Zavrieť

Porady

Čo všetko je treba pri organizovaní stretnutia?

Dobrý deň!
Potrebovala by som poradiť, čo všetko treba pri realizácii stretnutia fanúšikov? ide o stretnutie fanúšikov konkrétnej knihy, len neviem, či na také stretnutie tiež treba nejaké povolenie alebo niečo také. nejde o veľké stretnutie max 20 ľudí. stretnutie organizujem prostredníctvom fan stránky na sociálnej sieti. je na to treba povolenie?
za rady vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    swovie Pozri príspevok
    no ide o knihu, ktorej autorka asi ani netuší, že krajina ako Slovensko existuje...kniha sa spája aj s filmom, ktorý ide onedlho do kín, tak by to bolo super, pokecať si o knihe a ísť potom do kina na film
    Tak to v pohode spravte, netuším, že by existoval zákon, že potrebujete od nej povolenie. Veď máte úprimný záujem podebatovať o knihe, ktorá sa Vám páči. Dokonca to chcete spojiť s filmom. Pokiaľ nemám pravdu, nech ma poraďáci opravia, až ovládajú tématiku "stretnutie pri dobrej knihe - povolenie od autora?". Logicky mi ale nič neprekáža.

    swovie je offline (nepripojený) swovie

    swovie
    no ide o knihu, ktorej autorka asi ani netuší, že krajina ako Slovensko existuje...kniha sa spája aj s filmom, ktorý ide onedlho do kín, tak by to bolo super, pokecať si o knihe a ísť potom do kina na film

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    na takuto formu stretntuia sa ziadne povolenie nevztahuje :-)

    predpokladam ze si mal na mysli nieco ako verejne zhromazdenie, ale to nie je tento pripad

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Povolenie? Hádam skôr je treba prizvať autora / ku /, to by bolo
    úplne špikové.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    swovie Pozri príspevok
    Dobrý deň!
    Potrebovala by som poradiť, čo všetko treba pri realizácii stretnutia fanúšikov? ide o stretnutie fanúšikov konkrétnej knihy, len neviem, či na také stretnutie tiež treba nejaké povolenie alebo niečo také. nejde o veľké stretnutie max 20 ľudí. stretnutie organizujem prostredníctvom fan stránky na sociálnej sieti. je na to treba povolenie?
    za rady vopred ďakujem
    A co sme v Severnej Koreji?

    charonme je offline (nepripojený) charonme

    charonme
    nie je nahodou autorka uz takmer 30 rokov mrtva?

    Ak sa ma stretnutie konat v sukromnych priestoroch tak myslim ze staci povolenie majitela. Ak na "verejnych", asi to len staci "ohlasit". Ale ak sa tam ma hrat alebo pustat hudba, tak moze byt trosku problem so sozou, v tomto sme naozaj ako v severnej korei.

    swovie je offline (nepripojený) swovie

    swovie
    no dostala som aj takú informáciu, že treba niektoré stretnutia oznámiť mestu a tak, len som nevedela aké...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    swovie Pozri príspevok
    no dostala som aj takú informáciu, že treba niektoré stretnutia oznámiť mestu a tak, len som nevedela aké...
    To plati oba pre opekacky, aby mohlo mesto zvysit hasicom pohotovost.

    Čo všetko je treba pri organizovaní stretnutia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.