Zavrieť

Porady

Čo so susedmi, ktorí si myslia, že sme hluční?

Chcela by som sa opýtať čo robiť v prípade, že susedia pokladajú naše správanie za hlučné. Sme vysokoškoláčky, ktoré bývajú v podnájme a celý deň strávime v škole. Prídeme domov večer, chceme sa porozprávať a zasmiať a už nám susedia búchajú, čo asi značí, že sme hlučné. Ale myslíme si, že keď sa človek o 18:00 večer zasmeje ešte tým neruší pokoj susedov nie?! Po 22:00 sa v byte už ani nepohybujeme, sme unavené a ideme skoro spať. Nepúšťame hudbu nahlas - teda nepúšťame ju vôbec, nechodíme neskoro v noci do bytu, nerobíme párty. Naposledy nám niekto zalepil sekundovým lepidlom zámku na dverách a pred pár dňami nám pod dvere podstrčili papier s názvom "Čo robiť s hlučnými susedmi." Nie je to podľa nás normálne, lebo ničim neporušujeme kľud a pokoj. Keby sme robili niečo iné, nepoviem ani pol slova, ale už to začína unavovať aj nás. Čo robiť v takejto situácií.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    janka.dudasova Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať čo robiť v prípade, že susedia pokladajú naše správanie za hlučné. Sme vysokoškoláčky, ktoré bývajú v podnájme a celý deň strávime v škole. Prídeme domov večer, chceme sa porozprávať a zasmiať a už nám susedia búchajú, čo asi značí, že sme hlučné. Ale myslíme si, že keď sa človek o 18:00 večer zasmeje ešte tým neruší pokoj susedov nie?! Po 22:00 sa v byte už ani nepohybujeme, sme unavené a ideme skoro spať. Nepúšťame hudbu nahlas - teda nepúšťame ju vôbec, nechodíme neskoro v noci do bytu, nerobíme párty. Naposledy nám niekto zalepil sekundovým lepidlom zámku na dverách a pred pár dňami nám pod dvere podstrčili papier s názvom "Čo robiť s hlučnými susedmi." Nie je to podľa nás normálne, lebo ničim neporušujeme kľud a pokoj. Keby sme robili niečo iné, nepoviem ani pol slova, ale už to začína unavovať aj nás. Čo robiť v takejto situácií.
    Nič nerob, treba to ignorovať...

    ja mám tento problém už 5 rokov, sused starý mládenec neukojený a deti len troška chodia po chodbe a už vybuchuje na stenu- volakedy chodil aj zvoniť,ale už nechodí,aj tak sme mu neotvorili...

    Takže nič nerob a ignoruj ich...

    Čo so susedmi, ktorí si myslia, že sme hluční?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.