Zavrieť

Porady

Katastrálne mapy

človek
Neviem to spustiť. Všetko som nainštaloval, aj ten doplnok "autodesk mapguide", no stránka ma stále vyzýva na doinštalovanie. Vie niekto čo s tým? IE popupy danej stránky som povolil. Neviem či tam má byť, ale v doplnkoch IE som mapguide nenašiel, aby som ho povolil. No nainštalované to je. IE9x32-x64
Usporiadat
trevize trevize

trevize je offline (nepripojený) trevize

kergulaan
Na druhu cast tvojej odpovede, ohladne fungovania KPM na novom prehliadaci Spartan.
Bude to takto, vyhlasi sa vyberove konanie, najlepsie utajene, vyhra ho neznama firma kamarata kamarata nasho najvyssieho. Ta zacne tvrdo pracovat a do 2-3 rokov predstavi skusbnu verziu niecoho co nebude fungovat. Zoberie za to peniaze a pocka sa do dalsich volieb, ci to nahodov nevyhra niekto iny. Ak nie tak sa predlzi termina a nieco a zbucha a vsetci budeme opat nadavat, atd atd - az kym nepomreli
Pekny vikend.

PS. Ja mam anginu krizenu s chripkou, teploty a nemozem poriadne ani prehltat, preto sedim pri PC. Inac by som ol von a nepisal aketo pesimisticke prispevky.
Bud mi odpustene. :>D
Dole na stranke katasterportalu je meno vyhercu. Keby chceli aby bol web dobry, uz davno by to bolo. Takze myslim, ze su tam zabetonovani.
0 0
janiale janiale

janiale je offline (nepripojený) janiale

Ahojte,

odporucam moderne riesenie vynovenej povodnej verzie prezerania katastrálnych map pre vsetky prehliadace a win verzie -

http://mapka.gku.sk/mapovyportal
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať