Zavrieť

Porady

Problem s otvaranim priečinkov

Dobry den, mam taky problem ze na ploche mi kazdy priečinok otvara vo worde neviem si pomoct snazim sa to vyriesit uz dlchsi cas... tie iste hry,programy,videa atd mi v normalnom adresari kde boli nainstalovane otvaraju ale normalne. Proste iba na ploche to nejde. Diky za odpovede
Usporiadat
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Tak postupne: spusti regedit, v HKEY_CLASSES_ROOT prejdi na .lnk, malo by tam byť (predvolené) "lnkfile" (obrázok 1, ak to zmením na Word.Document.8, tak sa mi odkazy otvárajú vo Worde). To určuje, že koncovka lnk je lnkfile. Prejdi nižšie, je tam aj lnkfile (obrázok 2). Neviem, či je to rovnaké vo všetkých Windows, ale je tu definovaný aj handler, to sú tie dlhé čísla, určujú čo a ako sa má... to sa môže líšiť.

Odkazy v ponuke Štart ti fungujú normálne? Toto totiž ovplyvní aj tie, ale ak fungujú, bude chyba zrejme niekde inde.
Naposledy upravil PotPalo : 18.03.11 at 14:00
LNK.png  
LNKFILE.png  
1/1
0 0
renoo3 renoo3

renoo3 je offline (nepripojený) renoo3

nie nefunguju normalne ani v starte
0 0
renoo3 renoo3

renoo3 je offline (nepripojený) renoo3

[IMG]file:///C:/Users/Robo/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-6.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Robo/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-7.png[/IMG]img405.imageshack.us/i/newbitmapimagei.jpg/
img862.imageshack.us/i/newbitmapimages2.jpg/
Tu to maš nevidim tam žiadnu chybu ty hej?
0 0
renoo3 renoo3

renoo3 je offline (nepripojený) renoo3

img862.imageshack.us/i/newbitmapimages2.jpg/
img405.imageshack.us/i/newbitmapimagei.jpg/


Ešte raz lebo nejak blbo to ukazalo...
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Pozrel si sa na podkľúče toho .lnk? Mal by tam byť kľúč "ShellNew" a jeho hodnoty sú "command" s reťazcom "RunDLL32 AppWiz.cpl,NewLinkHere % 1". Máš to tak?
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Chybu tam tiež nevidím. ShellNew podľa mňa slúži na vytvorenie nového odkazu. Skôr by som sa ešte pozrel do HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\CLASSES\ , tam je to tiež, aj .lnk, aj lnkfile. Keď to bude aj tam dobre, tak potom ma už nič nenapadá.
0 0
renoo3 renoo3

renoo3 je offline (nepripojený) renoo3

img862.imageshack.us/i/newbitmapimagex.jpg/
img846.imageshack.us/i/newbitmapimages.jpg/

skor ako som v tom babral sa vyskytol dalsi problem a to ked kliknem pravym na istu polozku tak mi neukaze plne menu ale musim ist myskou hore a tak sa mi to zobrazuje s tym wordom fakt neviem co robit nato sa vysrat teraz skor toto
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
To vyzerá horšie. Nič ma nenapadá, iba ak skúsiť obnovenie systému, pokiaľ teda máš bod obnovenia z doby, keď to ešte fungovalo.
0 0
renoo3 renoo3

renoo3 je offline (nepripojený) renoo3

a kde to v control panely presne najdem ? lebo je to davno co som naposledy vyuzil toto obnovenie a zda sa mi ze tam slo nastavit aj presny datum a hodiny no niesom si isty
0 0
renoo3 renoo3

renoo3 je offline (nepripojený) renoo3

ok mam to cize netreba odpovedat len este ak by niekto vedel co s tym wordom nech tu napise zatial diky moc za vsetky odpovede
0 0
renoo3 renoo3

renoo3 je offline (nepripojený) renoo3

ok diky za odpovede uz to mam vyriesene
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať