Zavrieť

Porady

Scitanie ludu

uctovnicka na dochodku
Co ma clovek vpisat do kolonky NABOZENSKE VYZNANIE, ak nie je ateista, ale nehlasi sa k ziadnmu nabozenstvu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Sčítanie je povinné, ale za nezúčastnenie sa, nehrozia žiadne sankcie.
to je garantované, alebo sa potom na rebeloch vyšantia?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

lujza.j Pozri príspevok
ja tam kódy nedám
Ja ich pomením krížom krážom medzi rodinnými príslušníkmi a nech mudrujú, prečo mi nesedí pohlavie
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Paula Pozri príspevok
Má teta sčítačka nejaký dôkaz o tom, že si lajstrá prevzala? Odhadujem, že len dáku fajku si ona niekam vyrobila.
Pauluška, neviem či to teta vôbec stihla, lebo naša fena vo dvore tak zúrivo štekala, že teta ani naše priezvisko nevedela poriadne prečítať.

No dobre, porebelčila som si na Porade, v tejto téme sa cítim ako na lampárni, čo už s týmto banánovým štátom.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Paula Pozri príspevok
Má teta sčítačka nejaký dôkaz o tom, že si lajstrá prevzala? Odhadujem, že len dáku fajku si ona niekam vyrobila.
Si predstav že má. Tlačivo D, na ktorom sú zapísané všetky trvalo prihlásené osoby na danej adrese včetne dátumov narodenia. A prosím Vás, nerobte z toho kovbojku. Pýtajú sa tam pár blbostí, ktoré nestoja ani za reč. To čo tam napíšete, oni už dávno o Vás vedia. Robím totiž sčítaciu komisárku. A keď nechcete písať, vyplňte elektronicky. Každého sčítacieho komisára potešíte, bude mať menej roboty.
3 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Vyplniť elektronicky = písať
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dost dobre nechapem odpor voci scitaniu. Vieme velmi dobre, ze urady nemaju dobru evidenciu - vid volebne pozvanky pre ludi, ktori su uz roky mrtvi. Takto sa mozno dozvieme presnejsiu informaciu, kolko nas este zije.
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

wagner Pozri príspevok
Si predstav že má. Tlačivo D, na ktorom sú zapísané všetky trvalo prihlásené osoby na danej adrese včetne dátumov narodenia. A prosím Vás, nerobte z toho kovbojku. Pýtajú sa tam pár blbostí, ktoré nestoja ani za reč. To čo tam napíšete, oni už dávno o Vás vedia. Robím totiž sčítaciu komisárku. A keď nechcete písať, vyplňte elektronicky. Každého sčítacieho komisára potešíte, bude mať menej roboty.
Zdenka,
nevedia všetko a nerozumiem prečo by mali všetko vedieť...
Čo koho do toho, či svoje základné potreby vykonávam v treskúcej zime vo dvore v latríne, alebo doma v teplom WC...
Vôbec to nie je kovbojka, je to smutné, že naše súkromie nie je chránené a my ako barani urobímme všetko, čo od nás chcú !

Zaujímalo by ma, ako sčítací komisári budú zbierať vyplnené hárky?
To si akože cudzí človek môže o mne čítať, keď za ním zavriem dvere?
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

durisovad Pozri príspevok
Dost dobre nechapem odpor voci scitaniu. Vieme velmi dobre, ze urady nemaju dobru evidenciu - vid volebne pozvanky pre ludi, ktori su uz roky mrtvi. Takto sa mozno dozvieme presnejsiu informaciu, kolko nas este zije.
tak nech ju nedávajú dopĺňať brigádnikom/dôchodcom/, ktorí to majú asi na háku. nech to robia riadne zamestnanci, ktorí za prípadne nedostatky budú postihnutí
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

durisovad Pozri príspevok
Dost dobre nechapem odpor voci scitaniu. Vieme velmi dobre, ze urady nemaju dobru evidenciu - vid volebne pozvanky pre ludi, ktori su uz roky mrtvi. Takto sa mozno dozvieme presnejsiu informaciu, kolko nas este zije.
Žije alebo živorí...
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

durisovad Pozri príspevok
V dobe narodenia Krista kazdy sa musel dostavit do svojho rodneho mesta a to mali na prepravu k dispozicii len somarikov. Dnes nam to donesu domov priamo pod nos, tak im spravme radost a vyplnme to. Aspon sa nebudu moct vyhovarat, ked sa zisti, ze mame vela aut a preto potrebujeme viac ciest, ze pouzivame internet a preto potrebujeme kvalitnejsie a hlavne lacnejsie pripojenie atd.
To je síce pravda, len nechápem, prečo o 2011 rokov neskôr robia tých somárov z nás...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nedavno robili na Slovensku scitanie medvedov a myslim aj kamzikov. Cize musi to nejako ist aj bez vyplnania harkov.
Naposledy upravil misomiso : 17.05.11 at 08:17
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To hej, ale koľko z našich medveďov má už čipy ... Pomaly v každých správach referuje Tribula o ďalšom, ktorého uspali ... Kamzíky nie sú nenažrané ako medvede, nezliezajú k hotelom, majú svoj rozum - držia sa na najvyššie položených miestach v republike a tak ich všetci môžu - akurát sledovať ďalekohľadom... - veď kto by ich už naháňal po tých skalách?
Aká jednoduchá otázka na začiatku témy, a kam sme sa to až dostali - človek by neveril, aké myšlienkové asociácie také sčítanie ľudu dokáže vyvolať...
Naposledy upravil Oliwa : 16.05.11 at 22:28
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ľudia,aj čipy pod kožu si dáte voperovať?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Marleau, operácie sa báť nemusíš, to by bolo veľmi drahé , budú sa asi len nastreľovať... Ale až pri ďalšom sčítaní - ak sa ho budeš mať za čo dožiť...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mám otázky:
- prečo kompletné výsledky zo sčítania majú byť hotové až v roku 2014?!?!
To akože aby mal štatistický úrad 3 roky čo robiť?
- ak zákon hovorí len o povinnosti štátneho občana sčítať sa, znamená to, že občianky sa sčítať nemusia?
- ako sa budú samosčítavať bezdomovci?
Alebo sa štát bude naďalej tváriť, že neexistujú a v prípade nejakých ďalších majstrovstiev sveta ich upraceme do nejakého maxistanu?!
Naposledy upravil Oliwa : 16.05.11 at 22:59
2 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

u nás bola teta ščítačka včera, a predstavte si ,že moja dcéra narodená v r.1999 nebola v evidencii,dali jej náhradnú obálku bez toho neuveriteľne blbého čísla,dcéra bola z toho veľmi nešťastná,že neexistuje.Nie je to ojedinelý prípad,aj susedkin syn taktiež r.1999 neexistuje,taktiež syn ďalšej susedy r.2010.To som zistila len dve susedy okolo,ktovie koľko tých "mrtvych"duší ešte je,ale hlavne,že keď platím za odpad,tak presne vedia koľko nás je doma
0 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Ale Balunka, ona to číslo má vnútri v obálke, to z obálky potrebuje teta sčítačka na svoj papier a vnútri je ďalší :-)
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

martuli Pozri príspevok
Ale Balunka, ona to číslo má vnútri v obálke, to z obálky potrebuje teta sčítačka na svoj papier a vnútri je ďalší :-)
Ano,ale na každej obálke je aj meno a ročník narodenia a ona meno nemá,je tam napísané náhradná obálka
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...och joj... ako som sa tu na niektorých príspevkoch narehotala , až ma bolí bránica...
Inak, včera nás navštívila tiež pani "sčítacia komisárka" - lapala po dychu, keďže bývame na 4 bez výťahu ... Otvorím dvere a ona bez papierov, vraj ich nechala v mieste nášho trvalého pobytu...
No som strašne zvedavá, ako sa naša rodina sčíta - ja s deťmi TP inde, manžel TP inde a bývame v nájomnom byte všetci pekne "na hromádke" - vraj byt dá ako neobývaný - VÁŽNE NEVIEM, NAČO SA MÁME SČÍTAŤ, keď výsledky budú o 3 roky a všetky info budú tri roky staré .... Čo už, niekto si musí zarobiť... takže hurá do sčítania !
Ozaj, hárky som ešte nevidela je tam i kolonka, koľko máme doma špinavých či deravých ponožiek ???
Hm a nechcú náhodou vedieť i to, kedy máme ..x ??? Či patríme k priemeru, podpriemeru alebo nadpriemeru ? A just dopíšem, nech poriadne závidia
0 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Áno, je to náhradná obálka, pretože nebola zaevidovaná, resp. je možné, že originálnu obálku mala, ale v inom obvode a tak dostala náhradnú, je v tom trocha chaos, ale takto je to ok.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať