Zavrieť

Porady

Zabezpečenie stravy zamestnávateľom

Ahojte,

chcela by som sa opýtať, ako mám postupovať, ak zamestnávateľ zabezpečuje stravu podávaním teplého hlavného jedla prostredníctvom stravovacej služby. Ale nie všetci zamestnanci túto možnosť využívajú, ( nosia si obedy z domu) . Zamestnávateľ si povinnosť voči zamestnancom splnil, a oni ju nevyužívajú (dobrovoľne). Čo má robiť zamestnávateľ???
Ako sa má chrániť, resp. môže byť postihovaný, že zamestnanci sa nestravujú - dobrovoľne???
Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Tweety Pozri príspevok
Stačí pozrieť §152 ZP, a budeš mať hneď jasné. Najviac to môže byť 55% zo stravného pri PC v trvaní 5-12hod.
ja viem ale ja som sa pýtala, či ako pri stravných lístkoch som dávala do réžie 55 % z 2,7 min. rok. Ale so stravovaním vo vlastnom zariadení nemám skúsenosť, tak sa radšej pýtam. Musí si zamestnávateľ nejako určiť cenu jedla a z akej sumy si bude uplatnovať 55 %. A pre istotu keď neviem a nerobila som niečo také radšej sa opýtam, si myslím, že niektorí tu dávajú aj nezmyselnejšie otázky alebo základné otázky. áno so tu už dlho ale človek sa učí celý život. díky moc
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať