Zavrieť

Porady

BSM

Ten môj "expert" na mňa poslal právnika a chce polovicu domu - mám ho vyplatiť , lebo mi vraj zamkne dve izby alebo mi dá do domu podnájomníka ! Neprispieva , nestará sa , má tu naďalej trvalý pobyt no všetko je na mne / opravy , údržba domu , daň , ... / , ale vraj má podľa zákona nárok na polovicu ! Neviem , ako to napokon dopadne , možno skončím i s deťmi v nejakom útulku . Poradí mi prosím niekto ? Ďakujem .
Usporiadat
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

hnedoočka Pozri príspevok
tiež si myslím, že by to stálo za pokus....
a k poplatku sa pripájam i ja...... nech v tom nie si sama!
Toto som sem nevložila ja. Bola som skoro týždeň mimo a zabudla som sa odhlásiť. Moja neterka bola moc iniciatívna a písala pod mojím prihlásením. Ale súhlasím s tým. Nech to nevzdáva. Ak by aj prehrala a musela platiť určite sa nejak na to poskladám. Bolo by smutné keby si iba kvôli možnej prehre neuplatnila svoje nároky. Najme ak jej ex na ňu nebude brať ohľad a ešte pred vysporiadaním BSM na ňu tlačí cez advokáta.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

cascade Pozri príspevok
Dobrý večer Teraz som čítala tuná posledné príspevky a chcem povedať , že ja som sa popravde zľakla , lebo po tom , čo prehrala dcéra /šoféra,čo ju zrazil oslobodili/ , veľmi už neverím na spravodlivosť ... Ale skúsim a v pondelok pôjdem za nejakým právnikom , podám ten návrh na výživné .
Poslala som Ti ss. Evika
0 0
allizommm allizommm

allizommm je offline (nepripojený) allizommm

Nič v zlom,ale ja keď tu na chvíľu čítam a potom píšem,musím sa na novo prihlásiť,lebo pre nečinnosť ma samo odhlási...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

allizommm Pozri príspevok
Nič v zlom,ale ja keď tu na chvíľu čítam a potom píšem,musím sa na novo prihlásiť,lebo pre nečinnosť ma samo odhlási...
Musíš začiarknuť pri prihlasovaní tú fajočku zapamätať si. Pokiaľ sa korektne neodhlásiš nabudúce Ťa to púšťa bez hesla. Ušetrí to čas

p.s. Dokonca sa môžeš napojiť z viacerých PC bez toho aby Ťa to odhlásilo na tom predchádzajúcom vieš?
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

allizommm Pozri príspevok
Nič v zlom,ale ja keď tu na chvíľu čítam a potom píšem,musím sa na novo prihlásiť,lebo pre nečinnosť ma samo odhlási...
...poradím Ti. Ak sa budeš prihlasovať,kde udás meno, heslo, na pravej strane klikni do štvorčeka...čiže zafajni a už saŤa nebude zakaždým vyhadzovať z porady...držím palceurčite sa to podarí
4 0
cascade cascade

cascade je offline (nepripojený) cascade

Tak zajtra mam sud ohladne urcenia vyzivneho,drzte mi prosim palce...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

cascade Pozri príspevok
Tak zajtra mam sud ohladne urcenia vyzivneho,drzte mi prosim palce...
Sme s Tebou cascade !
7 0
cascade cascade

cascade je offline (nepripojený) cascade

Tak to napokon sudkyna odrocila,ale to len na moje naliehanie,pretoze ona to rovno chcela zamietnut.Neskor k tomu este dopisem podrobnosti,ale momentalne som z toho sklamana,musim to este "predychat"...
0 0
cascade cascade

cascade je offline (nepripojený) cascade

No,tak sa vyjadrila ,ze aj ked mi prisudi 5 az 10 eur , tak naco su mi,ked mi ich aj tak socialka odrata od soc. davok. O vyssej ciastke vraj ani neuvazuje... Neviem,co si mam o tom vsetkom teda mysliet.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Bohužiaľ, sudkyňa Ti povedala pravdu Cascade.
Ak nemáš prácu, Vašim jediným príjmom sú dávky v hmotnej núdzi, neoplatí sa v tomto štáte bojovať za vyššie výživné.
Pravdou je aj to, že soc.dávky sú istejšie, ako nepravidelné výživné.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať