Zavrieť

Porady

Aké auto ?

Dobrý den , neviem či som na dobré miesto písala , len sa Vás chcem opýtať, že keby ste si mali vybrat auto medzi Opel zafira 2008 alebo citroen picasso C4 exkluzive 2008 čo by ste si vybrali ?obe su 7 miestné. DAkujem za rychlu odpoved a prosím aj dôvody ... Sharan, galaxy,atd.. radšej nie ,tu sa velmi kradnú...
Usporiadat
mahony1 mahony1

mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

Ak chces ako-take objektivne kriterium z hladiska kazivosti, tak si pozri TUV report, ktory hodnoti auta na zaklade kontrol technickeho stavu:
http://www.zavolantom.eu/2010/12/17/auto-bild-tuv-report-2011-2-3-rocne-auta/

Na to, aby sa auto vobec dostalo do rebricka, musia skontrolovat aspon 10.000 kusov, cize to uz ma ako taku vypovednu hodnotu. Je to lepsie ako donekonecna pocuvat od kamaratov a znamych, ze im sa pokazilo to, inemu zase hento...
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
verads Pozri príspevok
Dobrý den , neviem či som na dobré miesto písala , len sa Vás chcem opýtať, že keby ste si mali vybrat auto medzi Opel zafira 2008 alebo citroen picasso C4 exkluzive 2008 čo by ste si vybrali ?obe su 7 miestné. DAkujem za rychlu odpoved a prosím aj dôvody ... Sharan, galaxy,atd.. radšej nie ,tu sa velmi kradnú...
..dal by so prednosť "citroen picasso C4 exkluzíve 2008, dôvod? parametre, vybavenie, pohodlie...
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Dakujem za odpovede a rady .
0 0
drobecek1 drobecek1

drobecek1 je offline (nepripojený) drobecek1

Chevrolet Orlando je aj môj favorit, už som ho bol pozrieť vo Fancare rázvor až 2,7m už ho aj predávajú, aj na tých dvoch posledných sedačkách sa dá normálne sedieť aj dospelému nielen deťom. A je za dobrú cenu vo výbave LT plus. Veľmi ho zvažujem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

100 ľudí 100 chutí, pre mňa dizajnérsky netvor
0 0
carda 7 carda 7

carda 7 je offline (nepripojený) carda 7

mam opel zafiru benzin 1,8 i sport a som s nou spokojny aby som to vyriesil aj so spotrebou dal som namontovat splynovac slape ako hodinky a vyjde ma to lacnejsie ako keby som kupil dyzel,uz sa mi vratila aj investicia .Tiez mo to trvalo aky van kupit no cim je jednoduchsi motor tym je to lepsie ziadne turbo ani cerpadlo kupil som ho ako dvojcocne najaz.30 tisic km
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Dakujem za vaše názory, len by som chcela aby bol aj priestranný , aby sa v nom pohodlne sedelo,uvažujem už teraz predsa ,len na WV sharan , manžel by chcel radšej touran , zas je tu dilema....
0 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
Citron, Zafira a Scharn sa nedaju porovnavat. Je to hlavne uplne ine pohodlie pre cestujucich na 3,4,5,6,a7 sedadle. Saran ma jedinu nevyhodu a to ze po ojazdeni dvoch Scharanov za 10rokov ( spolu cca 560 000km) sa cela rodina citi v inych autach stiesnene
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

verads Pozri príspevok
Dakujem za vaše názory, len by som chcela aby bol aj priestranný , aby sa v nom pohodlne sedelo,uvažujem už teraz predsa ,len na WV sharan , manžel by chcel radšej touran , zas je tu dilema....
Touran je pre 5 osôb, 6. a 7. sú tam stlačený, sú to len núdzové sedadlá. Sharan je pohodlný aj pre siedmych. Pre koľko osôb potrebujete auto?
0 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
Chobot Pozri príspevok
Touran je pre 5 osôb, 6. a 7. sú tam stlačený, sú to len núdzové sedadlá. Sharan je pohodlný aj pre siedmych. Pre koľko osôb potrebujete auto?
V starsej verzii Scharana su 6a7 sedadlo rovnocenne 3,4a5temu. V novej verzii sa mi to zda trochu mensie na 6a7 mensie ( terba si to odskusat ).
Scharan je ale este velkost auta s ktorym sa da zaparkovat aj vo velkogarazi. Uz Mercedes R v dlhsom prevedeni je skoro ,,nezaparkovatelny,, napr. v Bratislavskom TATRAcentre.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať