Zavrieť

Porady

Platba na internete s Visa Electron

Dobry den,

Priatelka si prednedavnom vybavila v OTP banke debetnu platobnu kartu Visa Electron (neembosovanu) s CCV kodom na zadnej strane. Ma teda presne taku istu kartu, aku som ja dostal od Tatra banky.
Z neznamych dovodov vsak s touto kartou nemoze platit na internete, pricom ja nemam ziadne problemy s interntovymi platbami. V banke jej nikto nevedel poradit, vraj sa s tym platit neda. Je mi preto zahadou, naco ma na karte CCV kod, ked ho nemoze vyuzit.
Neviete nam niekto poradit, ci sa s tym neda nieco urobit?

Za kazdu odpoved vopred dakujem.

Teko.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Súhlasím: mám debetku - je embosovaná a popritom kreditku Visa Sphere, je hladká.

Odpozerané vo W: klient chcel platiť, vytiahol "vizitkár" na karty, mal tam asi 20 rôznych kariet, samé "fajnové", predavačka pozrela, zakývala hlavou a riekla: NUR MAESTRO.
0 0
TekoTeko TekoTeko

TekoTeko je offline (nepripojený) TekoTeko

Flinstone Pozri príspevok
treba na karte povolit tzv. MO/TO limit ak to vedia v OTP urobiť
Telefonicky som sa pracovnikov OTB banky spytal na povolenie MO/TO limitu pre Visa Electron, ako ste mi poradili, ale vobec netusili, o com hovorim. Niekedy mi to pripada, ze v tej banke pracuju brigadnici bez zakladneho zaskolenia o platobnych kartach. Budem tam teda musiet ist osobne aby som nasiel aspon jednu osobu v tej banke, ktora platobnym kartam rozumie (ak taku vobec najdem).
Najhorsie je, ze priatelka si kvoli tomu nemoze sparovat svoju Visa Electron s kontom na PayPal. Ja mam svoju Visu Electron od Tatrabanky uz davno s PayPal sparovanu a vsetko mi funguje. Ako som pochopil z diskusie, vo vsetkych bankach, ktore sa tu spomenuli, funguje platba s Visa Electron na internete bez problemov.

Pojdeme do OTP s priatelkou osobne, snad nas pochopia, ked budeme pozadovat povolenie MO/TO limitu.

P.S. V zadani otazky som pisal o CCV kode, samozrejme som mal na mysli CVV kod na zadnej strane platobnej karty.
0 0
TekoTeko TekoTeko

TekoTeko je offline (nepripojený) TekoTeko

Tak sa to nakoniec podarilo, nasa znama pracujuca v OTP banke nam to vybavila, priatelka uz veselo plati s Visa Electron na internete.
Ked sa chce, tak sa to da.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať