Zavrieť

Porady

strieška na balkon

Ahojte,


viete mi niekto poradit v 2 veciach ohladom striesky na balkon proti dazdu?

Tou prvou je, co potrebujem nahlasit (mestsky podnik?) ze budem montovat nejaku striesku? V mieste bydliska vidim kopu striesok na balkonoch, ale chcem byt na 100% isty, ze nebude na mna niekto zo susedov vyhukovat ci mam na to povolenie.
Druha otazka, mam vyrobenu konstrukciu z "jokloviny", ale co dat na nu?
Potrebujem rozmery 2,61 m x 0,65 m
Lexan? (vyraba sa v rozmeroch 6 m x 1,5 m) a predaj je v celych blokoch
a je dost drahy
Plech? ten bude pri dazdi a vetre asi dost buchat
Onduline?

Diky moc za rady.
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Nemal by sa k tomu vyjadrovať len zástupca ale zhromaždenie. A keď sa na také niečo architekt mesta dal, tak by malo byť jeho vecou, ako to dá do poriadku.
Ale myšlienka je to dobrá
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

verkaz Pozri príspevok
Nemal by sa k tomu vyjadrovať len zástupca ale zhromaždenie. A keď sa na také niečo architekt mesta dal, tak by malo byť jeho vecou, ako to dá do poriadku.
Ale myšlienka je to dobrá
Jasne že dobrá....len už dosť neskoro..a neviem kedy to dôjde aj do iných miest, lebo už ťažko zachraňovať tie znetvorené paneláky
Jáááj a to chcem vidieť tie hádky na zhromaždeniach a schôdzach..."ty to máš a ja si to nemôžem dať", sused suseda znenavidí...
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

Matias.S Pozri príspevok
Na záver ... trochu súkromia si písal ... a teraz ako veľmi sa bude musieť nahnúť, keď tam máš tú striešku ?! .... veď ešte ťa zažaluje, že nemôže odpočúvať tvoje rozhovori na balkóne a nedajbože ak by vypadla, tak ťa zažaluje za ujmu na zdraví ...

to je dobreeeeeee
ale to bude tak silna konstrukcia (vypocital mi to majster co mi robil konstrukciu) ze unesie 240 kg) ....takze pohoda, suseda ma tak do cca 80 kg
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

Halli Pozri príspevok
Jasne že dobrá....len už dosť neskoro..a neviem kedy to dôjde aj do iných miest, lebo už ťažko zachraňovať tie znetvorené paneláky
Jáááj a to chcem vidieť tie hádky na zhromaždeniach a schôdzach..."ty to máš a ja si to nemôžem dať", sused suseda znenavidí...

s tym suhlasim, ale keby sa dalo, tak nech je to rovnake (striesky, zasklenia...) a nech sa to plati z fondu oprav alebo podobne.
Ale co s tymi co si napriklad zamurovali balkony a osadili tam malinke okenko alebo s takymi co si dali hnede trojkridlove okna, ked na celom panelaku su biele dvojkridlove
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

To nemyslíš vážne aj takí sa našli ? Našťastie u nás nie.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

asi si urobili z balkóna ďalšiu špajzu
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

no asi vyhotovim par foto a zavesim ich sem
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Rado66633 Pozri príspevok
no asi vyhotovim par foto a zavesim ich sem
Mali by sme urobiť novú tému : Hviezdna pechota
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

Halli Pozri príspevok
Mali by sme urobiť novú tému : Hviezdna pechota

super napad, tak vytvor novu temu, a ja tam cez week prispejem fotkami
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať