísť do krajností a poslať do letovísk a na letiská svojích bratov ktorí nemajú problém zahynúť za svoju vieru a nechať sa odpáliť plný výbušnín tak aby upozornili svet čo sa vlatne deje,sú pritlačený k múru a melú z posledného.Pán Boh pomáhaj našim turistom ktorí napriek všetkým upozorneniam odlietajú do Hurghady a Sharmu.
Naposledy upravil foresterbig : 18.08.13 at 21:08
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Mila123
pmajap
som v Rakúsku a stránku mi zapľňajú ich reklamy, ponúkajú Egypt s 90% rabatom... je to choré aj tu
link chýba.......
pridala som link, ostatné neotváram, papá mi to kb-veľa
1 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

pmajap žiadny link sa tu nenachádza asi sa chybička vloudila
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
foresterbig
pmajap žiadny link sa tu nenachádza asi sa chybička vloudila
Ale hej .....viď vyššie .....

http://www.ab-in-den-urlaub-deals.de...FSTKtAodTkIAiA
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať