Zavrieť

Porady

Letný vs. zimný čas

Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ahojte,

vplýva na vás nejakým spôsobom posun času z letného na zimný a naopak?
Usporiadat
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

marjankaj
erik555
csillag3112
No mne zásadne vyhovuje ten zimný teda ten správny. Letný ma šokuje každé ráno a doteraz som si na to nezvykla, počas zimného času ta hodina naviac je pre mňa veľké plus.
Cim ta letny cas sokuje kazde rano?
Pocas zimneho casu ta hodina naviac je pre teba velke plus? Pocas zimy ma den 25 hodin?
No ale koncom marca nám tá jedna hodina dosť chýba. ______
Ked si odmyslim ten stale spominany biorytmus, tak v marci o tu hodinu budes menej napr. pri PC
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
erik555
marjankaj
erik555
csillag3112
No mne zásadne vyhovuje ten zimný teda ten správny. Letný ma šokuje každé ráno a doteraz som si na to nezvykla, počas zimného času ta hodina naviac je pre mňa veľké plus.
Cim ta letny cas sokuje kazde rano?
Pocas zimneho casu ta hodina naviac je pre teba velke plus? Pocas zimy ma den 25 hodin?
No ale koncom marca nám tá jedna hodina dosť chýba. ______
Ked si odmyslim ten stale spominany biorytmus, tak v marci o tu hodinu budes menej napr. pri PC
No veď skús podať daňové priznanie o deň neskôr. Potom ti nebude chýbať iba tá jedna hodina.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

marjankaj
erik555
marjankaj
erik555
csillag3112
No mne zásadne vyhovuje ten zimný teda ten správny. Letný ma šokuje každé ráno a doteraz som si na to nezvykla, počas zimného času ta hodina naviac je pre mňa veľké plus.
Cim ta letny cas sokuje kazde rano?
Pocas zimneho casu ta hodina naviac je pre teba velke plus? Pocas zimy ma den 25 hodin?
No ale koncom marca nám tá jedna hodina dosť chýba. ______
Ked si odmyslim ten stale spominany biorytmus, tak v marci o tu hodinu budes menej napr. pri PC
No veď skús podať daňové priznanie o deň neskôr. Potom ti nebude chýbať iba tá jedna hodina.
ale uz zas neprehanaj s tou hodinou pri zmene na letny cas V lete mas vidno o hodinu viac a nadranom nie je potrebne, aby uz bolo vidno o 3 hodine (aspon pre vacsiu cas obyvatelstva). Takto vecer svietis od 21:00, inak by si svietil o 20:00.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mne velmi chýba!!!tá jedna hodina...
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j
mne velmi chýba!!!tá jedna hodina...
a cim? stale ma den 24 hodin. Aj ked v ten jeden den v marci 23 hodin A teraz na zimny budes mat 25 hodin
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

erik555
lujza.j
mne velmi chýba!!!tá jedna hodina...
a cim? stale ma den 24 hodin. Aj ked v ten jeden den v marci 23 hodin
neviem...proste chýba....pondelok si brávam dovolenku....
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j
erik555
lujza.j
mne velmi chýba!!!tá jedna hodina...
a cim? stale ma den 24 hodin. Aj ked v ten jeden den v marci 23 hodin
neviem...proste chýba....pondelok si brávam dovolenku....
Co take americke basketbalistky, ktore hraju v lete zensku NBA (WNBA) v Amerike a v zimnej sezone hraju v Europe. Ten casovy posun je vacsi, ako iba jedna hodina
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
erik555
lujza.j
mne velmi chýba!!!tá jedna hodina...
a cim? stale ma den 24 hodin. Aj ked v ten jeden den v marci 23 hodin A teraz na zimny budes mat 25 hodin
A myslíť že klienti ti už teraz dajú doklady? Tí sa niekedy zobudia 31.marca.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Som zvedavý, kedy bude chodiť naša malá 11 mesačná dcérka spať po zmene času. Keď sa menil zo zimného na letný, išla spať v tú istú hodinu ako pred zmenou. Ale teraz je staršia. Ak chodí spať o siedmej večer, dúfam, že ju prehovoríme, aby bola o hodinu dlhšie hore a aby nezaspala už o šiestej. Ja som za zmenu času.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja som tiež za zmenu času,

tak ako sa hovorí vo vyššie uvedenom príspevku "väčšina obyvateľstva, naozaj nepotrebuje aby v lete bolo vidno už od tretej hodiny"

Len nepochopím, prečo vo vysielaní Expresu pustili takú perlu,že zmena letneho na zimny čas prinesie vačšiu spotrebu BENZÍNU :O )))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed
Ja som tiež za zmenu času,

tak ako sa hovorí vo vyššie uvedenom príspevku "väčšina obyvateľstva, naozaj nepotrebuje aby v lete bolo vidno už od tretej hodiny"

Len nepochopím, prečo vo vysielaní Expresu pustili takú perlu,že zmena letneho na zimny čas prinesie vačšiu spotrebu BENZÍNU :O )))
Podumaj v širších súvislostiach ...

Možno na to prídeš a aj pochopíš ....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

to potom mohli rovno povedať,že zmena času prinesie aj väčšiu spotrebu toaletného papiera,ked dumam v širšich súvislostiach...
Inak si myslim,že na Exprese su niektorí drbnutí....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed
to potom mohli rovno povedať,že zmena času prinesie aj väčšiu spotrebu toaletného papiera,ked dumam v širšich súvislostiach...
Inak si myslim,že na Exprese su niektorí drbnutí....
Čo sa týka onoho rádia , tak nie niektorí ...skôr všetci ...

No myslím si , že ak jeden kadí pravidelne , tak je úplne jedno , že či zimný - letný čas ...či ?

Tá spotreba bola asi myslená ( širšie súvislosti ) , že tým ochladením sa orosujú ráno sklá na autách , v zime to samozrejme primrzne ...
Takže majiteľ príde ráno , štartne a čistí auto , ktoré beží na voľnobeh a tým je aj spotreba vyššia ...
Ale to bude nie iba u benzínu , ale aj u nafty ....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať