Zavrieť

Porady

Aj toto je slovenská kultúra

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Len pre silné žalúdky. Fuj, toto som si nemyslel, že je verejne možné toľkých pourážať, pán porotca

Naposledy upravil Dav : 10.05.11 at 09:23
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Petra Nová Pozri príspevok
To nie je ani nekultúra, ani recesia, ani žart. To je zmes sprostoty, primitívnosti a absolútneho nedostatku invencie.
žiaľ, je to obraz tejto doby... videli ste BRATISLAVAFILM? Žiaľ, aj to je zrkadlo tejto doby... tvrdá realita...

ak si šťastný... urob smajlíka... , moje decká to zbožňujú...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Monika Kováčová Pozri príspevok
žiaľ, je to obraz tejto doby... videli ste BRATISLAVAFILM? Žiaľ, aj to je zrkadlo tejto doby... tvrdá realita...

ak si šťastný... urob smajlíka... , moje decká to zbožňujú...
ak si šťastný- tlieskaj rukami, ak si šťastný-dupaj nohami...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Monika Kováčová Pozri príspevok
ak si šťastný... urob smajlíka... , moje decká to zbožňujú...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Monika Kováčová Pozri príspevok
žiaľ, je to obraz tejto doby... videli ste BRATISLAVAFILM? Žiaľ, aj to je zrkadlo tejto doby... tvrdá realita...

ak si šťastný... urob smajlíka... , moje decká to zbožňujú...
Súhlasím, že dnešná doba sa odráža v hudbe aj speve. Je jasné, že vyžaduje súčasný jazyk a výrazové prostriedky. Pozrela a vypočula som si niektoré veci od neho na You Tube, lebo som bola zvedavá, či a v akom rozsahu robí zo seba idiota. V niektorých skladbách to nie je celkom márne, aj keď sú to veci akurát tak pre pubertálny vek. Ale k tomu klipu, čo je tu pripojený a niektorým ďalším, nemám iné slová než tie, ktoré som napísala. Ale je na zamyslenie, či ktokoľvek môže používať meno kohokoľvek v takých podarených "dielkach". Som strašne zvedavá, čo na to Máziková a spol.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Laguna13 Pozri príspevok
Rozčuľuje ma, že vždy znovu má biznis vyššiu váhu ako mravnosť našich detí - budúcnosť národa. Ja svoje deti usmerňujem ako viem, ale v období puberty - vzdoru proti každej autorite aj tak deti robia opak toho, čo chcú ich rodičia a často si práve vtedy veľmi ublížia. A naše média im k tomu hojne napomáhajú. Z toho mi je veľmi, veľmi smutno.
Moj syn tiez pocuva Rytmusa, Druhu stranu, Kontrafakt a podobne formacie.
Kvoli tym vulgarizmom to donedavna pocuval viac menej potajomky.
Raz mi umyval auto a zabudol CD v prehravaci.
Sadla som do auta, vybrala som sa na dlhu cestu,par km od domu pustim prehravac...no, rychlo som zistila, ze moje oblubene Kelly Familly to veru nie je!!!
Bola som trochu zvedava, tak som si to vypocula... a potom znovu a znovu...

Je pravda, ze vulgarizmami sa to len tak hemzi,ale zistila som, ze v slovach ich pesniciek je tolko pravdy, az som bola prekvapena.
To, na co frfle nasa generacia iba doma, ci pri krmovom stole, tato mladez "svojskym sposobom" vyspieva do sveta.
Skuste si niekedy vypocut hip-hopove skladby,( citlivejsie povahy-preglgnite,alebo sa snazte prepocut tie vulgarizmy) a zamyslite sa nad textami...mozno pochopite, preco to nase deti pocuvaju ...
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Moj syn tiez pocuva Rytmusa, Druhu stranu, Kontrafakt a podobne formacie.
Kvoli tym vulgarizmom to donedavna pocuval viac menej potajomky.
Raz mi umyval auto a zabudol CD v prehravaci.
Sadla som do auta, vybrala som sa na dlhu cestu,par km od domu pustim prehravac...no, rychlo som zistila, ze moje oblubene Kelly Familly to veru nie je!!!
Bola som trochu zvedava, tak som si to vypocula... a potom znovu a znovu...

Je pravda, ze vulgarizmami sa to len tak hemzi,ale zistila som, ze v slovach ich pesniciek je tolko pravdy, az som bola prekvapena.
To, na co frfle nasa generacia iba doma, ci pri krmovom stole, tato mladez "svojskym sposobom" vyspieva do sveta.
Skuste si niekedy vypocut hip-hopove skladby,( citlivejsie povahy-preglgnite,alebo sa snazte prepocut tie vulgarizmy) a zamyslite sa nad textami...mozno pochopite, preco to nase deti pocuvaju ...
Plný súhlas, dnes tí 17 ročný chlapci a dievčatá vobec niesú žiadni hlupáci, dnešné rozumové dospievanie je oveľa na rýchlejšej a kvalitnejšej úrovni ako voľakedy a o čo ide v tomto, tak o tom spieva tento chalanisko z Ružomberka, a nieje tam ani tak veľa nádavok- ale treba si vypočuť slova,a zamyslieť sa, samozrejme toho treba byť schopný vedieť sa zamyslieť, to tiež dnes nedokáže každý...
Už som to tu raz dal, tak posledný krát...

Takže neobstojí tvrdenie,že to kazí mladých, lebo tí( velká vačšina z nich ) sú vo svojích 17 rokoch viac možno vyspelí ako my 30-40-tnici...

Naposledy upravil Stanislav 1975 : 15.04.11 at 06:41
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mozno prave preto, dnesne deti nemaju bezstarosne detstvo, teda vacsina. Rodicia im vysnivali svet, ktory ich predhana. :-)
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Akože ja Vás nechápem, akože fakt si nezastávam rytmusa, lebo je to obyčajný frajer a nepáči sa mi- ale však predsa toto tu bolo už v 60-tych rokoch, ked to začali Ivan Krajíček, Marián Labuda a Zorka Kolínska a boli to ovela tvrdšie texty- tak neviem, prečo akurát rytmusa máte v zuboch...








zrazu aká moralizácia...
Ale to sa sa verejne v médiach neobjavovalo to boli "samozdaty"
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zacina sa to nejako, ze zoberies pioniersky palac a spravis prezidentsky. :-)
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
arizona Pozri príspevok
Moj syn tiez pocuva Rytmusa, Druhu stranu, Kontrafakt a podobne formacie.
Kvoli tym vulgarizmom to donedavna pocuval viac menej potajomky.
Raz mi umyval auto a zabudol CD v prehravaci.
Sadla som do auta, vybrala som sa na dlhu cestu,par km od domu pustim prehravac...no, rychlo som zistila, ze moje oblubene Kelly Familly to veru nie je!!!
Bola som trochu zvedava, tak som si to vypocula... a potom znovu a znovu...

Je pravda, ze vulgarizmami sa to len tak hemzi,ale zistila som, ze v slovach ich pesniciek je tolko pravdy, az som bola prekvapena.
To, na co frfle nasa generacia iba doma, ci pri krmovom stole, tato mladez "svojskym sposobom" vyspieva do sveta.
Skuste si niekedy vypocut hip-hopove skladby,( citlivejsie povahy-preglgnite,alebo sa snazte prepocut tie vulgarizmy) a zamyslite sa nad textami...mozno pochopite, preco to nase deti pocuvaju ...
Súhlasím s tebou, že je v hip hope veľa pravdy, ale prečo sa to do sveta dá, alebo musí vykričať iba s tými vulgarizmami.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Lebo sa to nosi, vid Slota a pod.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

erzet Pozri príspevok
Súhlasím s tebou, že je v hip hope veľa pravdy, ale prečo sa to do sveta dá, alebo musí vykričať iba s tými vulgarizmami.
Neviem, mozno je to sposob rebelie,ako na seba upozornit ...
Prv sa za rebelantstvo povazovali dlhe,vlasy, hole hlavy, ci farebne pankacske kohuty...dnes su to vulgarizmy. Uvidime, co pride na buduce.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Neviem, mozno je to sposob rebelie,ako na seba upozornit ...
Prv sa za rebelantstvo povazovali dlhe,vlasy, hole hlavy, ci farebne pankacske kohuty...dnes su to vulgarizmy. Uvidime, co pride na buduce.
Možno príde aj kúzelník...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hmmm, najlepsie sa opytat priamo rebelantov. Osobne nemam kontakt.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Alabut- pre teba...


http://www.facebook.com/Rytmusjepan
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

erzet Pozri príspevok
Súhlasím s tebou, že je v hip hope veľa pravdy, ale prečo sa to do sveta dá, alebo musí vykričať iba s tými vulgarizmami.
Celkom fajn clanok http://aktualne.centrum.sk/kultura/h...tml?id=1151587
+ diskusia

vysvetlenie psychologa :
Psychologička Ľuba Sládeková si však nemyslí, že by hip-hop zvyšoval vulgárnosť mladých ľudí. "Oni to berú s nadhľadom. Uvedomujú si, že to množstvo nadávok je prehnané a že patrí len k hudbe." Tínedžerom podľa nej imponuje najmä sloboda...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

S tym suhlasim.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

rytmus ty nic nesi si iba namisleni kaaar a ze kral celej europe sak ty vlastne pocujes jake pesnicki robis tebe jebeeee sak vis jaki bol ajlepsi album bngoro a bozk na ozlucku a era ostatne su hovnaaa.....a nigdu nebudes jako amerika negriii

Kazdy je si strojcom svojho stastia a to, ze niekto v zivote nic nedokazal je len a len jeho problem !!!!!!! A ta vacsina tu vypisuje " PICOVINY ZAVISTLIVE!!! "

Ritmus je najlepšííí


Nazyvat to kulturou? Hudba to ano, skor mi to pripomina sport. :-)
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Pomaly, ale isto prichádza ABSURDISTAN. Z nevinnej komédie sa stáva tvrdá fraška v reále.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať