Zavrieť

Porady

Tesco zvysilo ceny

Aj vam sa zda, ze tesco - konkretne zlate piesky BA zvysilo nejak brutalne ceny hore na niektorych vyrobkoch. Tiez ste to postrehli. To uz je neunosne co stvaraju
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja mám síce Lidl skoro pod nosom, ale nakupovať doň idem tak 3x za rok. Dôvod? Ak tam vojdem, tak sa cítim ako v nejakom neusporiadanom sklade - tovar poprehadzovaný, neoznačený, bez cenoviek (ak nejaké sú, tak často patria pre iný druh tovaru), ak sú tam výrobky v nejakých krabiciach, tak tie sú nahádzané ledabolo v tých veľkých košoch. Ak potrebujem poradiť, mám smolu, nik tam nie je, aby poradil. A prechádzať sa s "kamiónom" (nákupným vozíkom) - horor, pretože uličky sú tak usporiedané, že tam len tak-tak vedľa prejdu 2 "kamióny" a ešte do toho posadia paletu (nevyloženú a zabalenú), takže je tam dopravno-zákaznícka zápcha. To už sa radšej prejdem do tohto drahšieho Tesca.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
aj moja

do tesca, tiež už nechodím, každý druhý týždeň vybehnem do Rakúska do Lidlu a ostatné minimum nakúpim tu Lidli.
už potom len do Billy na čučoriedky, ale za tie tiež už nevedia čo pýtať za 125g 3.-e, predtým za 2.-e
Aké ???
Čerstvé , mrazené , zavárané ...???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje milované samozrejme čerstvé
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm , číre bláznovsto ...

Za 2 € mám jeden liter ...pravdou je síce ale aj to , že v sezóne ...no zavarím si vždy zo tých 80 - 100 fľaštičiek - 3 dcl...
Potom celú zimu tlačím do hlavy ...
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
V Bratislave je viac možnosti,sem tam aj na trhu sa dá niečo kúpiť,aj v niektorých súkromných obchodoch,aj Rakúsko a Maďarsko je blízko-inde je to slabšie,škoda že v tradičných poĺnohospodarských regionoch nie je na trhu dostať pravé gazdovské produkty ako napr.zeleninu bez chémie,hydinu z dvora,atď...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Dnes, 07:54 PM
...hm , číre bláznovsto ...

Za 2 € mám jeden liter ...pravdou je síce ale aj to , že v sezóne ...no zavarím si vždy zo tých 80 - 100 fľaštičiek - 3 dcl...
Potom celú zimu tlačím do hlavy ...


ja viem, ale čo tu v BA narobím
ja zase zavárané nemusím nechutia mi, ale to je už môj problém.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vcielkaisr Pozri príspevok
V Bratislave je viac možnosti,sem tam aj na trhu sa dá niečo kúpiť,aj v niektorých súkromných obchodoch,aj Rakúsko a Maďarsko je blízko-inde je to slabšie,škoda že v tradičných poĺnohospodarských regionoch nie je na trhu dostať pravé gazdovské produkty ako napr.zeleninu bez chémie,hydinu z dvora,atď...
Máš pravdu, že je to škoda, ale napadlo tu niekedy niekoho, prečo tu nemáme akési, nazvem to spontánne trhy?
Nemáme tu totiž žiadne neorganizované trhy, ktoré by reagovali priamo na ponuku a dopyt. Kde by si zúčastnení sami určovali, čo je kvalita a o čo majú záujem.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Hypermarkety su zloba.. a je to certovsky vynalez.. Ale ludia to miluju.. tak co ? nic..

radsej mat 1 masiara, 1 bagetu, 1 drogeriu, 1 potraviny a tak dalej ako 1 hypermarket, kde zaparkovat = ziskat skrkanec a ti co by argumentovali ze hypermarket = uspora casu, tak schvalne stopujte kolko vam zaberie cakat pri pokladni pre 1 chleba.
(cize maly nakup trva defacto tak isto ako velky nakup, casovo)

a konkurencne ani nehovorim, kvalitovo - tam by som dostal ban, ak by som sa vyjadril.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

SamuelSK Pozri príspevok
Hypermarkety su zloba.. a je to certovsky vynalez.. Ale ludia to miluju.. tak co ? nic..

radsej mat 1 masiara, 1 bagetu, 1 drogeriu, 1 potraviny a tak dalej ako 1 hypermarket, kde zaparkovat = ziskat skrkanec a ti co by argumentovali ze hypermarket = uspora casu, tak schvalne stopujte kolko vam zaberie cakat pri pokladni pre 1 chleba.
(cize maly nakup trva defacto tak isto ako velky nakup, casovo)

a konkurencne ani nehovorim, kvalitovo - tam by som dostal ban, ak by som sa vyjadril.
tak som tento týždeň nakupovala v malom mäsiarstve. Doma manžel pozrel na lístok a spýtal sa ma, či viem, že som svojim nákupom podporila miestnu mafiu - vlastníka obchodu.

A tak rozmýšľam, čo je lepšie....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať