Zavrieť

Porady

Aj toto je slovenská kultúra

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Len pre silné žalúdky. Fuj, toto som si nemyslel, že je verejne možné toľkých pourážať, pán porotca

Naposledy upravil Dav : 10.05.11 at 09:23
Usporiadat
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Ak sa bavíme o spomínanom hite, nuž Rytmus si už asi dávno poriadne nezanadával. Dúfam, že sa na čas odbavil a príde s niečím podobným ako:
, kde každé slovo - holá pravda. Ak je odrazom doby, potom: má rád peniaze (kto nemá?), nadáva (kto nenadáva?) - zatiaľ nie sme všetci medializovaní. Vie zarobiť prachy: šikovným patrí svet. Vsadil na "to je blbý, to se bude líbit" a úžasne mu to vynáša. Ale takto to fungovalo aj pred ním. Že je citujem:"sladký chlapček, ktorý si zobne všade tam, kde mu štedro nasypú"..., tak nech nesypú. Ak mu niečo vyčítam, potom naozaj nie je v ňom duša skutočného rebela. Ale to asi tiež záleží od doby. Aká doba, taký "rebel".
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

gilda Pozri príspevok
Ak sa bavíme o spomínanom hite, nuž Rytmus si už asi dávno poriadne nezanadával. Dúfam, že sa na čas odbavil a príde s niečím podobným ako:
, kde každé slovo - holá pravda. Ak je odrazom doby, potom: má rád peniaze (kto nemá?), nadáva (kto nenadáva?) - zatiaľ nie sme všetci medializovaní. Vie zarobiť prachy: šikovným patrí svet. Vsadil na "to je blbý, to se bude líbit" a úžasne mu to vynáša. Ale takto to fungovalo aj pred ním. Že je citujem:"sladký chlapček, ktorý si zobne všade tam, kde mu štedro nasypú"..., tak nech nesypú. Ak mu niečo vyčítam, potom naozaj nie je v ňom duša skutočného rebela. Ale to asi tiež záleží od doby. Aká doba, taký "rebel".
Myslím, že je dodebatované- proste rytmus to v tomto klipe povedal na plné ústa a každý nech si z toho zoberie čo myslí a čo vie...
Myslím,že má v tomto klipe plnú pravdu...a povedal to za 4 minúty a nemusíme o tom debatovať týždeň...
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Jasne to dospieval ... kto dopocuva tu piesen do konca, tak mu jebe. Priznam sa, ze som si vypocul ten skvost cely. :-)
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Toto je najhlbšia a najpravdivejšia myšlienka, ktorú som kedy na tomto fóre čítala... a to som toho čosi načítala !
bola v tejto téme použitá len ako miniodpoveď, dovolím si ju dať do pozornosti zvýraznením:

alabut Dnes, 08:15 AM
Mozno prave preto, dnesne deti nemaju bezstarosne detstvo, teda vacsina. Rodicia im vysnivali svet, ktory ich predhana. :-)
alabut, SI ZABIL!!! Díky, kámo!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Rytmus je 34 ročný chlap, žiadny rebelantský mladíček. Tým vekom je skôr zrelý byť seladónom slovenského showbiznisu. Je zrejme dobrý obchodník, ktorý správne odhadol v akom žánri sa uplatní a kde to bude sypať. Určite nie je naivným rebelom, skôr podvodníkom, ktorý hrá úlohu rebela. V piesni „Verejný nepriateľ“, ktorá bola v téme pripojená, sa pasuje do pozície obete zlých, zákerných, závistlivých, neprajných ľudí, čo stratili vieru v Boha. Zato on je „svedomím doby“ a sťa liečiteľ rozdáva "rany do srdca, keré im boli treba". Urážať, obviňovať, pranierovať – samozrejme tých druhých. V celej piesni počúvam len "VY, ONI, STE", a ani náhodou "JA, MY, SME". Príznačné! Vždy len tí druhí sú zákerní, falošní, neprajní, nie my! Rytmus je zrejme anjel. To jeho rebelantstvo je skôr na smiech, ak človek počúva o čom tie jeho piesne sú. Nečudujem sa štrnástkam, že je pre nich presvedčivý, pravdivý, nebojácny hrdina, ktorý za nich vykrikuje to, na čo si sami netrúfnu. No, už jeho rovesníkom by mohlo byť jasné, že väčšina jeho piesní je obchodný brak, ktorým balamúti mladých. Aj brak sa dobre predáva. Smutné a nebezpečné je, ak tento autor svoje výtvory úplne vážne označuje za svedomie doby a predhadzuje ich ako mravné posolstvo pre mladých Slovákov. Fest vulgarizmy a verejné zosmiešňovanie ľudí - to je zrejme plne v súlade s jeho chápaním morálky. Nuž, podarené hudobné posolstvo, ktoré si robí nárok tiež byť súčasťou slovenskej kultúry.
3 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Rytmus je čistý výplod dnešnej komerčnej doby. Zameral sa na cieľovú skupinu 13 ročných, ako všetci títo quázi ťažký slovenskí reperi, lebo vedia že úspech je zaručený. Myslím že keby prešiel v Tesku cez pokladňu, tak by ho asi ešte aj skener načítal.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a ta jeho samochvála smrdí na hony,takisto sa my nepáči od porotcov Superstar zhadzovanie niektorých svetovo znamých spevákov a hitov,pričom od nich to može vyzniet ako závist,kedže sláva žiadného z nich neprekročila hranice dvoch štátov a tie ich hviezdičky čo napríklad spievajú údajne lepšie ako Bryan Adams atd za pár mesiacov zhasnú,preto show nie show,mali by sa vyjadreniami držat viac pri zemi,neoné si do úst a nemali by u niekoho z tých mladežníkov vytvarat prehnané ilúzie,aspon by verejnopravná tv mala prezentovat aj iné osobnosti a iné hodnoty-volakedy to bolo v relácii Kreslo pre hosta,kde robili rozhovor s ludmi ktorý boli úspešný vo svojej profesii a neboli to zrovna umelci a rýchlokvasené celebrity-Rytmus nie je žiadný rebel,hrá sa na niečo čomu možno ani sám nerozumie,je predajnejší než zlatokopky o ktorých spieva-mimochodom uráža mimo iných aj dievčata z dediny,lebo nedá sa paušalizovat že odkial pochádzajú tzv zlatokopky-nech sa spýta Borisa Kolára.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
trisestri Pozri príspevok
...aspon by verejnopravná tv mala prezentovat aj iné osobnosti a iné hodnoty...
... aj tam ho dávajú ?
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Aké prasa , taký kvik ; aký človek , taký zvyk.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
katalóg Pozri príspevok
Aké prasa , taký kvik ; aký človek , taký zvyk.
Aj špinavé ruky dostávajú čisté peniaze.

Jedni slúžia sláve, druhí peniazom.

Za peniaze naučíš aj čerta modliť sa.

Keď máš vo vrecku peniaze, si múdry, si krásny a vieš aj spievať.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Budem teraz trochu rypat. Prosim, aby ste to nebrali v zlom. Rypanie totiz povazujem za zdrave a potrebne, pokial je odovodnene. Budem sa snazit, aby bolo.

trisestri Pozri príspevok
a ta jeho samochvála smrdí na hony,
Dost.

trisestri Pozri príspevok
takisto sa my nepáči od porotcov Superstar zhadzovanie niektorých svetovo znamých spevákov a hitov
Neviem, na co konkretne narazas. Nevsimol som si zhadzovanie nejakych spevakov, ak neratam to, ze sa o niektorych vyjadria, ze spievaju horsie, ako nejaky finalista. Na tom nevidim nic zle. Mozeme sa bavit o tom, ci maju pravdu, samozrejme.

Nejake hodnotenie vybratych piesni som zaregistroval, aj ked neviem, ci by som to nazval zhadzovanim. No v tomto pripade, ak je nejaka piesen brak, tak nevidim nic zle na tom, ak na to niekto v televizii upozorni. Samozrejme, mozeme sa bavit o tom, ci ma pravdu, o tom, ci na to pouzil vhodnu formu atd. Ale samotne upozornenie na to povazujem za spravne.

trisestri Pozri príspevok
pričom od nich to može vyzniet ako závist,kedže sláva žiadného z nich neprekročila hranice dvoch štátov
To o rozsahu ich slavy je v podstate pravda, ale rozhodne sa z toho neda vyvodit, ze by mali pocitovat zavist voci tym, ktorych slava je vacsia a ze by tato zavist mala byt pricinou ich kritiky. A aj keby ich kritika bola cira zavist, to takisto nevypoveda nic, ale absolutne nic, o pravdivosti ich kritiky. Utocis na cloveka namiesto utoku na jeho tvrdenia.

trisestri Pozri príspevok
a tie ich hviezdičky čo napríklad spievajú údajne lepšie ako Bryan Adams atd za pár mesiacov zhasnú,
Bryan Adams je urcite slavnejsi, pocuva ho viac ludi, spieva dlhsie atd. To ale neznamena, ze by niektory z finalistov nemohol lepsie spievat. Po prve, ludia si nemusia jeho nahravky kupovat kvoli jeho skvelym peveckym schopnostiam. Po druhe, ludia nie su ''obdareni'' schopnostou posudzovat spev ci hudbu (ci rozne ine veci) rovnomerne. Moze tu byt kludne spevak (napr. Madonna), ktory spieva podstatne slabsie, ale ktoreho pocuva vela milionov ludi, ktori to alebo nerobia kvoli jeho spevu - mozno dokonca maju tu hudbu iba ako kulisu (co ja volam zapocuvanim, nie pocuvanim) - alebo tomu velmi nerozumeju, alebo iba idu s davom a hlavne toho vela ineho nepoznaju. Potom tu moze byt spevak (napr. nasa krajanka Lucia Popp), ktory spieva vynikajuco, ale jeho publikum je velmi obmedzene. Avsak tito ludia jeho spev naozaj pozorne pocuvaju, pocuvaju ho kvoli spevu a lepsie tej problematike rozumeju. Ja by som skor stavil na nazor tej druhej skupiny, ak by som tu hudbu chcel naozaj pocuvat a nie iba vyplnat ticho pri zehleni, lebo mam strach z vlastnych myslienok a mohol by som ich inak pocut.

trisestri Pozri príspevok
by verejnopravná tv mala prezentovat aj iné osobnosti a iné hodnoty
Rozhodne suhlasim.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Petra Nová Pozri príspevok
Rytmus je 34 ročný chlap, žiadny rebelantský mladíček. Tým vekom je skôr zrelý byť seladónom slovenského showbiznisu. Je zrejme dobrý obchodník, ktorý správne odhadol v akom žánri sa uplatní a kde to bude sypať. Určite nie je naivným rebelom, skôr podvodníkom, ktorý hrá úlohu rebela. V piesni „Verejný nepriateľ“, ktorá bola v téme pripojená, sa pasuje do pozície obete zlých, zákerných, závistlivých, neprajných ľudí, čo stratili vieru v Boha. Zato on je „svedomím doby“ a sťa liečiteľ rozdáva "rany do srdca, keré im boli treba". Urážať, obviňovať, pranierovať – samozrejme tých druhých. V celej piesni počúvam len "VY, ONI, STE", a ani náhodou "JA, MY, SME". Príznačné! Vždy len tí druhí sú zákerní, falošní, neprajní, nie my! Rytmus je zrejme anjel. To jeho rebelantstvo je skôr na smiech, ak človek počúva o čom tie jeho piesne sú. Nečudujem sa štrnástkam, že je pre nich presvedčivý, pravdivý, nebojácny hrdina, ktorý za nich vykrikuje to, na čo si sami netrúfnu. No, už jeho rovesníkom by mohlo byť jasné, že väčšina jeho piesní je obchodný brak, ktorým balamúti mladých. Aj brak sa dobre predáva. Smutné a nebezpečné je, ak tento autor svoje výtvory úplne vážne označuje za svedomie doby a predhadzuje ich ako mravné posolstvo pre mladých Slovákov. Fest vulgarizmy a verejné zosmiešňovanie ľudí - to je zrejme plne v súlade s jeho chápaním morálky. Nuž, podarené hudobné posolstvo, ktoré si robí nárok tiež byť súčasťou slovenskej kultúry.
vec názoru: ...Väčšina z vás ste aj tak skazení a primitívni,
alkohol, drogy fet,
rasizmus, nenávisť, faloš, kam speje tento svet??? - súhlas
...Typická vlastnosť Slovákov je ohovárať druhých,
majú komplexy menej cennosti z úspechu druhých,
- súhlas ...Prečo ste takí zlomyseľní a tak zákerní???
Prečo keď sa niekomu darí tak ste neprajní??? - súhlas ...Gadže mi neprajú lebo mám lóve, - súhlas

sú nervózni keď sa má niekto lepšie ako oni, - súhlas ...ovce, ovce, treba strihať,
šikovným patrí svet a ringle možu iba snívať, -
vrelý súhlas
.
zhoda: Rytmus nie je rebel.
poznámka: závistlivcov, zákerákov, pokrytcov, neprajníkov a falošníkov je na mieste urážať, obviňovať a pranierovať aj keď to robí Rytmus a po svojom. Vykrikuje to, čo si nahlas netrúfnu nielen štrnástky. Bolo by naozaj zaujímavé, keby speváci vo svojich piesňach pranierovali sami seba.
Naposledy upravil gilda : 18.04.11 at 17:35
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

gilda Pozri príspevok
vec názoru: ...Väčšina z vás ste aj tak skazení a primitívni,
alkohol, drogy fet,
rasizmus, nenávisť, faloš, kam speje tento svet??? - súhlas
...Typická vlastnosť Slovákov je ohovárať druhých,
majú komplexy menej cennosti z úspechu druhých,
- súhlas ...Prečo ste takí zlomyseľní a tak zákerní???
Prečo keď sa niekomu darí tak ste neprajní??? - súhlas ...Gadže mi neprajú lebo mám lóve, - súhlas

sú nervózni keď sa má niekto lepšie ako oni, - súhlas ...ovce, ovce, treba strihať,
šikovným patrí svet a ringle možu iba snívať, -
vrelý súhlas
.
zhoda: Rytmus nie je rebel.
poznámka: závistlivcov, zákerákov, pokrytcov, neprajníkov a falošníkov je na mieste urážať, obviňovať a pranierovať aj keď to robí Rytmus a po svojom. Vykrikuje to, čo si nahlas netrúfnu nielen štrnástky. Bolo by naozaj zaujímavé, keby speváci vo svojich piesňach pranierovali sami seba.
Som za, aby každý počúval to, čo ho oslovuje. Teda OK. Ja počúvam veci, ktoré tisícom ľudí tiež nič nehovoria. Nevnucujem ich, ale ani sa netvárim, že nie sú mi srdcu blízke. Lenže nikdy nebudem obhajovať sprostotu len preto, že sa v nej objaví aj kus pravdy. Brutálna a samoúčelná vulgárnosť nie je nič pre mňa. Dávam prednosť textom, ktoré sú pravdivé, hovoria o niečom, ale kultúrne.

Rytmus je podľa mňa showbiznis, nie hudba, nie muzika, nie kultúra.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

gilda Pozri príspevok
vec názoru: ...Väčšina z vás ste aj tak skazení a primitívni,
alkohol, drogy fet,
rasizmus, nenávisť, faloš, kam speje tento svet??? - súhlas
...Typická vlastnosť Slovákov je ohovárať druhých,
majú komplexy menej cennosti z úspechu druhých,
- súhlas ...Prečo ste takí zlomyseľní a tak zákerní???
Prečo keď sa niekomu darí tak ste neprajní??? - súhlas ...Gadže mi neprajú lebo mám lóve, - súhlas

sú nervózni keď sa má niekto lepšie ako oni, - súhlas ...ovce, ovce, treba strihať,
šikovným patrí svet a ringle možu iba snívať, -
vrelý súhlas
.
zhoda: Rytmus nie je rebel.
poznámka: závistlivcov, zákerákov, pokrytcov, neprajníkov a falošníkov je na mieste urážať, obviňovať a pranierovať aj keď to robí Rytmus a po svojom. Vykrikuje to, čo si nahlas netrúfnu nielen štrnástky. Bolo by naozaj zaujímavé, keby speváci vo svojich piesňach pranierovali sami seba.
Keby by bol taký rasizmus,tak ani Rytmus nepredavá tolko CD,takisto nie je v porote Superstar,rozných reklamách atd,ani Diabolské husle nie sú tak prezentovaný na spoločenských podujatiach,takisto Viera Berkyová by nebola Superstar atd-keby boli taký romovia,tak len pár zaslepených ludí ma s tým problém, takže tu ide o negatívne skúsenosti v spolužití s týmto etnikom,resp jeho velkou častou.
Javy ktoré Rytmus kritizuje viac vztahuje k svojej osobe,pričom neprajnost,zavist, zákernost sa týka mnohých ludí a nemá etnické ohraničenie.
Nedáva ani vzor ani posolstvo,tak ako niektorý černošský hip-hoperi,je len egoistický obchodník a predajný tovar,žiadný rebel ani vzor ani posolstvo. Urazený egoista s hraným rebelanstvom a vulgarizmami ako tovarom-ani vierohodne neposobí,raper v ružovej mikine a v porote sútaže ktorú svojho času ostro kritizoval.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

[QUOTE=Petra Nová;1722677]Som za, aby každý počúval to, čo ho oslovuje. Teda OK. Ja počúvam veci, ktoré tisícom ľudí tiež nič nehovoria. Nevnucujem ich, ale ani sa netvárim, že nie sú mi srdcu blízke. Lenže nikdy nebudem obhajovať sprostotu len preto, že sa v nej objaví aj kus pravdy. Brutálna a samoúčelná vulgárnosť nie je nič pre mňa. Dávam prednosť textom, ktoré sú pravdivé, hovoria o niečom, ale kultúrne.

Rytmus je podľa mňa showbiznis, nie hudba, nie muzika, nie kultúra.[/QUOTE

Keď už obhajovať, potom ten kus pravdy - tá je vyššie ako "výrazové prostriedky". Samoúčelná vulgárnosť je diskutované "Čo ti jebe". Pravdivé texty hovoriace kultúrne o niečom sú žiaľ "málo počuteľné" a aj počúvané. Máme aj texty hovoriace vysoko kultúrne o ničom. Tiež sa považujú za umenie. Čo s tým? ...... Pravda bolí.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Troška to tu odlahčím a aj keď niesú Vianoce ale posielam jednu vec od tých "nekultúrných", ktorá je podľa mňa kultúrna a fajnová vecička...


0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

gilda Pozri príspevok
Keď už obhajovať, potom ten kus pravdy - tá je vyššie ako "výrazové prostriedky". Samoúčelná vulgárnosť je diskutované "Čo ti jebe". Pravdivé texty hovoriace kultúrne o niečom sú žiaľ "málo počuteľné" a aj počúvané. Máme aj texty hovoriace vysoko kultúrne o ničom. Tiež sa považujú za umenie. Čo s tým? ...... Pravda bolí.
Viem, čo s tým! Čia pravda bolí? Patrikova, Tvoja alebo moja? A koho vlastne bolí? Mám vžité, že bolí telo, duša a myslenie. Keď vravíš, že aj pravda bolí, verím Ti, len dodávam, že každý máme svoju pravdu a tú „našu pravdu“ rôzni ľudia chápu rôzne.
Nemám nič proti tomu, aby si obhajovala svoju pravdu, Patrikovu pravdu. Ja zas mám právo na to, aby som za seba povedala, že má tá pravda nebolí. Nie preto, že som hluchá a slepá, alebo preto, že sa bojím bolesti z rozmýšľania. Verím svojej pravde.

Dohovorila som.
Naposledy upravil Petra Nová : 18.04.11 at 21:00
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Slayer666 Pozri príspevok
Budem teraz trochu rypat. Prosim, aby ste to nebrali v zlom. Rypanie totiz povazujem za zdrave a potrebne, pokial je odovodnene. Budem sa snazit, aby bolo.



Dost.



Neviem, na co konkretne narazas. Nevsimol som si zhadzovanie nejakych spevakov, ak neratam to, ze sa o niektorych vyjadria, ze spievaju horsie, ako nejaky finalista. Na tom nevidim nic zle. Mozeme sa bavit o tom, ci maju pravdu, samozrejme.

Nejake hodnotenie vybratych piesni som zaregistroval, aj ked neviem, ci by som to nazval zhadzovanim. No v tomto pripade, ak je nejaka piesen brak, tak nevidim nic zle na tom, ak na to niekto v televizii upozorni. Samozrejme, mozeme sa bavit o tom, ci ma pravdu, o tom, ci na to pouzil vhodnu formu atd. Ale samotne upozornenie na to povazujem za spravne.



To o rozsahu ich slavy je v podstate pravda, ale rozhodne sa z toho neda vyvodit, ze by mali pocitovat zavist voci tym, ktorych slava je vacsia a ze by tato zavist mala byt pricinou ich kritiky. A aj keby ich kritika bola cira zavist, to takisto nevypoveda nic, ale absolutne nic, o pravdivosti ich kritiky. Utocis na cloveka namiesto utoku na jeho tvrdenia.



Bryan Adams je urcite slavnejsi, pocuva ho viac ludi, spieva dlhsie atd. To ale neznamena, ze by niektory z finalistov nemohol lepsie spievat. Po prve, ludia si nemusia jeho nahravky kupovat kvoli jeho skvelym peveckym schopnostiam. Po druhe, ludia nie su ''obdareni'' schopnostou posudzovat spev ci hudbu (ci rozne ine veci) rovnomerne. Moze tu byt kludne spevak (napr. Madonna), ktory spieva podstatne slabsie, ale ktoreho pocuva vela milionov ludi, ktori to alebo nerobia kvoli jeho spevu - mozno dokonca maju tu hudbu iba ako kulisu (co ja volam zapocuvanim, nie pocuvanim) - alebo tomu velmi nerozumeju, alebo iba idu s davom a hlavne toho vela ineho nepoznaju. Potom tu moze byt spevak (napr. nasa krajanka Lucia Popp), ktory spieva vynikajuco, ale jeho publikum je velmi obmedzene. Avsak tito ludia jeho spev naozaj pozorne pocuvaju, pocuvaju ho kvoli spevu a lepsie tej problematike rozumeju. Ja by som skor stavil na nazor tej druhej skupiny, ak by som tu hudbu chcel naozaj pocuvat a nie iba vyplnat ticho pri zehleni, lebo mam strach z vlastnych myslienok a mohol by som ich inak pocut.



Rozhodne suhlasim.
Určovanie braku je dost subjektívne v oblasti populárnej hudby,tam je to skor o vlastnom vkuse,nejaké umelecké kriteria sú vedlajšie.Mali dost silné reči na margo iných pop idolov,treba pozorne počúvat,každý ma právo na svoj názor to je samozrejme,ale dá sa to aj kultivovanejšie a taká Superstar asi nebude ta pravá pre nejaké okiadzane komerčne úspešných produktov,nakolko samotný princíp tejto sútaže je komerčný a niektorým hviezdičkám to može uškodit,lebo perspektívy ich kariery zdaleka nesiahajú k métam chvály poroty-však aj Tom Jones sa mohol schovat oproti Chodúrovi,teraz sa o tom ktorý mal schovat Toma Jonesa do vrecka vyjadria,že oproti Ševčíkovi by nemál šancu a takých vyjadrení je x,len pokial tie aj hoci nejaké putové odrhavačky sa predavajú,ich vychvalené hviezdičky rýchle hasnú jedná za druhou.
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
arizona Pozri príspevok
Moj syn tiez pocuva Rytmusa, Druhu stranu, Kontrafakt a podobne formacie.
Kvoli tym vulgarizmom to donedavna pocuval viac menej potajomky.
Raz mi umyval auto a zabudol CD v prehravaci.
Sadla som do auta, vybrala som sa na dlhu cestu,par km od domu pustim prehravac...no, rychlo som zistila, ze moje oblubene Kelly Familly to veru nie je!!!
Bola som trochu zvedava, tak som si to vypocula... a potom znovu a znovu...

Je pravda, ze vulgarizmami sa to len tak hemzi,ale zistila som, ze v slovach ich pesniciek je tolko pravdy, az som bola prekvapena.
To, na co frfle nasa generacia iba doma, ci pri krmovom stole, tato mladez "svojskym sposobom" vyspieva do sveta.
Skuste si niekedy vypocut hip-hopove skladby,( citlivejsie povahy-preglgnite,alebo sa snazte prepocut tie vulgarizmy) a zamyslite sa nad textami...mozno pochopite, preco to nase deti pocuvaju ...
Nič v zlom, ale myslím, že mládež môže vyspievať svoje problémy aj bez hrubých vulgarizmov.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

gypsynka Pozri príspevok
Nič v zlom, ale myslím, že mládež môže vyspievať svoje problémy aj bez hrubých vulgarizmov.
Nic v zlom, ale ja som nikde nenapisala,, ze tie vulgarizmy schvalujem,alebo ze sa mi pacia.
A za to, ze to dnesna mlades pocuva, tak za to ja zial,nemozem...

Ani v nasej rodine sa nehresi a nepouzivaju vulgarizmy a vieme sa dohodnut aj bez nich
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať