Zavrieť

Porady

Butik s vlastnou znackou

Dobry den,
Uz dva tyzden sa snazim najst tuto informaciu ale vsade sa pise o dovezenom ZNACKOVOM tovare ( kde stitok s menom znacky nechavaju).
Mam v plane nakupovat moj stock vo velkoskladoch (UK + online) a neviem sa nikde docitat ze ci mozem odstrihovat ich stitky/etikety (neviem pravy nazov) a nasivat meno mojej znacy (nazov butiku).

Taktiez som sa chcela spytat ci na slovensku funguje nieco ako prenajom malej casti preistoru v obchode s oblecenim. Co tym myslim je ze by som najprv vyskusala moju konfekciu v nejakom obchode ( v UK sa to vola retail concession ale neviem ci to je oficialny nazov) ze ci sa bude predavat a potom by som si prenajala obchod ak by to islo. Mala by som tam vlastny zamestnankinu ale platby by isli cez kasu obchodu.

vopred dakujem
Naposledy upravil speculative : 21.05.11 at 23:08
Usporiadat
speculative speculative

speculative je offline (nepripojený) speculative

[QUOTE=buchač;1749414]Keby len v angličtine ...neboj sa , aj slovenčina má dosť výrazov ...a dovolím si povedať , že omnoho viac !!!!
Slovenčina totiž jedným slovom vie vyjadriť to , na čo engliš potrebuje viac slov pospájať ...

Slovník
prídavné meno
- špekulatívny
- teoretický

No najkrajší je tento výklad - vypočítavá, prospechárska činnosť (obyčajne s dosiahnutím prospechu nejakou nepriamou cestou alebo trikom)

Čiže :
...tie moje preklady do slovenčiny sú ďalej :


kebyze minies tolkoto energie na inteligentne odpovedanie mojej otazky tak by som z teba aj mala nejaky ten uzitok ( na zaklade coho porada bola vytvorena), ale zase len nepodstatne otravovanie...
prosimta uz mi nepis

dakujem
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=speculative;1749451]
buchač Pozri príspevok
I made it up, it's MY....


to musis byt na tom dost zle ked sa musis ukazovat pod dvomi nickmi...
ale aspon si zo seba nieco uspokojive dal...

som myslela ze porada je na urovni, ale vyzera to tu jak na pokeci... mali by to tu cenzurovat


...pod dvoma ????........hm , ale keď myslíš ...

Cenzúra ???....hej , súhlasim ...máš pravdu ...!!!!!!!!
Na takéto blbé nápady s odrbom by sa fakt zišla ...

Prečítaj .... http://www.porada.sk/1748517-post451.html ...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...speculative, ak sa nemáš kde ventilovať, nerob to u nás...dobrá rada tu nič síce nestojí, ale takých ako ty tu veru ani moc nemusíme...si tu dva dni aj so schodami a už si premúdrelý- alebo premúdrelá...takých je u nás plný piesok..fakt...vážne!...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
speculative Pozri príspevok
Dobry den,
Uz dva tyzden
Aj to bude málo ...nakoľko asi ani nič nenájdeš ...
sa snazim najst tuto informaciu ale vsade sa pise o dovezenom ZNACKOVOM tovare ( kde stitok s menom znacky nechavaju).
Holt , zančka je značka ...
Mam v plane nakupovat moj stock vo velkoskladoch (UK + online) a neviem sa nikde docitat ze ci mozem odstrihovat ich stitky/etikety (neviem pravy nazov)
....visačka ...
a nasivat meno mojej znacy (nazov butiku).
...čo sa proste nedá...
Taktiez som sa chcela spytat ci na slovensku funguje nieco ako prenajom malej casti preistoru v obchode s oblecenim. Co tym myslim je ze by som najprv vyskusala moju konfekciu v nejakom obchode ( v UK sa to vola retail concession ale neviem ci to je oficialny nazov)
...maloobchodný predaj ...respektíve - kiosk
ze ci sa bude predavat a potom by som si prenajala obchod ak by to islo. Mala by som tam vlastny zamestnankinu ale platby by isli cez kasu obchodu.
...ešte , že tak ...už som si myslel , že rovno do peňaženky ...

vopred dakujem
[QUOTE=speculative;1749455]
buchač Pozri príspevok
kebyze minies tolkoto energie na inteligentne odpovedanie mojej otazky
...stačí už aj takto - viď vyššie ???...lepšie už neviem ...
tak by som z teba aj mala nejaky ten uzitok ( na zaklade coho porada bola vytvorena), ale zase len nepodstatne otravovanie...
prosimta uz mi nepis
už nebudem ....sľubujem ...už nikdy ....
dakujem
...
0 0
speculative speculative

speculative je offline (nepripojený) speculative

no to som vazne mohla napisat aj na pokec...
prajem vam prijemny vecer
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať