Zavrieť

Porady

Najoblubenejsia znacka kavy?

Ahojte,chcem sa Vas spytat aka je pre Vas najkvalitnejsia a najchutnejsia znacka kavy v kaviarni?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Už som tu niekde dávnejšie písala, že de Longi na kávu mám odložený v kúte. Mňa drží stále to moje koťogó, je z neho silná káva.( Popradská, Illy či Lavazza)
Variče - koťogo mám zo 4 - 5 ...aj doma , aj na chalupe...
Posledný som si kúpil v Ikei - nerezový ...ešte sa furt poriadne nezahrial , nechytil tú správnu arómu ...

Zásadne neumývam žiaden nejakým saponátom , len vypláchnem ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
Variče - koťogo mám zo 4 - 5 ...aj doma , aj na chalupe...
Posledný som si kúpil v Ikei - nerezový ...ešte sa furt poriadne nezahrial , nechytil tú správnu arómu ...

Zásadne neumývam žiaden nejakým saponátom , len vypláchnem ...
Nerezový ani nezahrievaj, ja som ho vyradila z prevádzky, nedáva tú správnu chuť. Staré dobré sú tie najlepšie. Súhlasím, neumývam len oplachujem, takže tá usadenina tam zostáva a to dáva tomu šmrnc.
0 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Ľudkovia, neviete mi poradiť nejakú náhradu za mlieko do kávy? Práve mi zistili alergiu na mliečnu bielkovinu a mne káva bez mlieka akosi nechutí...
A tak rada by som si ju dala.
(skúšala som sušené sójové, ale bléééééé)
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

cacka Pozri príspevok
Ľudkovia, neviete mi poradiť nejakú náhradu za mlieko do kávy? Práve mi zistili alergiu na mliečnu bielkovinu a mne káva bez mlieka akosi nechutí...
A tak rada by som si ju dala.
(skúšala som sušené sójové, ale bléééééé)
no napadlo ma sušené sójové mlieko, ale existuje aj mlieko bezlaktózové len je značne drahé..
0 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Bezlaktózové som už skúšala, keď som čakala na výsledky. Ale ja mám alergiu na mliečnu bielkovinu a nie na laktózu.
Jooooj...tak mi tá káva s tým mliečkom chýba....ale tie kŕče zase nie o))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jess Pozri príspevok
Ja som pila v Chorvátsku túto a lepšiu som ešte nepila. Bohužiaľ, na Slovensku sa zohnať nedá
v HR ja len túto to je TOP....a kúpiš aj tu cca. 28e za kg
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
v HR ja len túto to je TOP....a kúpiš aj tu cca. 28e za kg
šak zober vácej a vypýtaj si naspäť porez dv
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
šak zober vácej a vypýtaj si naspäť porez dv
to by som musela veľa vela.......mám kilo na mesiac......ale v HR je lacnejšia...
chorváti sú kávičkári a pijú hlavne ristretto ...a toto je ich káva, ale to tebe určite nemusím...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Tá, čo som pripla, je zrnková. Chodili sme na ňu do jednej dedinskej kaviarne. Mala takú fantastickú čokoládovú príchuť . Majiteľ nám ukázal, že je to práve tá na obrázku. Ja potrebujem do stroja - zrnkovú.

a 28 Eur/kg ...veď je to normálna cena dobrej kávy ... poznám aj oveľa drahšie
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Najlepšia- pražená na arabskom trhu, šóra ako za soc. pred mesiarňou, vraj pridávajú pri pražení kávy aj štipku hašišu, ale chuť tejto kávy je vynikajúca, inak popradský turek.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap Pozri príspevok
Najlepšia- pražená na arabskom trhu, šóra ako za soc. pred mesiarňou, vraj pridávajú pri pražení kávy aj štipku hašišu, ale chuť tejto kávy je vynikajúca, inak popradský turek.
Poniektoré kávy majú inú chuť ...
Niekedy mi pripadá tá chuť , ako keby len pražiareň pozametali a nadrbali do balenia .....s tým pridaním toho prachu a bordelu z podlahy ...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

... a túto niekto poznate? Café Majada Delicate...neviem čo to je za kávu..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Halli Pozri príspevok
... a túto niekto poznate? Café Majada Delicate...neviem čo to je za kávu..
Popis vyzerá dobre ja by som ju koštla...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Lui...tak ja to risknem a prídeš na kafe mám dobrý stroj , len káva sa tam prepadá ako nemci do krytu

..je teraz v akcii :http://www.mall.sk/zrnkova-kava/cafe-majada/ len 6 kíl je dosť naraz
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Halli Pozri príspevok
Lui...tak ja to risknem a prídeš na kafe mám dobrý stroj , len káva sa tam prepadá ako nemci do krytu

..je teraz v akcii :http://www.mall.sk/zrnkova-kava/cafe-majada/ len 6 kíl je dosť naraz
Hmmm...6kg je dost....to fakt....ked nahodou nebude chutit.....ja tak kg na kostovku a potom ak chutila tak sa k nej vratim.....mne teraz kg vydrzi cca.mesiac....keby bol chlap doma,tak 2 tyzdne
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ludia coze je to to kotogo????
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

osky Pozri príspevok
ludia coze je to to kotogo????
Daj do gugla ...obrazky, som cez mobil....tak ti to neviem....ale poznaš to....na mokka kavu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



osky

4 Hours Ago #35926nasla som,hned som si aj myslela na to-z toho je ozaj dobra kavicka,ale hlinik nemusim









určite nie všetky sú hliníkové a pozri aké peknučné.....
http://www.cafepoint.sk/kavovary-1
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

hm,ja som vo Viedni objavila uz aj sklenny a keramicky,su super-aj super drahe...no ale ja si filtrujem,ked uz,cez keramicky filter,klasicky-je to ritual :-)
0 0
AlbertM AlbertM

AlbertM je offline (nepripojený) AlbertM

Preferujem túto značku http://www.e-kava.sk/ je veľmi dobrá špeciálne Colombia Supremo 100% Arabica
a zaručene čerstvo upražená.
PS: zaručene, ja ju totižto pražím
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať