Zavrieť

Porady

Krém na tvár

Ahojte!

Chcela by som si kupit nejaky dobry krem na tvar (denny, popripade aj nocny). Na trhu je vsak tolke mnozstvo, znaciek a kazda tvrdi, ze ten zaruceny recept na krasnu plet ma ona... Rada by som kupila nieco v lekarni.
Urcite zalezi aj na tom, aky typ pleti mam, ale to chcem teraz nechat stranou.
Ake mate vy skusenosti? Co sa vam osvedcilo, s cim ste spokojni?
Usporiadat
krokodil28 krokodil28

krokodil28 je offline (nepripojený) krokodil28

hlavne na leto pozerat krem s OF)
1 0
bozska bozska

bozska je offline (nepripojený) bozska

DoraBruschi - ForzaCosmetici
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Vyskúšala som rôzne druhy krémov, ale ....................AB Mandlový mám permanentne po ruke a vlastne len tento krém používam.
Ešte som nemala možnosť natrafiť na taký,ktorý by mi ulahodil,tak ako môj obľúbený AB madlový .A to nie som náročná.

Takže aj moje skúsenosti sú dobré s AB madlovým krémom.
V minulom roku som vychválila AB mandlový krém. Nemôžem ho dostať kúpiť asi od decembra .Zrejme bude koniec výroby, alebo možno skončila fabrika .Prosím Vás poraďte nejaký krém podobný AB-čku.Potrebujem mastný krém , nie tie novodobé, čo sa do pokožky vsajú až mám z toho zlý pocit .Ďakujem.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zitka, posielam Ti ho potrubnou poštou. Kúpila som ho v Južných Čechách a hoci mám suchú pleť, neznááááášam psychicky jeho mastnotu . A ani sa mi nevstrebe koťuha.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som tiež používala AB na suchú pleť..a prešla som na mastnejší krém, teda s obsahom masla, momentálne mám bio-bambuckú fantáziu,ale musím upozorniť, že krém sa chvíľu drží na pokožke ako film,(pôsobí takým "ťažkým krémom, ale je to len chvíľu) to mi vyhovuje, lebo som často vonku a zima a vietor nie je moc dobrý spoločník na pleť, do ktorej krém hneď vsiakne...som veľmi spokojná...

http://www.vceliakozmetika.sk/prirod...-fantazia.html
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
Zitka, posielam Ti ho potrubnou poštou. Kúpila som ho v Južných Čechách a hoci mám suchú pleť, neznááááášam psychicky jeho mastnotu . A ani sa mi nevstrebe koťuha.
Posielaj potrubnou poštou Vidíš, niekomu nevyhovuje a niekomu zasa áno
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zita5 Pozri príspevok
V minulom roku som vychválila AB mandlový krém. Nemôžem ho dostať kúpiť asi od decembra .Zrejme bude koniec výroby, alebo možno skončila fabrika .Prosím Vás poraďte nejaký krém podobný AB-čku.Potrebujem mastný krém , nie tie novodobé, čo sa do pokožky vsajú až mám z toho zlý pocit .Ďakujem.
Zitka máš pravdu, fabrika skončila. Ja už roky používam od tejto firmy
http://www.vhc.sk/ tieto krémy: str.č 13, krém č.6, str.č.20 krémy č.2 a 5 . Kedysi som tiež používala mandľový krém, ale už skoro 15 rokov som verná tejto značke. Pozri si tú stránku a uvidíš. Ja doporučujem, ale Ty sa rozhoduješ.
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdenka veru skončili, teraz som pozerala na nete. No čo ja budem robiť, však to bola ako drogaPozriem si tie Vaše krémiky sedemnástky moje )
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zitka, a takáto krásna nechceš byť? Tajomstvo krásy 80 - ročnej modelky Ak áno, pozri, čo máš používať.
4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Evi, tá je úžasná, hneď zajtra idem vytopiť slaninu a budem sa natierať o dušu spasenú Všeličo by ma napadlo, že bude propagovať nejaké špeciálne krémy, ale bravčová masť, by ma ani vo sne nenapadla
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Marína Pozri príspevok
Zitka, a takáto krásna nechceš byť? Tajomstvo krásy 80 - ročnej modelky Ak áno, pozri, čo máš používať.
Aj ja používam bravčovú masť, keď sa mi minie krém a nemám kúpený druhý. Nič nové pod slnkom, to isté povedala kedysi dávno jedna herečka v BA že nič iné nepoužíva.
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Juj, dievcence, ani nehovorte!!!
Tiez pouzivam tento krem, som uz na konci teglika, planovala som kupit dalsi...Asi obehnem drogerie a poskupujem zasoby :-/

Som smutna, ze vsetka dobra, rokmi odskusana a oblubena kozmetika sa nam nenapadne vytraca z pultov...
3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Nielen kozmetika .......
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ten krém používala ešte roky dozadu aj moja babka....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja v zime používam Oriflame Essentials Extra-Comfort Cream - ma veľmi podobné zloženie ako AB mandľový, obsahuje vitamín E aj mandľový olej. Keďže používam aj make-up, je ako podklad pre mňa ideálny. Mám sklon k lišajam. Tento krém má trošku ľahšiu konzistenciu ako mandľovýAB.
V zásobe mám aj mandľovýAB, keď poterbujem pleť dobre premastiť. Prezieravo som si kúpila dve tubičky. Ale keď sa mi minie, tak neviem, lebo sme ho minule darmo v drogériách hľadali...
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vidím, že sa tu bola večer debata v plnom prúde. Ešte vyskúšam nejaký e shop kde ten AB krém ponúkajú a ak skutočne už nedostanem krém , tak idem kúpiť slaninu a vytopím bravčovú masť
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Počula som raz rozprávať Evu Večerovú, že ona používa iba bravčovú masť. Aj na odlíčenie, aj na bežnú starostlivosť. Má tuším dva druhy - jeden z nechtíkom a jeden solo iba masť.
Ja som alergická v podstate na všetky krémy, robia mi velký problém na koži. Znesiem iba indulónu. Aj to nie vždy. Občas, keď je situácia už kritická si dám aj obyčajné maslo.
3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja nedám dopustiť na modrú Indulonu, dúfam že mi ju kapitalisti nestiahnu z obehu ako vám AB krém. A o tej druhej rade 80 ročnej modelky že na mladosť pomáha sex nepochybujem: minule keď som pri umývaní okien spadla zo stoličky, tiež som si mojou hubatou hubou riadne popičiakovala a hneď sa mi obnovila pamäť, lebo som si spomenula že v pivnici mám aj skladací rebrík! Takže indulona a sex, musím si to zapamätať.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No, už si nespomínam, kto to hovoril, ale pri krémoch natvár povedal, že sina tvár dá iba také veci veci, čo si dá aj do brucha. To jest maslo, masť, smotana, aj spomínaná uhorka...

Niečo sa mi marí, že to bolo spomínané v knihe Druhá jar mimi tulipanovej, ale ruku do ohňa za to nedam
2 0
Pukluš Pukluš

Pukluš je offline (nepripojený) Pukluš

Zdravím Vás, ja používam Garnier, denný, nočný a som spokojná, raz týždenne nejaký peeling alebo masku z morského bahna a vidím zmeny. Mám hladšiu, jemnejšiu pleť, jazvy po akné nezmizli, ale za to si môžem sama.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať