Zavrieť

Porady

32 novych zubov

Dobry den, chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti s implantovanim celeho chrupu v zahranici prip na Slovensku, zaujimam sa o celkovy implantat 32 zubov na baze titanovej opory, metalickej korunky, a trvalej keramiky, hlavne by ma zaujimalo ci ma niekto niake skusenosti z Indie prip ineho statu, ktory je znamy lacnymi cenami...nasiel som zaujimavu ponuku na ukrajine v luhansku (nejde mi sem dat hypertextovy odkaz) kde ponukaju tuto sluzbu komplet za 2999 libier, je to ukrajinska spolocnost, robia to z vyrobkov aplha bio oplati sa mi to, alebo na slovensku dokaze niaky stomatolog konkurovat takymto cenam? dakujem vsetkym za answers ....
Usporiadat
smack11 smack11

smack11 je offline (nepripojený) smack11

iriska Pozri príspevok
ja ako tvorca katastrofických scenárov by som si do zahraničia nešla dať urobiť lekársky zákrok - viď sfušované plastiky + ako zažalujem Inda na náhradu ujmy?
Ako zazalujes Slovaka za nahradu ujmy? Ved vidis v akej republike zijeme.... to by som nevidel az taky problem a sfusovane plastiky? no nie vsetko vychadza na 100% a dovolim si tvrdit ze Indicka farmaceutika je na vyssej urovni ako ta nasa....

to BXL Miami : No praveze ta sklamem ale mam uz skusenost s tym, mam 4 zuby spravene, dva vytrhnute dva obrusene a na nich nalepene okej je to ine, lebo do kosti sa nezasahovalo ale napriklad ja som bol na kontrole jeden krat ci to drzi ako ma, a tie dva tyzdne ktore su tam uvadzane su dostatocne dlha doba na par kontrol, napokon tak to tam aj pisu, ze je to v tom no, okej beriem nazor co potom ked sa mi to tu nahodou zapali? Ale zas netreba mysliet len na negativne a privolavat si to, napokon 3000libier a 33000 eur ako tu bolo kymsi spomenute je velmi velky rozdiel, a popravde nerozumiem toabsolutne bolo by fajn keby tu niekto napise kolko stoji material a kolko stoji praca, lebo to tak vyzera ze u nas stoji material 10% z ceny a 90% stoji praca.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
smack11 Pozri príspevok
Az take tvrde to nebolo, pozri googlu daj tam -- 32 teeth offer lugansk -- a hned prvy odkaz...a skus sa vyjadrit ked si uz teda taka kapacita tunajsia som velmi zvedavy co na to povies, mozno mi roztvoris oci alebo uznas ze vzdy sa najde cesta najst to spravne riesenie...mimo platenych clankov v novinach...
Naposledy ...

Hej , pozrel som sa ...na onej stránke sú ale nezrovnalosti ...

Napríklad

Dobre , beriem túto cenu , no jedno je aj dôležité ...uvádza sa len 8 implantátov a 12 koruniek ...to je vždy len a len spolu 20 ks a je jedno ako ich poskladajú ...
Vravel si niečo predsa o 32 zuboch , t.j. kompletný chrup ....ak sa nemýlim ...
Cenník si si všimol ????
http://medicaltourabroad.co.uk/denti...emchug-prices/

Všetko by som prirovnal reklame na autá ...alebo iné produkty , ktoré si mnohí nevšimnú ...
Napríklad :
CENY sú uvádzané OD ...
Aj Dacia Duster je v ponuke OD 9.990 € ..........skús ju kúpiť v takejto cene ...

http://www.dacia-local.sk/pdf/ceniky/cenik_duster.pdf ....ale hentú základnú výbavu by vzal ozaj len šialenec ...

P.S.:

1. Či som kapacita tunajšia ???...to vedia ostatní ...ale skromne poznamenám jedným dychom , že určite väčšia ako Ty ...ale zároveň poznamenám aj tým druhým dychom ....žiaľ ...
" Kapacita " som len tým , že som si svoje zdravotné skúsenosti na moju smolu odskúšal osobne ...

2....a či to bolo tvrdé alebo nie , neriešim ...byť vulgárnym nie je problém aj pre mňa , no nezvyknem sa k tomu ponížiť ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
smack11 Pozri príspevok
3000libier a 33000 eur ako tu bolo kymsi spomenute je velmi velky rozdiel, a popravde nerozumiem toabsolutne bolo by fajn keby tu niekto napise kolko stoji material a kolko stoji praca, lebo to tak vyzera ze u nas stoji material 10% z ceny a 90% stoji praca.....
...a ozaj ...len na záver ...takúto sumu , hore uvedenú , nik nespomínal ...

Skôr túto ...
Štvrť milióna za čeľusť
Pri poškodených zuboch, ktoré však majú zdravé korene, sa používajú korunky. V opačnom prípade musia byť pod nimi nasadené implantáty. Ak chce mať pacient zuby ako vlastné, dá si spraviť šesť až desať implantátov na jednu z čeľustí, najčastejšie hornú. Na ne sa spravia keramické zuby, ktoré sa nevyberajú von. Cena za takéto riešenie je od 200- do 250-tisíc korún (6 638 až 8 298 eur) na jednu čeľusť, pri oboch je to teda až pol milióna korún (16 597 eur) - podľa druhu použitých implantátov a keramík. Najlepšie výsledky pri implantátoch možno dosiahnuť vtedy, ak lekár včas odhadne, ktorý zub treba takto nahradiť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
V Britanii existuju aj

iní zubári ....preto sú takí drahí ....hlavne tie nástroje , náklady s údržbou spojené ...

TRHANIE ZUBA

0 0
surikatka surikatka

surikatka je offline (nepripojený) surikatka

Smack11 -zijem v Norsku, moja dcera (11) ma strojcek a predpoklad tejto este neskoncenej srandy je vycisleny na 40 000 nok a to je len 25% z celkovej sumy, ostatok plati poistovna. Zohladnuje sa samozrejme vrodena chyba. 100% dostanes velmi zriedka. Cize, je to blud, ze kazdy do 18tky ma ortodonticke zakroky zadarmo.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať