Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"pekné čítanie"
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ten separát by ma až tak nesr..l, ale cena hej.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
ten separát by ma až tak nesr..l, ale cena hej.
radšej separát ako "sóju ako mäso" inak mačku neo...š, tá rozozná sójové mäso od mäsa
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hmmm...lepšie to už nebude....alebo ako ich bojkotovať.....všetci vieme,že je to zlé....ale ked to vidím...je mi na grc...
asi ako tu....nie je to o potravinách...

1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
tí nemci, to sú k..y lenivé. nedá sa nedá sa.. ale v Bangladeši abo v číne sa dá plus doprava cez pol sveta. dve hodiny záverečných prác na rifliach v DE, a hned cena do 1000 eur? čo ja seno žerem?
du blejt velebnosti
Naposledy upravil bettylou : 19.07.15 at 13:48
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
tí nemci, to sú k..y lenivé. nedá sa nedá sa.. ale v Bangladeši abo v číne sa dá plus doprava cez pol sveta. dve hodiny záverečných prác na rifliach v DE, a hned cena do 1000 eur? čo ja seno žerem?
du blejt velebnosti
chcela si napísať nie v DE, ale firma DE trebárs aj v objekte bývalej Makyty bývalými šičkami Makyty
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nemci si nebudu zasierat zivotne prostrenie.....ked inde ako oni povedia maju take normy a vladam to nevadi....smradi....su lenivi a xy profesii...preto na ich ekonomiku dru cudzinci....snad si nik nemysli...ze bmw a ine ich top znacky vyrabavu nemci....
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Nemci si nebudu zasierat zivotne prostrenie.....ked inde ako oni povedia maju take normy a vladam to nevadi....smradi....su lenivi a xy profesii...preto na ich ekonomiku dru cudzinci....snad si nik nemysli...ze bmw a ine ich top znacky vyrabavu nemci....
:
Lui takto generalizovat by sa hadam nemalo. Robil som v DE niekolkokrat a veru som lenivych ludi nevidel
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dobre...no tak minimalne gastro!!!
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Dobre...no tak minimalne gastro!!!
no vidis, ze sa da
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
Dobre...no tak minimalne gastro!!!
no vidis, ze sa da
Ale v bmwéčku....tiez na linke cudzina.....nehovoriac ,ze poniektori taka sedlac,ze si.myslia ze slovensko ie na balkane....myslim tym nemcov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
lujza.j
Nemci si nebudu zasierat zivotne prostrenie.....ked inde ako oni povedia maju take normy a vladam to nevadi....smradi....su lenivi a xy profesii...preto na ich ekonomiku dru cudzinci....snad si nik nemysli...ze bmw a ine ich top znacky vyrabavu nemci....
:
Lui takto generalizovat by sa hadam nemalo. Robil som v DE niekolkokrat a veru som lenivych ludi nevidel
Ani u mňa na pracovisku nevidím lenivých ľudí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
škoda, že tieto dokumnety nevidia mladí, tí skôr povinné reklamy
Omyl - ani tie reklamy! Len to, ako im to bude "sedieť" na ritiach.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera na stv2 dokument "cena bananov"...neviem co dobre..zle, ale zaspala som.....asi dobre...ale kuk niekde v archive
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kašli na banány - daj si Huga
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski..spomenula som si,ze postrek pesticidom,ktory je v europe zakazany..vyrabany v De..fasa neé...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rusi nechali zakázané(prepašované teda nekontrolované) potraviny zlikvidovať vraj ich mali dať hladným. Nemohli by sme aj u nás dať hladným zakázané(stiahnuté z trhu) potraviny,alebo zhabané bezkolkové ukrajinské cigarety ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Rusi nechali zakázané(prepašované teda nekontrolované) potraviny zlikvidovať vraj ich mali dať hladným. Nemohli by sme aj u nás dať hladným zakázané(stiahnuté z trhu) potraviny,alebo zhabané bezkolkové ukrajinské cigarety ?
Myslíš "takýmto spôsobom"..?
http://www.tvnoviny.sk/domace/176978...ma-na-ne-narok

Tých "hladných" myslíš našich spoluobčanov určitej pleti ? Lebo hentým ešte cigarety rozdávať by bola teda iná "charita". Ešte by sa dalo uvažovať o prídeloch čuča a dielo dokonané.
---------------------------------------------------
Ale určite vieš, že aj tie potraviny po záruke sa musia zlikvidovať náležitým spôsobom...a pokiaľ viem, tak sa bez náležitých kontrol nemôžu dať ani len do ZOO.
---------------------------------------------------

...a čo sa týka Ruska, tak to je len a len politika spojená s bizňisom.
Je ale smutné, že na to doplatí bežné obyvateľstvo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Rusi nechali zakázané(prepašované teda nekontrolované) potraviny zlikvidovať vraj ich mali dať hladným. Nemohli by sme aj u nás dať hladným zakázané(stiahnuté z trhu) potraviny,alebo zhabané bezkolkové ukrajinské cigarety ?
Myslíš "takýmto spôsobom"..?
http://www.tvnoviny.sk/domace/176978...ma-na-ne-narok

Tých "hladných" myslíš našich spoluobčanov určitej pleti ? Lebo hentým ešte cigarety rozdávať by bola teda iná "charita". Ešte by sa dalo uvažovať o prídeloch čuča a dielo dokonané.
---------------------------------------------------
Ale určite vieš, že aj tie potraviny po záruke sa musia zlikvidovať náležitým spôsobom...a pokiaľ viem, tak sa bez náležitých kontrol nemôžu dať ani len do ZOO.
---------------------------------------------------

...a čo sa týka Ruska, tak to je len a len politika spojená s bizňisom.
Je ale smutné, že na to doplatí bežné obyvateľstvo.
No nebol som tam, ale iste niekto niekde povedal že čo robíme paniku ak sa konské mäso(zdravé) zmenilo cestou z rumunských pastvín cez mäsokombinát vo francúzsku do baliarne v holandsku na hovädzie a to ani nebolo v rámci šengenu pokútne prevážané vždy bolo veterinárne kontrolované na nezávadnosť. Toto som chcel uhol pohľadu: u nás je zákaz kvôli bezpečnosti a predchádzaniu epidémie a v Rusku je to nedoprianie pašovaných nekontrolovaných(možno aj zdravých a bezpečných možno aj so zakázanými antibiotikami) potravín chudobným.
Ak sa k nám vozia v rámci únie šmejdy, o čo väčšie musí byť lákadlo ich voziť zaostalým a hladným Rusom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať