Zavrieť

Porady

Hľadam pomocníka pre začiatočníka

Človek
Dobrý deň, hľadám niekoho ochotného a seriózneho, kto má kladný vzťah k účtovníctvu a pomohol by mi odpovedať na par otázok poprípade vyplniť moje prvé daňové priznanie typu A. (týkajúceho sa preddavkov)

Za každého pomocníka budem rád.
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Melnick Pozri príspevok
Jééééééééééj babenky, ste ma pripravili o klienta . Budete sa musieť so mnou deliť , aj keď som sa na výpočtoch nepodieľala.
Ale dúfam, že každému je jasné, ako to tu mám pod kontrolou .
Majka, ešte budeš mať príležitosť. Nezdá sa mi, že mu Evkina odpoveď stačila ...

http://www.porada.sk/1692521-post38.html
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Celkom zábavné čítanie. Čakám, kedy pribudne pán Columbo , aby prípad uzavrel .
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

vegoška už má účtovníčku ...Alebo nás tiež ešte niečim prekvapí ?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Willmond Pozri príspevok
Dobrý deň, tak aj dnes ma tu máte :-D ....všetkým zúčastneným prajem pekný deň aj keď o počasí sa to povedať nedá .....:-(....
Melnick- ďakujem za voľno :-P a ani dnes mi nefungujú tie súkromné správy neviem či som nejaký zlý, alebo čo? :-D keď tak mi napíš na môjho maila, budem tak očakávať tvoje veličenstvo:-D

pepsikova- vitaj medzi nami plodnými :-D....keďže som to napísal ja tak to aj vysvetlím ....ide vlastne o vzťah ako partnera a partnerky, kde sa ľúbia v chorobe v nešťastí proste láska ako z amerického romantického filmu, kde už na začiatku vieš ako skončí celý film :-D ...a tie úrovne sú tu asi na najvyššej méte opravte ma ak sa mýlim :-D :-D
..

..novidíšto!!..plodné aj seriózne by si mal vyriešené,len fčuľ komu tá láska pôjde?..aby sa ti tu babenky nepobili!!!..a ja tu nieee,ja sa veru z daňovákmi nemusím..načo sa zbytočne trápiť, keď niečo neviem, zaplatím tomu, kto to vie a čas venujem niečomu inému...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Willmond, ešte vyplňuješ DP?
Pepsi, asi nepobijeme, možno sa Willmond teraz ukáže až o rok.
Naposledy upravil Marína : 18.03.11 at 14:22
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
On určite príde, predsa neodíde bez rozlúčky.
Cítim, že to je gentleman.
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
Tak Colombo je tu: vítam ďalších priateľov dobrého slova :-D ....prišiel som sa rozlúčiť a poďakovať pretože odchádzam na front...ale nie, tak daňové si nechávam na pondelok :-P tak som sa rozhodol ...špeciálne ďakujem Maríne za jej pomoc a ochotu taktiež aj Melnick a veronikasad, cloe, ewita888 a aj Paule, že sa na môj príspevok pozreli a vyjadrili svoj názor a poradili mi mne amatérovi ....aaa inak tak sa mi tu páči, že tu možno pobudnem, len ja som tu zbytočný keďže moc nie som kamarát s účtovníctvom, ale prijali ste ma tu ako kamoši...až mi slzička uskočila:-P a za to máte u mňa palec hore ....a inak začínam podnikať tak sa mi zíde nejaká seriózna pomoc a účtovníčka na typ "B" :-D :-D
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Willmond, všetko dobré, nech sa ti darí, občas sa zastav na kus dobrého slova. Ak budeš potrebovať, aj rada sa ti ujde.
Naposledy upravil Marína : 18.03.11 at 18:10
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ja to lúčenie tu zasa prespím. No nečudujte sa, že ma to zložilo, veď som tu strašila skoro do 5 rána. Keď som zbadala vyspatú pepsinu, ako prišla ráno do témy,tak som prášila spať, že ani sprcha ten prach nestačia spláchnuť . Ale vypláchol mi žalúdok manžel, lebo som ho zobudila, keď som šarapatila v kúpeľke.
Dnes idem pracovať a preto sa s Vami lúčim aj ja.
Hurá na DP
0 0