Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

KoxXxo Pozri príspevok
Zapojte sa do súťaže: nájdi salmonelu
aká je hlavná cena
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
lujza.j Pozri príspevok
aká je hlavná cena
Šak shudnutie neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
aká je hlavná cena
Rekondičný pobyt na infekčnom oddelení
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte nás tu s niečim prekvapia....lebo ja som už v stave, že sa nečudujem....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
No nekupte to za tú cenu.
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Verím, že k takémuto v EÚ a samozrejme následne aj na Slovensku, nikdy nepríde, hoci už sa šírili nejaké reči o zákaze zabíjať doma chované zvieratá. Asi by sme mali byť aktívnejší, keď by to chceli na nás ušiť, lebo je to hrozné. No človek nikdy nevie, najskôr toto a potom ničiť malé farmy. Európania by sa proti takýmto praktikám rázne postaviť. Tu sa nejedná len o likvidáciu fariem a znemožnenie podnikania v poľnohospodárstve, ale aj o nás ostatných, keď budeme prinútení jesť tie ich s...čky a potom kupovať ich lieky.http://www.zlo.cz/end-of-liberty-konec-svobody.php
Toto video je aj o inom, tak som nevedela kde to by bolo vhodnejšie zaradiť
Naposledy upravil Antea : 17.06.12 at 08:45 Dôvod: doplnenie
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Rozhovor s Romanom Vaňkom

http://www.lidovky.cz/rozhovor-s-rom...dobra-chut_glu
3 0
gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
http://aktualne.atlas.sk/zelenina-a-...ko/spolocnost/
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

to je síce pekné ale stavím sa 1000 : 1 že radšej kúpiš zeleninu nadopovanú pesticídmi a inými látkami (lebo oko vidí )
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

ivuliatko Pozri príspevok
KONECNE niekto na plnu hubu povedal, ze vyplody tejto pseudokreativity by mali byt zakazane! To som si myslel, ze som jediny, komu pri letmom pohlade na niektore podobne slovenske stranky vrie krv v zilach.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - v mnohom má pravdu. Niet nad poctivý gulášik (a podobné dobroty) z poctivými prísadami (žiadne "pasírované chemické sra*ky).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keby niekto nevedel, čo je separát v mäsových výrobkoch.
http://video.idnes.cz/?c=A120611_151..._tv-zpravy_zkl
2 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Slayer666 Pozri príspevok
KONECNE niekto na plnu hubu povedal, ze vyplody tejto pseudokreativity by mali byt zakazane! To som si myslel, ze som jediny, komu pri letmom pohlade na niektore podobne slovenske stranky vrie krv v zilach.
ja tiez nechapem, ze matky davaju take humusy detom
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

myara Pozri príspevok
ja tiez nechapem, ze matky davaju take humusy detom
Mam jednu knihu, vola sa to ze Z turcianskej kuchyne ci tak nejako, stala ma asi 2€, je tam podrobny popis toho, ako sa turcianska kuchyna vyvijala, vselico z turcianskej kultury a hlavne je tam plno receptov, ktore su chutne, lacne a hlavne je to skutocne jedlo, ktore ma ''dusu''. To asi myslel Vanek, ked povedal, ze sa staci pozriet do starych regionalnych knih. Urcite aj dalsie slovenske a ceske regiony su takto popisane a tie knihy nie su nijako drahe. A dokonca je na nete plno starych kucharok z public domain, ktore su zadarmo. Su takisto plne skvelych, poctivych jedal. Nakoniec sam som jednu taku temu tu na fore zalozil, je tam dost starych knih, z ktorych sa da varit cely zivot - slovenske, ceske, polske, slovinske, ruske... Cize to nie je o tom, ze si nemoze financne dovolit dobre varit, neda sa na nic vyhovarat.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Slayer666 Pozri príspevok
Mam jednu knihu, vola sa to ze Z turcianskej kuchyne ci tak nejako, stala ma asi 2€, je tam podrobny popis toho, ako sa turcianska kuchyna vyvijala, vselico z turcianskej kultury a hlavne je tam plno receptov, ktore su chutne, lacne a hlavne je to skutocne jedlo, ktore ma ''dusu''. To asi myslel Vanek, ked povedal, ze sa staci pozriet do starych regionalnych knih. Urcite aj dalsie slovenske a ceske regiony su takto popisane a tie knihy nie su nijako drahe. A dokonca je na nete plno starych kucharok z public domain, ktore su zadarmo. Su takisto plne skvelych, poctivych jedal. Nakoniec sam som jednu taku temu tu na fore zalozil, je tam dost starych knih, z ktorych sa da varit cely zivot - slovenske, ceske, polske, slovinske, ruske... Cize to nie je o tom, ze si nemoze financne dovolit dobre varit, neda sa na nic vyhovarat.
Ja mám teraz rozčítanú knihu Ľudová strava na Horných Kysuciach. Recepty sú aj tam, aj keď treba povedať, že tieto recepty sú veľmi skromné. Je to hlavne o kašiach a rôznych verziach placiek, pagáčov, osúchov. A aj o kapuste. Chystám sa pár receptov aj vyskúšať.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ja velmi rada varim, ze tak sa to u nas vola čier, rozvarim si nadrobno pokrajane zemiaky, posolim, a vmiesam hladku muku, nalejem na hlboke taniere, polejem rozprazenym maslom, po spapani casti tejto porcie s maslom, nalejem este sladke alebo kysle mlieko, mnam
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ďalší čriepok z moziaky súčasného poľnohospodárstva a toho čo sa do nás snažia natlačiť nenažrané korporácie..http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/718-p...ci-od-monsanta
Naposledy upravil 220870 : 25.06.12 at 16:07
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870 Pozri príspevok
Ďalší čriepok z moziaky súčasného poľnohospodárstva a toho čo sa do nás snažia natlačiť nenažrané korporácie..http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/718-p...ci-od-monsanta
Ukáž mi jedinú dobrú vec čo prišla z USA.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54 Pozri príspevok
Ukáž mi jedinú dobrú vec čo prišla z USA.
zemiaky, paradajky, paprika ....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak potom morka
zachránili europu pred hitlerom..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať