Zavrieť

Porady

Ako postavit dom v sukromnom lese

ydar ydar

ydar je offline (nepripojený) ydar

Dobry den, potrebujem poradit ako mozem postavit dom alebo chatu v lese , ktory mam v sukromnom vlastnictve, v pripade ak je v rozpore s uzemnym planom obce. Je to vobec mozne? Dakujem za odpovede
Usporiadat
sebera sebera

sebera je offline (nepripojený) sebera

Pracujem v oblasti obchodu a služieb ako živnostník. ...viac
Myslím že by ma to vyšlo draho. Postavil som oplotenie v zmysle stavebného povolenia a hneď som mal sťažnosti na obecnom úrade. Ešteže nenašli žiadne pochybenia.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

a keby sa tam dala nejaka unimobunka alebo nieco na ten styl, v tom by si zil, ludia by si casom zvykli, potom by si spravil rozsirenie sem, rozsirenie tam kurna ciganov nechavaju aj na cudzich pozemkoch a ludi postivo platicich vsetko co tento zdersky stat chce budu buzerovat.
Naposledy upravil alltracboy : 23.01.12 at 21:12
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

vratnik Pozri príspevok
V prvom rade zacnite vybavovat na zivotnom prostredi, tam su tie najvacsie zveri.
U nas je jedna chalupa tesne pod vrcholom na kopci. Taka zarastena smrecina a opustena chata, klesli s cenou na 50% na 1 milion SKK ale aj tak ju nikto nechce. Osobne by som sa tam bal, uplne mimo ludi, rozryta uzka lesna cesticka, vsade okolo tmave smreciny, na chodniku tam raz bola taka velka kopa od medveda.
Nebola to pôvodne horáreň?
Tu sa niekto nebojí http://lepsiebyvanie.centrum.sk/gall...t=793370&pic=8, objekt citlivo riešený do prostredia, nie je to klasický kubus, ani takáto stavba by neprešla povolením?
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

ydar Pozri príspevok
Dobry den, potrebujem poradit ako mozem postavit dom alebo chatu v lese , ktory mam v sukromnom vlastnictve, v pripade ak je v rozpore s uzemnym planom obce. Je to vobec mozne? Dakujem za odpovede
Ako si pokročil?
0 0
ferdik ferdik

ferdik je offline (nepripojený) ferdik

Treba sa ísť popýtať na Poórove grófske sídlo na Cérovom vrchu v Malých Karpatoch Pokiaľ viem tak aj na Bukovej za priehradou stojí pár "hospodárskych stavieb", kde si môže "dobytok" užívať wellness Predstavu si každý môže spraviť aj na googlemaps. Oficiálne hospodárske stavby, neoficiálne luxus takže určite to ide
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať