Zavrieť

Porady

Vymáhanie nedoplatkov na zálohách v bytovom dome

Dobrý deň, chcel som sa spýtať na Vaše skusenosti, či je možné vymáhať nedoplatky (cez platobný rozkaz) na zálohách vlastníka bytu v bytovom dome z pozície správcu alebo či je ešte nutné výslovné splnomocnenie zástupcov (vačšiny) vlastníkov. Za prípadné odpovede ďakujem. MT
Naposledy upravil Dav : 25.02.11 at 06:28
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Ty si Jar88? Lebo aj ten si myslel, že by vytrieskal odškodné, a tiež nič múdre nenapísal.

Šak kúp, prestaneme platiť všetci, som zvedavá, čo potom urobíš, ako potom budeš vyskakovať, keď budeš napr. bez vody A možno aj plynárov zavolám, že nie je revízia plynových rozvodov, nech plyn odpoja Baterku dúfam máš, lebo na schodisku sa svietiť nebude A keď dom vyhorí, nedostaneš ani cent - to vieš, chýbajú povinné revízie a vlastne ti sú aj tak nanič, keď bola zrušená poistná zmluva kvôli nezaplateniu poistného
A keď nevyhoríme, môžeš v studenom, plesnivom byte bez vody mlátiť hlavou o stenu, že tvoj byt je totálne nepredajný - chýba ti totiž potvrdenie od predsedu SVB, že nič nedlžíš
Ja niesom žiadny jar88

A všetko, čo si napísala je absolútna pravda, preto ti dávam užitočné- máš pravdu vo všetkom- neplatiči vedia urobiť veľa zla...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

verkaz Pozri príspevok
No dobre ale ako máme odpojiť neplatiča zálohovej platby za služby spojené s užívaním bytu - baba raď.
Je to stále problém, ktorý my tu nevyriešime a máme v spoločenstvách s tým len problémy.
Asi nijako. Ako ho chceš odpojiť napr. od vody, keď je SVB/správca povinné/ý zabezpečiť dodávku vody?
Stanko neporadí, Stanko príde len podpichovať a potom akože "hrdinsky" zuteká z boja
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

bubkoch Pozri príspevok
naopak, mna by si nezrusil ... pekne by som si ta vychutnal ... a ako ceresnicku na torte by som ti z balkona svojho noveho a tvojho byvaleho bytu zamával
Bubkoch, ty píšeš do/o právnych veciach. Aký máš názor na túto našu polemiku ohľadom vymáhania zálohových platieb?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja niesom žiadny jar88

A všetko, čo si napísala je absolútna pravda, preto ti dávam užitočné- máš pravdu vo všetkom- neplatiči vedia urobiť veľa zla...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Llivi, ma nahneváš tak kúpim byt vo vašom dome a naschvál nebudem platiť preddavky a uvidím ako ich odomňa vymožete- zruším ťa na 2 doby a ešte keď sa mi bude chciet tak z vás vytrieskam odškodné za poškodenie dobrého mena...
Zlý, zlý, zlý chlapec!!! :o
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Ale čo, nevieš nájsť rozhodnutie súdu, tak akože "hrdinsky" opúšťaš bojisko?
Ale moja, neopúšťam, ale zbytočne ma tieto hádky zaťažujú a oberajú o energiu a čas a nakoniec sa ma to vlastne ani netýka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok



Zlý, zlý, zlý chlapec!!! :o
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
samozrejme, aby som si akože nezastával akože len neplatičov- ten poplatok z omeškania samozrejme dlžník musí zaplatiť...
Len ... ten ...

Dočkaj času ako hus klasu.

Keď budú dlho čakať, môže byť poplatok vyšší ako dlh.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Llívia Pozri príspevok
Bubkoch, ty píšeš do/o právnych veciach. Aký máš názor na túto našu polemiku ohľadom vymáhania zálohových platieb?
dost je zhodny s tvojim tak sa nebudem opakovat
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Len ... ten ...

Dočkaj času ako hus klasu.

Keď budú dlho čakať, môže byť poplatok vyšší ako dlh.
to je možné...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale moja, neopúšťam, ale zbytočne ma tieto hádky zaťažujú a oberajú o energiu a čas a nakoniec sa ma to vlastne ani netýka...
Nič iné som od teba ani nečakala.

Doplním: a buď rád, že sa ťa to netýka. Vo vašom dome je viac bytov, tam jeden neplatič neurobí toľkú galibu. Len aby ich nebolo viac...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Nič iné som od teba ani nečakala.
Lebo vieš, že nemáš pravdu...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lebo vieš, že nemáš pravdu...
S Pravdou si vieš čo môžeš, ...

Na zaplatenie nepotrebuješ pravdu, ale peniaze ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Nič iné som od teba ani nečakala.

Doplním: a buď rád, že sa ťa to netýka. Vo vašom dome je viac bytov, tam jeden neplatič neurobí toľkú galibu. Len aby ich nebolo viac...
Neviem, zatial sme tu takú vec tuším ani neriešili- pár krát sa stalo, že sa poslala
ľuďom upomienka( napr. aj mne...,no čo zabudol som)-vyplatilo sa a je v pohode, nemáme nejakých dlhodobých neplatičov

Inak, minulý rok od nás odišiel dlhoročný predseda spoločenstva a ľudia ma dosť podporovali nech to zoberiem ja, že som taký šikovný chlapec ( údajne)- ale som im povedal, že kašlem na to- čo sa ja budem za pár eur odmeny stále s kadekým za niečo naťahovať...- to mi za to nestojí...aby mi chodili večer vyzvánať, že stratili čip od vchodu a pod.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
S Pravdou si vieš čo môžeš, ...

Na zaplatenie nepotrebuješ pravdu, ale peniaze ...
Som pravdy hovorca, sito, ber to z tohto uhlu...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to je možné...
Dlh nemusí narastať, poplatok z omeškania áno ...

Či nie ... Čas sú peniaze, alebo nie?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Llívia Pozri príspevok
Nič iné som od teba ani nečakala...
Lebo vieš, že nemáš pravdu...
Nič iné som nečakala, lebo v ostatných podobných témach to takto vždy dopadlo. Ty máš iba nejaké presvedčenie, ktoré ničím nedokážeš podložiť. Keby si to podložiť vedel, tak to už dávno urobíš. Ale nemáš nič, vôbec, vôbec nič. Ak tu pribudne 69. téma o vymáhaní nedoplatkov na zálohových platbách, môžeme v našej diskusii pokračovať - aj keď vlastne ani nemusíme, dopadne to rovnako, nakoniec zutekáš.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Dlh nemusí narastať, poplatok z omeškania áno ...

Či nie ... Čas sú peniaze, alebo nie?
ale áno, sito, však vieš, že ty máš dosť často pravdu...-už som raz písal, že si taký poraďácky Sverák, Bond medzi poraďákmi a že máš charizmu jak Labuda a tvoje príspevky sú husté...

Už sa opakujem...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som pravdy hovorca, sito, ber to z tohto uhlu...
S Pánom Bohom! Si uhol, alebo si si uhol?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale áno, sito, však vieš, že ty máš dosť často pravdu...-už som raz písal, že si taký poraďácky Sverák, Bond medzi poraďákmi a že máš charizmu jak Labuda a tvoje príspevky sú husté...

Už sa opakujem...
Jo, jo, jojo ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Nič iné som nečakala, lebo v ostatných podobných témach to takto vždy dopadlo. Ty máš iba nejaké presvedčenie, ktoré ničím nedokážeš podložiť. Keby si to podložiť vedel, tak to už dávno urobíš. Ale nemáš nič, vôbec, vôbec nič. Ak tu pribudne 69. téma o vymáhaní nedoplatkov na zálohových platbách, môžeme v našej diskusii pokračovať - aj keď vlastne ani nemusíme, dopadne to rovnako, nakoniec zutekáš.
Teraz si ma dožrala úplne -takže ak bude u vás na predaj nejaký byt, daj vedieť, kúpim ho a chcem potom vidieť ako so mnou zatočíš...-teším sa na teba...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať