Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Pozývaš vari?
nie je problém. v utorok nám dali dve také, že v sk by to bolo 6 porcií. polovičku sme si museli nechať zabaliť
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
nie je problém. v utorok nám dali dve také, že v sk by to bolo 6 porcií. polovičku sme si museli nechať zabaliť
Ak pošleš pre mňa toho humra, čo si odporúčal na Vianoce, tak súhlasím.
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Skúsenosť chlapcov brigádnikov z oberenia hrušiek v Nemecku: pri inštruktáži im bolo povedané, nezávadné, pekné dávajte tuto a napadnuté chrastavitosťou tuto. Keď sa chlapci pýtali čo bude s tými druhými, kde sa dajú tak im povedali, že sa predajú ako BIO a pritom boli rovnako striekané. A nech nechceme vedieť aké ovocie sa dávalo na džemy, lekváre, aj polovica zhnitých. Však sa tá pena zvrchu zoberie, vraj s tou penou sa všetko závadné odstráni a bude džem ako lusk. Ak študenti klamali klamem aj ja, ale nemali dôvod si niečo vymýšľať.
A ešte im vysvetľovali, že toje je štíhle vreteno, také ste ešte nevideli. A keď im chlapec povedal, že to majú zle ostrihané a ukázal im ako majú správne strihať, tak len čumeli.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Ak pošleš pre mňa toho humra, čo si odporúčal na Vianoce, tak súhlasím.
na takého by som ešte naškrabal
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No neviem, neviem, ten ale nemá kolesá. ALe za obedík by bodol.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Antea Pozri príspevok
Skúsenosť chlapcov brigádnikov z oberenia hrušiek v Nemecku: pri inštruktáži im bolo povedané, nezávadné, pekné dávajte tuto a napadnuté chrastavitosťou tuto. Keď sa chlapci pýtali čo bude s tými druhými, kde sa dajú tak im povedali, že sa predajú ako BIO a pritom boli rovnako striekané. A nech nechceme vedieť aké ovocie sa dávalo na džemy, lekváre, aj polovica zhnitých. Však sa tá pena zvrchu zoberie, vraj s tou penou sa všetko závadné odstráni a bude džem ako lusk. Ak študenti klamali klamem aj ja, ale nemali dôvod si niečo vymýšľať.
A ešte im vysvetľovali, že toje je štíhle vreteno, také ste ešte nevideli. A keď im chlapec povedal, že to majú zle ostrihané a ukázal im ako majú správne strihať, tak len čumeli.
po takejto brigáde v jednej konzervárni ešte v bývalej ndr, si moja priateľka povedala, že síce strednú školu je pekné skončiť ale skončená výška je lepšia
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

srska Pozri príspevok
po takejto brigáde v jednej konzervárni ešte v bývalej ndr, si moja priateľka povedala, že síce strednú školu je pekné skončiť ale skončená výška je lepšia
Však to boli študenti VŠ II. stupňa
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Antea Pozri príspevok
Však to boli študenti VŠ II. stupňa
ona bola na brigáde ako stredoškolačka
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

no neviem,je vseobecne zname ze v nemecku nie su potraviny az take kvalitne.
ale ze by si toto mohli dovolit,neviem....ale je to hrozne.fakt sa neda asi uz nikomu verit...
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

osky Pozri príspevok
no neviem,je vseobecne zname ze v nemecku nie su potraviny az take kvalitne.
ale ze by si toto mohli dovolit,neviem....ale je to hrozne.fakt sa neda asi uz nikomu verit...
Na brigáde boli toto leto, nemali by prospech z toho, že si vymýšľajú, hovorili to svojim spolužiakom, ja osobne im verím. Zdá sa mi, že Nemci už mali nejaké aférky s bio, ale čo to presne bolo si nespomínam
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
A DOST! Zmrazené filé a filety z tresky - drahá voda...

http://www.stream.cz/adost/769977-a-...sky-draha-voda

Pangasius zmrazený...

http://www.stream.cz/adost/771706-a-...asius-zmrazeny
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivuliatko Pozri príspevok
A DOST! Zmrazené filé a filety z tresky - drahá voda...

http://www.stream.cz/adost/769977-a-...sky-draha-voda

Pangasius zmrazený...

http://www.stream.cz/adost/771706-a-...asius-zmrazeny
raz som kupil tusim tresku z tesca-no otras,sama voda a ten zbytok nechutna masa po vyprazeni.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

trisestri Pozri príspevok
raz som kupil tusim tresku z tesca-no otras,sama voda a ten zbytok nechutna masa po vyprazeni.
najlepšiu skusenosť mám tuším s treskou z lidla, v takej čiernej kartonovej krabičke, 4 kúsky.
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
a je tu nové Peklo na talíři - energetické nápoje

http://www.stream.cz/peklonataliri/7...geticke-napoje
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pridavam tip pre ludi,ktori maju radi kvalitne masove vyrobky /bez roznych neziaduci primesi,emulgatorov,muky atd. ako sme zvyknuti v hypermarketoch/.

Mala predajna masa sa nachadza v strede obce Solcany /okres Topolcany/ na hlavne ceste, priamo oproti restauracii Slizar.

Nemam to sice moc blizko,ale chodim tam nakupovat uz zopar mesiacov. Mozem naozaj odporucat!!!
Parky, spekacky,tlacenky, rozne druhy slaniny,salamy,sunky,udene masa a pod.

Vsetko je vynikajucej kvality a chuti,vydrzi v chladnicke dlho,nezoslizie,nezosmradne...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nie je to o potravine, ale súvisí ......http://ona.idnes.cz/papirove-muffino...502_zdravi_sck
2 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes aby clovek ozaj vsade chodil jak policajt.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Peklo na talíři - Itálie po česku

http://www.stream.cz/peklonataliri/7...talie-po-cesku
3 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

no je to pravda s tym receptom,jedla som tisickrat u znamych,ale-nezabite ma,mne by viac chutilo to falosne,ako to prave milanske-to je skor taka ryzova kasa....ale kazdy podla chuti.doma to nevarim,zjem len zo slusnosti na navsteve....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať