Zavrieť

Porady

Problém s MRP

Potrebujem radu s programom :
Ako mám postupovať ak potrebujem niečo doúčtovať do starého roku 2010. Prechod do nového roku mám už spravený a tým by sa mi zmenili počiatočné hodnoty. Skúšala som sa s tým hrať, no vyhadzuje mi, že počiatočné hodnoty sú rozdielne. Mám zaúčtovný celý január 2011 a jediné východisko by bolo zmazať 2011 a znovu zaúčtovať po ročnom prevode. Musí sa to nejako dať spraviť. Ďakujem za radu...
Usporiadat
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

No a keby som si teraz vymazala tu 702 (mám to zálohované) a ručne by som si nahodila PS, možno by to aj šlo......či rozmýšľam zle? Inak, veľká vďaka za ochotu
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
katkasabka Pozri príspevok
No a keby som si teraz vymazala tu 702 (mám to zálohované) a ručne by som si nahodila PS, možno by to aj šlo......či rozmýšľam zle? Inak, veľká vďaka za ochotu
Treba vyskúšať....
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

OK, tak to asi takto skúsim. Veľká vďaka ešte raz za pomoc
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

Ešte predsa len trochu pootravujem...pozerám na to čo ste uviedli, že necháte stavy nahodiť do počiatočných stavov účtov a ručne nahodíte HV, pozerám aj na ti funkcie a keďže v prevodoch nie som až tak doma, ktorá voľba to teda spraví, lebo si niesom istá...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať