Zavrieť

Porady

kvalitná sušička prádla

Dobrý deň, chceli by sme si zadovážiť sušičku na prádlo, vedeli by ste poradiť nejakú osvedčenú?
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ormika Pozri príspevok
Dobré ránko, včera som si kúpila sušičku AEG lavatherm 59880. Je tu niekto kto ju má? Samozrejme že som ju musela vyskúšať, všetky tričká ktoré som tam dala, boli bavlnené, sušila som ich podľa návodu, no po dosušení boli vlhké. Možno to tak má byť, neviem, lebo som zvyknutá na presušené tvrdé prádlo vonku alebo vnútri. Neviem kde som spravila chybu? Poradíte mi prosím? Sušila som to na na značke s jednou guličkou, ako bolo uvedené na tričku. Dnes idem skúšať uteráky. A ak budú aj tie vlhké, tak sušičku môžem od 14 dní vrátiť. Možno je chyba v prístroji. Takže vďaka....idem prať a sušiť.
mala si prádlo dostatočne odstredené? Na uteráky by sm bez problémov zvýšila teplotu alebo predĺžila čas
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Dáša_ Pozri príspevok
mala si prádlo dostatočne odstredené? Na uteráky by sm bez problémov zvýšila teplotu alebo predĺžila čas
Mám tiež práčku AEG, zväčša odstreďujem na 1200-1400 otáčok, takže by to malo byť suché dosť. Možno som zvolila zlý program. Musím skúšať :-) skúsim program na bavlnu s dvoma guličkami, len dúfam, že sa mi veci nezrazia :-)
Ďakujem za radu. Uteráky sa už perú, za 2 hodky dám sušiť.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Dáša_ Pozri príspevok
mala si prádlo dostatočne odstredené? Na uteráky by sm bez problémov zvýšila teplotu alebo predĺžila čas
Neuveriteľne suché, mäkké a voňavé uteráky! Takže treba naozaj vyskúšať všetky programy. Len sa mi nepáči, dala som tam aj biele pracovné tričká, a tie boli pokrčené, tie musím ožehliť. Asi nesmiem nadstavovať otáčky. A tak budem skúšať, teraz idem dať detské veci, dúfam, že sa s nimi nič nestane, tie aj keď dosuším. Tak sa teším že mám sušičku!!!! :-) :-) odporúčam každému :-)
3 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

pracovné tričká žehlíš? (ako na záhradu a pod.?)
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

iv@n Pozri príspevok
pracovné tričká žehlíš? (ako na záhradu a pod.?)
Zehlím všetky tričká, proste som zvyknutá na super vyrovnané veci od žehličky. Zatiaľ nežehlím uterky, uteráky, čo som teda stále žehlila, a hlavne NEMUSÍM žehliť manželové monterky do práce aj s blúzami, to bol pre mňa zabiják :-). Prala som postelné prádlo, z práčky vyšlo nevykrčené, vysušila som ho, a tak bolo dožvachlané, že som bola z toho hotová.... sušila som ho na bavlne a to bola chyba!!! Sušička má špeciálny program na postelné prádlo, len som ho ešte nestihla vyskúšať :-) A nežehlím veľa detských vecí, ktoré som doteraz žehlila. Takže keď to zhrniem, tak žehlím len 1/3, možno aj menej. Ale tak ja som žehlila komplet všetko (mimo spodného prádla). Je to proste pomocník No1 :-) popri umývačke riadku a práčke. A ľutujem, že som si ju nekúpila 2,5 roka dozadu, kedy sa mi narodilo bábätko.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať